גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

אודות-גל אור החברה המובילה לניקוי שטיחים וריפודים

גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים

לשטיחים וריפודים נקיים ללא רבב ולרצפה מבריקה בעלת מראה חדש ומבריק – גל אור היא הכתובת. גל אור הינה חברה מיומנת ומקצועית בתחום הניקיון, המציעה שירותי ניקוי מיוחדים ואיכותיים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

במהלך שנות פעילותה, צברה גל אור שורה ארוכה של אלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ, ביניהם ארגונים, חברות ועסקים מובילים במשק הישראלי, כמו צ'ק פוינט, GMו-Brainstorm. לקוחותיה של גל אור נהנים מהשירות היעיל והאדיב, מאיכות עבודת הניקיון המוקפדת – תוך דאגה מתמדת לשמירה על איכות השטיחים והריפודים ואורך חייהם – וכן מהמחירים התחרותיים של שירותי העסק.

ניקוי מושלם, ללא פגיעה באיכות הריפוד והשטיח!

מצד אחד, עפר, אבק, כתמים ושאר חלקיקי לכלוך הנשארים בין סיבי המרבד פוגעים בו וגורמים להתבלותו – הם גם יוצרים סביבה להתפתחות אורגניזמים נושאי מחלות בין הסיבים. מנגד, ניקוי שטיחים וריפודים לא מקצועי עלול לפגוע באיכותו של הפריט ובחוזקו. לכן חשוב לפנות לחברת ניקוי שטיחים מקצועית, המטפלת בריפודים ובמרבדים בעזרת חומרי ניקוי טובים ובטכניקות חכמות, היוצרות סביבה נקייה ובריאה יותר מבלי להתפשר על שמירה על איכות הריפוד והמרבד לשם כך.

איך אנו בחברת גל אור עושים זאת? על ידי טיפול ניקוי שטיחים מיוחד וחודרני, עד לעומק בסיסם של הסיבים. הטיפול מתבצע בעזרת חומרים ידידותיים לסביבה, ולא בעזרת כימיקלים אגרסיביים (שתוקפים את הלכלוך אך גם מפוררים ומחלישים את הריפוד והשטיח). בעבודות ניקוי שטיחים אנו משלבים שימוש בקיטור ובשאיבת מים חמים, המבצעים הסרה מקיפה ובטוחה של שאריות כתמים, חומרים כימיים ולכלוך. זוהי הדרך הטובה ביותר לניקוי שטיחים וריפודים, המומלצת על ידי יצרני מוצרים אלו, והמפחיתה כ-92 אחוזים מרמות החיידקים, העובש ושאר האורגניזמים המתפתחים בסביבות אלו.

התקשרו אלינו ונשמח לענות לכם בכל שאלה הקשורה בניקוי שטיחים, ספות וריפודים, וכן פוליש והברקה קריסטלית.

גל-אור ניקוי שטיחים, ספות וריפודים

כתובת: המייסדים 18 מזור
טלפון: 03-6044066

ניקוי שטיחים ספות וריפודים - עצות שימושיות

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה