מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

איך להסיר כתמי דם מהשטיח?

3 דרכים קלות להסרת כתמי דם מהשטיח, לפי מומחי נקיון

בדיוק כאשר חתכתם את האצבע וחשבתם שהגרוע מכל קרה, טפטפו טיפות דם על השטיח והכתימו אותו. בדומה לכתמי יין אדום וקפה, דם – יבש או רטוב – יכול להיות קשה מאוד להסרה. זו הסיבה שהמומחים של גל אור משתפים אתכם במידע הנחוץ כל כך לאיך להסביר כתמי דם מהשטיח.

בפעם הבאה שקורה לכם מקרה שכזה, תהיו מוכנים לטפל בכתם הדם עם החומרים המתאימים שאנו ממליצים. כולם טובים באופן שווה, אפילו אם אתם מתמודדים מול כתם דם יבש.

איך להיפטר מכתם דם מהשטיח?

בדיוק באותו האופן שזה נכון לכל כתם וכתם, גם כתמי דם עדיף לנקות במהירות האפשרית בסמוך לארוע המקרה.אמנם, אם תפסתם את הכתם אחרי שעבר זמן מה, אל תחשבו שהמקרה אבוד: אתם עדיין יכולים לעבוד לפי אותן שיטות ניקוי, רק שתצטרכו להפעיל מאמץ רב יותר.

שיטה ראשונה להסיר כתמי דם מהשטיח: סבון כלים

סבון הכלים הוא חומר אלקלי (בסיסי), אשר מסוגל לפרק ביעילות כתמים.

 • אם הכתם התבייש, שפשפו אותו בעדינות רבה עם מברשת רכה על מנת לפרק קצת את הקשיות.
 • ערבבו כפית אחת של סבון כלים עם שתי כוסות של מים קרים. טבלו בתמיסה שהכנתם בגד בד לבן מכותנה ונקו איתו את הכתם. חזרו על הפעולה עד שהכתם נעלם, ולבסוף עשו אותו הדבר רק עם מים.

שיטה שנייה להסרת כתמי דם מהשטיח: מי חמצן

במקום להתסמך על החומרים על הקונבנציונליים כמו חומץ ואבקת אפייה, השתמשו בחומר היעיל באמת – מי חמצן. מי החמצן נקראים גם מימן על חמצני H2O2  ונעשה בהם שימושים רבים בתעשייה כמו: חיטוי מצעי גידול, כלים ומדים בעולם ההידרופוניקה. עקבו אחר ההוראות:

 • חשוב ביותר, נסו לשפוך מעט מי חמצן בנקודה נסתרת בשטיח ובדקו שהם לא משנים את צבע השטיח.
 • אם השטיח אינו משנה את צבעו, טבלו במי החמצן מקל אוזניים מצמר גפן ושפשפו בזהירות את הכתם.
 • לבסוף, שטפו את הכתם עם בגד בד רטוב ויבשו אותו.

שיטה שלישית להסרת כתמי דם מהשטיח: חברת ניקוי שטיחים מקצועית

אם אתם חוששים מהתוצאה של נקיון הביתי, תוכלו תמיד להעזר בשירותיה של חברה מקצועית לנקיון שטיחים ותדעו שתמיד תקבלו תוצאה מעולה. נקיון השטיחים של חברת גל אור כולל בתוכו שימוש בציוד והחומרים המתקדמים ביותר בעולם הניקוי. חשוב לציין שמתבצע שימוש בחומרים ירוקים בלבד, אשר ידידותיים לסביבה ולבריאות האדם. בנוסף לפעולת הניקוי, בשלב הסופי והאחרון מתבצע חיטוי יסודי של השטיח שמשמיד מעל ל-90% מהחיידקים והמיקרואורגניזמים שהיו על השטיח, כך שאתם תוכלו לנשום אוויר נקי ובריא.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שירות ניקוי השטיחים של חברת גל אור, החברה המובילה בישראל לניקוי שטיחים, ספות ומזרנים, צרו קשר עם המומחים שלנו.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה  פנייה בנושא:

  מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


  .