מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

חשיבות ניקוי יסודי של ספות בד

יש לכם ספת בד בבית או במשרד? דאגו לנקות אותה בצורה יסודית ותרוויחו מכמה כיוונים

שאיבה רגילה וניגוב של ריפוד בד של ספות הוא יעיל לשמירה על המראה ולריח טוב. על פני זמן לכלוך, שומנים וכתמים למינהם יכולים להצטבר עם שטח הפנים של הריפוד, והופכים את המראה שלו לישן ומרופט. ניקוי יסודי של ספות בד יעניק מראה חדש ומרענן וכמו כן יאריך את אורך החיים של הספה.

גם במשרד וגם בבית – ניקוי יסודי של ספות בד נמצא יעיל ביותר

ספות בד במשרד נשחקות יותר מאשר ספות בד אשר נמצאות בבית שלכם. עובדה זו הגיונית ביותר מכיוון שגם יושבים עליהם יותר וגם מן הסתם לא שומרים עליהן כמו ששומרים על הספה בבית. נקיון יסודי של ספות בד, יעניק אווירה טובה יותר למשרד ולעובדים. כמו כן, אם יש לכם ספת בד בבית, לאחר ניקוי יסודי תרגישו בהבדל ותוכלו להינות הרבה יותר מהישיבה בסלון.

ספת בד שנמצאת במשרד, צריכה לעבור ניקוי יסודי לפחות פעמיים בשנה. הניקוי היסודי מתבצע עם מכשיר אדים ותכשירים מיוחדים המתאימים לספות בד בלבד. חברת גל אור עושה שימוש בחומרים אקולוגיים ירוקים אשר ידידותיים לסביבה ולבריאות האדם.

ספת בד אשר נמצאת בבית, יכולה לעבור ניקוי יסודי אחת לשנתיים או במקרה הצורך אם יש אירוע חריג.

חשיבות בריאותית לניקוי יסודי של ספות בד

בפסקה למעלה דיברנו על חשיבות הניקוי היסודי על המראה של הספה. חשוב שתדעו שזה הוא לא החלק היחידי שתרוויחו מניקוי הספות. כאשר מזמינים חברה מקצועית לניקוי יסודי של ספות בד, בנוסף לפעולת הניקוי והחידוש, מתבצע גם תהליךל של חיטוי יסודי ביותר.

במשך הזמן מצטברים מליוני חיידקים על הספה וכאשר אנחנו יושבים עליה, אנחנו חשופים אליהם. חברת גל אור פיתחה את שיטת גל אור הייחודית שבאמצעותה מושמדים מעל ל-90% מהחיידקים ובכך אתם תוכלו לשבת על הספה ללא חשש.

ספות לא מתוחזקות יכולות להוות סכנה לאנשים אלרגניים ולילדים אשר מסת גופם נמוכה והם יותר רגישים לכך.

על קרדית האבק שמעתם?

קרדית האבק נמצאת בחדרי השינה על המזרונים שלנו ועל הספות בבית. זהו יצור מיקרואוגניזמי זעיר שאוהב לרבוץ במקומות מלאי אבק. יכול מאוד להיות שיש לכם כמות אדירה של קרדיות אבק על הספה שלכם ואפילו לא ידעתם. קרדיות האבק יכולות לגרום לאלרגיות, פריחות, אסטתה ובעיות נוספות. זו היא הסיבה שכך כל חשוב לבצע ניקוי יסודי של ספות בד ובכך לנטרל אותן. חברת גל אור משתמשת בכל החומרים המתאימים להשמדת קרדיות האבק ואף מבצעת טיפול מנע. אנשים הסובלים מבעיות נשימה ואלרגיות צריכים לדאוג לבצע ניקוי יסודי לספות ולמזרנים לעיתים תכופות יותר.

לסיכום, אם יש לכם ספה מבד ואתם רוצים לשמור על אורך החיים שלה, להשאיר אותה עם מראה נקי, רענן, ריח ניחוח ונקייה מחיידקים, צרו קשר עם חברת גל אור ואנחנו לניקיון יסודי וחיטוי של הספה שלכם.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .