גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

טיפול בהצפות – ושאיבת הצפות

הבית או העסק הוצף במים, השטיחים וריפודים נרטבו?

חברת גל אור מתמחה בשאיבה וטיפול מקצועי בכל הקשור לנזקי מים. אנו משלבים טכנולוגיות חדישות ונסיון מקצועי עשיר בארץ ובחו"ל. עובדינו מקצועיים, אדיבים ומיומנים . ושירותינו הינם מקיפים ונותנים מענה מלא לכל הבעיות הנלוות להצפות ונזקי מים.

תהליך טיפול בהצפות הוא קשה ומורכב. על מנת לצמצם את נזקי ההצפה ככל האפשר דרוש שאיבה וייבוש מוחלט של הבית ותכולתו. הצפה גם בכמויות קטנות מסכנות את השטיחים והריפודים בביתכם, וביכולתה לגרום להרס. הצפות בסדר גדול יותר יכולות לגרום נזק רב למערכות החשמל והביוב בביתכם. ולכן חשוב ביותר טיפול מהיר ומקצועי.

הצפות בשטיחים ספות מזרונים וריפודים – חברת גל אור מתמחה בטיפול בנזקי מים והצפות בשטיחים ספות וריפודים. שטיחים וריפודים שנפגעו מהצפת מים קטנה או גדולה יגרמו לעובש וריקבון, התעוותות הבד והסיבים ואף הקשחתם, ריחות לא נעימים, וכולי. לעיתים קרובות אף דהייה וגלישת צבעים. כתמים וטבעות יווצרו על השטיח, ספה או המזרון. גם אם לעיתים אינכם רואים את הכתם עקב צבע הסיבים סביר מאד להניח שעגבי עובש המסוכנים לבריאות קיימים בריפוד. אנו מתמחים בכל סוגי הטיפול הנדרשים על מנת לנקות ולחטא, להסיר כתמים ולנטרל ריחות מהשטיחים ספות והמזרונים בביתכם. במקרים שכבר השטיח או הריפוד ניזוקו מעבר ליכולת לשחזר לנקות ולחטא, אנו מציעים גם שירותי ריפוד מחדש של ספות מבד או עור.

אצלנו תוכלו לקבל אבחון והכוונה מקצועית חינם ללא שום התחייבות כל שהיא מצדכם. הצוות המקצועי שיגיע לביתכם יאבחן את אופי וסוג הנזקים, ולאחר מכן ימליץ לכם על דרך הפעולה הטובה והמשתלמת ביותר, וכן על טיפולים אלטרנטיביים אחרים במידה ויש.

טיפול בהצפות במשרדים בתים או במבנים – אנו מספקים שירותי חירום של 24 שעות ביממה במקרה של הצפות במשרדים, בתי מלון, מבנים, בתים או דירות. במקרים דחופים של הצפות אנו נגיע במיידית וניתן לכם שירות מהיר, אדיב, מקצועי והמתקדם ביותר.

פעולות ראשוניות במקרה הצפה:

נטרול מוקד ההצפה במקרה הצורך
יניקה ושאיבת המים משטיחים, רצפות, ופרקטים. במקרה הצורך אף מספות וילונות, ושאר דברים.
יבוש מוחלט של האזורים המוצפים- ציוד הייבוש כולל מאווררים עוצמתיים, יבשנים וסופגי לחות מתקדמים, ועוד.

טיפול משני ומתקדם:

טפול זה כולל בתוכו ניקוי וחיטוי האזור המוצף. טיפול בעובש, טחב, חיידקים ונטרול ריחות רעים. פעולות אלו יתבצעו על ידי חומרים אנטי בקטריאליים. יש ביכולתנו לתת מענה מלא גם במידה ושטיחים ניידים או שטיחים מקיר לקיר נפגעו בהצפה. אנו ננקה, נקרצף ונחטא את השטיחים בעזרת חומרי ניקוי מקצועיים בשילוב קיטור עם טמפרטורות גבוהות במיוחד.

פיקוח סופי – אנו שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולכן בסיום העבודה יתבצע תהליך בדיקה מקיף ביותר. אנו בחברת גל אור לא נהסס לחזור על שלב כל שהוא במקרה הצורך. וזאת על מנת לספק לכם אזור נקי ומחוטא לגמרי. כי הפיקוח והמגע הסופי הם בסופו של דבר העושים את ההבדל.
המלצת גל אור ללקוחותיה – יש לקחת מספר תמונות טרם תחילת הניקוי לתעד את הנזק שנגרם עקב ההצפה. וזאת על מנת שיהיו בידכם ראיות והוכחות לגבי הנזק אם זה למטרות ביטוח, פיצוי מהמדינה או מגורמים אחרים, במידה ויש. לחברת גל אור ניסיון רב בניקוי ספות וניקוי שטיחים לאחר הצפות. 

ואם יש לכם עוד שאלות

שאלה: מה עוד ניתן לעשות במקרה של הצפה?

תשובה: ישנו טיפול משני הכולל ניקוי וחיטוי הכתמים היבשים. טיפול בחיידקים יובש וטחב שהצטבר עקב ההצפה.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה