מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

הצפה ונזקי עשן משטיחים וספות

ניקוי שטיחים וספות לאחר הצפה או נזקי עשן

הצפה ונזקי עשן משטיחים וספות

חברת גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים מתמחה בשיקום ובשחזור שטיחים ספות וריפודים שניזוקו ממים. שאיבת מים מהשטיחים לאחר הצפה חייבת להתבצע בהקדם האפשרי ככל האפשר, וזאת על מנת למנוע נזק בלתי הפיך! מעבר לכך חברת גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים אנו משתמשים בטיפול היחודי המסיר ומנטרל את כל הריחות, כתמי נזקי מים, כתמי שתן, פיח, עשן, עובש, ועוד. לחברת גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים צוותים מקצועיים ומיומנים לטיפול בשטיחים וריפודים שניזוקו כתוצאה מהצפה או משריפה. אנו מספקים את שירותינו בכל רחבי הארץ 24 שעות ביממה.

חשוב לדעת, פניה מהירה תמזער את הנזקים שנגרמו לשטיחים או הריפודים לאחר הצפה או שריפה. במקרה של הצפה אל תבזבזו זמן מיותר, יש להזמין חברה המתמחה בניקוי שטיחים ספות וריפודים בהקדם האפשרי. אל תחכו שהשטיחים או הריפודים יתיבשו מעצמם.

מה עליכם לעשות מיד לאחר גילוי הצפת השטיח

ראשית עליכם להיפטר ככל האפשר מעודפי מים הנמצאים בשטיח או הריפוד. ולשם כך דרושה פעולה נמרצת עם סחבות ומגבים על מנת לשלות כמויות מים מרביות ככל האפשר. חשוב גם כן לאורר את החדר המוצף. פעולות מקדימות אלו ביחד עם ניקוי מקצועי של השטיחים, ספות והריפודים יתנו בידכם את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

צרו קשר עמנו בכל בעיה ושמח לעזור 1-700-555-202

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .