מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

איך תדעו היכן מומלץ לבצע ניקוי שטיחים?

יש לכם שטיח שכבר עשה את שלו? בעזרת ניקוי שטיחים מקצועי ניתן להפוך את השטיח שלכם לכמו חדש

הרבה דברים עוברים על השטיח שלכם מאז שקניתם אותו ושמתם אותו במרכז הבית. ילדים ששיחקו ולכלכו את השטיח, אורחים שהגיעו עם לכלוך בנעליים ודרכו  עליו, חיית מחמד שעשתה את צרכיה, אלכוהול או קפה שנשפך ועוד הרבה סוגים אחרים של כתמים שגרמו לשטיח שלכם לאבד מיופיו ההתחלתי. יש אנשים שנכנסים לחרדות כאשר רואים משהו מוכתם ומלוכלך, ואחרים דווקא יותר רגועים, אבל בכל מקרה חשוב שתדעו שאין מה להיכנס ללחץ כי יש אנשי מקצוע שיכולים להחזיר את השטיח שלכם לקדמותו ולבצע מהפך של ממש. לפני שאתם מזמינים חברה לניקוי שטיחים, חשוב שתקבלו מספר טיפים כדי שתוכלו לדעת איזו חברה המומלצת ביותר.

ניקוי שטיחים מומלץ לעשות עם חברה מקצועית

גם אם ברשותכם שטיח סטנדרטי, וגם אם שטיח יקר מאוד, אתם צריכים לדעת שניקוי שטיחים עושים רק ורק עם חברה מקצועית שזה הוא תחום עיסוקה. בדרך כלל חברה מקצועית לניקוי שטיחים, תעסוק גם בניקוי ספות ומזרנים ויהיה לה את הידע המתאים כיצד לגשת לניקוי השטיח שלכם. מומלץ לבחור בחברת ניקוי שטיחים מקצועית מכיוון שהיא משתמשת בחומרים הטובים ביותר לביצוע משימה זו. מנגד, אם חלילה תיקחו בנאדם או חברה לא מקצועיים לנקות את השטיח שלכם אתם מסתכנים בכך שייגרם נזק בלתי הפיך לשטיח בגלל חוסר המקצועיות. על אחת כמה וכמה שניקוי שטיחים הוא לא סיפור יקר ולכן לא שווה לקחת את הסיכון. חברת גל אור היא החברה המובילה בישראל לניקוי שטיחים ובעלת היכרות מעמיקה עם כל סוגי השטיחים ושיטות העבודה המתאימות לכל סוג וסוג.

יחד עם ניקוי שטיחים מומלץ לוודא שהחברה עושה גם חיטוי

כאשר אתם פונים לחברה מקצועית שתנקה את השטיחים שלכם, החברה תעשה גם חיטוי לשטיח מעבר לפעולת הניקוי. חיטוי השטיח הוא שלב חשוב מאין כמוהו מכיוון שעם הזמן מצטברים כמויות אדירות של חיידקים על פני השטיח, והדבר מזיק לבריאותכם. אם יש לכם בבית תינוק או חיית מחמד, הדבר אף מסוכן יותר מפאת הקרבה הפיזית לשטיח. כאשר חברת גל אור מנקה ומחדשת שטיחים, היא מבצעת פעולת חיטוי ובכך משמידה מעל ל-90 אחוזים מהחיידקים שהיו על השטיח.

חומרים ירוקים מומלצים לניקוי שטיחים

לפני שאתם שולחים את השטיח שלכם לניקוי, מומלץ לוודא עם החברה לניקוי השטיחים כי היא איננה משתמשת בחומרים כימיים מזיקים. חברת גל אור פיתחה שיטה ייחודית לניקוי שטיחים ואנו משתמשים אך ורק בחומרים ירוקים ואקולוגיים הידידותיים לסביבה ולבריאות האדם.

בנוסף, מומלץ לקרוא תגובות גולשים ברשת אשר ניקו את השטיחים שלהם ויש להם חוות דעת לגבי השירות והמקצועיות.

צרו קשר עם חברת גל אור ואנחנו נדאג להפיח רוח חיים בשטיח הישן שלכם, ולתת לו מראה חדש ונקי.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .