מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

מהו ההבדל בין ניקוי חיטוי ועיקור מספות שטיחים ומזרונים

זיהומים בריפודים, שטיחים ושאר משטחים גולמים בתוכם סכנות בריאותיות משמעותיות, כיום נצברת תודעה בכלל האוכלוסיה לנושא. אבל עימה חוסר וודאות לדרכים השונות לטיפול בבעיה. ואל המונחים השונים בהם משתמשים בעלי המקצוע.

ניקוי ניקוי ספות שטיחים מזרונים ושאר ריפודים פועל באמצעות מים וסבון (או חומרי ניקוי) ושואב אבק מים עוצמתי. על מנת להסיר פיזית חיידקים ממשטחים. תהליך זה אינו בהכרח הורג את החיידקים שהצטברו על השטיחים והספות , אלא מסירם. שאיבה עוצמתית של המים וחומר הניקוי תוריד את מספר החיידקים, וכתוצאה מכך את הסיכון של הפצת זיהומים. נושא זה חשוב במיוחד לבעלי רגישויות, לגיל הרך ולאוכלוסיה המבוגרת.
חיטוי – חיטוי ספות שטיחים מזרונים ושאר ריפודים יתבצע על ידי חומרים כימיים או אורגניים. תהליך החיטוי בשילוב תהליך הניקוי מוריד משמעותית את רמת החיידקים מהריפודים, ואף מונע את תהליך התפשטות הזיהום לאזורים נוספים בריפוד. לסיכום, תהליך הניקוי בשילוב עם החיטוי יוריד את רמת החיידקים לרמה בטוחה לפי תקני משרד הבריאות.
עיקור– תהליך העיקור לבדו משטיחים ספות וריפודים לא יסיר את החיידקים מהריפודים, אלא יהרגם. לפיכך, תהליך עיקור המתבצע לאחר ניקוי וחיטוי יוריד משמעותית את רמת החיידקים מהריפודים, וכן את הסיכונים של התפשטות זיהומים למינהם.

 

 

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

חברת גל אור שמחה לעזור בכל שאלה הקשורה לניקוי חיטוי ועיקור משטיחים ספות וריפודים
לפרטים או שאלות צרו קשר ב-1-700-555-202 ונשמח לעזור

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .