מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

חידוש שטיחים במחירים נוחים לכל כיס

חידוש שטיח ישן מעולם לא היה קל יותר – גל אור חידוש שטיחים עד לביתכם

השטיח שלכם כבר לא נראה כמו בעבר ושקלתם להחליף אותו? חשוב שתדעו שאתם יכולים לחדש את השטיח שלכם במחיר אטרקטיבי ולחסוך את קניית השטיח החדש. תלוי בסוג השטיח אבל ישנם הרבה שטיחים הכרוכים בהוצאה רצינית שרובנו היה מעדיף להימנע ממנה. אתם יכולים לחדש את השטיח שלכם בקלות ובמהירות ולשמור את כספכם למטרות אחרות וחשובות. חברת גל אור מחדשת שטיחים בשיטה מקצועית ותרענן את מראה הבית שלכם כך שתוכלו ליהנות מהבית שלכם מחדש. השטיח הוא פריט עיצובי במרכז הבית וחידוש שלו תפיח בביתכם רוח חיים ותעניק סביבה בריאה יותר.

ניקוי וחידוש שטיחים

מה העלות של חידוש שטיחים?

ברור שמחיר של חידוש שטיח יהיה בהרבה יותר משתלם מקניית שטיח חדש. יחד עם זאת, העלויות לחידוש שטיחים משתנות בהתאם לסוג השטיח, גודל השטיח, חומרת הכתמים ומקרי קיצון מיוחדים.

כך למשל, חידוש שטיח שאגי בעבודת יד יעלה 70 ש”ח למטר מרובע. שטיח שאגי בעבודת יד דורש ניקוי בהשרייה וזה הוא תהליך ארוך יותר ביחס לניקוי שטיחים אחרים. לצורך השוואה, חידוש שטיח שאגי שיוצר במכונה, יעלה 60 ש”ח למטר מרובע.

אם ברצונכם לבצע חידוש לשטיחים רגילים או כאלה העשויים מחומר סינתטי, התמחור יתבצע לפי 55 ש”ח למטר מרובע. מאידך, שטיחים בעבודת יד, כגון פרסי, סיני, ארבל, משכית, אקדח, קילים, פרווה, חבל ומשי  דורשים ניקוי בשיטה שונה וארוכה יותר והמחיר יהיה לפי 65 ש”ח למטר מרובע.

ובמה בנוגע למחיר תיקון שטיחים?

אם לשטיח שלכם בעיות חמורות יותר מלכלוך וריחות לא נעימים והוא דורש תיקון מקצועי שהוא מעבר לניקוי, גל אור יתנו לכם הצעת מחיר מותאמת בהתאם לאופי התיקון. אנו מבצעים תיקוני שטיחים לשטיחים בלויים וקרועים ויש לנו את הידע המקצועי והניסיון לתקן שטיחים ולהביאם למצב חדיש.

גם אם אתם סקפטיים ביותר לגבי היתכנות התיקון לשטיח שלכם, יש לנו חדשות טובות עבורכם כי המומחים של חברת גל אור מסוגלים לבצע תיקונים לשטיחים גם במצבים גרועים ביותר. חברת גל אור היא החברה המובילה בישראל לניקוי ותיקון שטיחים מכל הסוגים, מהמקרים הקלים ועד הקשים ביותר. במשך השנים ביצענו אלפי תיקונים לשטיחים ולנו שיטות ייחודיות אשר פיתחנו המקנות לנו את היתרון על פני שאר החברות.

אם ברשותכם שטיח בלוי או קרוע, קחו בחשבון שאין אתם חייבים לקנות שטיח חדש וניתן לחדש אותו בצורה כזו שתרגישו שקניתן שטיח חדש. צרו קשר עם המומחים של גל אור וספרו לנו על מצבו של השטיח שלכם. אנחנו נתן לכם הצעת מחיר בהתאם לאופי הבעיה של השטיח ולסוג פתרון המומלץ.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .