מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ירוק אורגני לשטיחים ספות ומזרונים

הידעתם…האוויר בביתכם יכול להיות פי 100 יותר מזהם מהאוויר החיצוני!

לחומרי הניקוי שאנו משתמשים בהם לניקוי השטיחים, ספות ומזרונים בבתינו, ישנם השפעות מרחיקות לכת ומשמעותיות על זיהום האוויר הנקי שאנו נושמים.

שימוש בחומרי ניקוי עתירי כימיקלים למיניהם גורם לאיכות אוויר ירודה ולא איכותית, ומזהם את האוויר הנקי שאנו אמורים לנשום בביתנו.

זיהום האוויר משפיע בראש ובראשונה על ילדים קטנים ואף על חיות מחמד, עקב מסת גופם הקטנה.

אז איך מנקים ספות בד ומזרונים בצורה הטובה והידידותית ביותר לסביבה?

חברת גל אור משתמשת בטכנולוגיות הירוקות הטובות ביותר כיום ובמכשור המתקדם ביותר שניתן למצוא וכל זאת במחיר תחרותי בשוק.

להימנע מהסכנה ולנקות אורגני

חומרי הניקוי המשמשים לניקוי שטיחים ספות וריפודים, מסוכנים במיוחד לפעוטות וחיות המחמד.

פעמים רבות התינוק שלנו זוחל על השטיחים והספות, או משכיבים אותם על מזרון המיטה, צעצועיו מפוזרים על השטיח, וכמו כל תינוק הם יכניסו הכל לפיהם במוקדם או במאוחר…

לכן, אם אתם מודעים לחשיבות איכות האוויר,ולרעלים המצויים בכימיקלים סינטטים בחומרי הניקוי השונים. זה הזמן לעבור לחומרי ניקוי אורגניים ירוקים הידידותיים לסביבה…אין כל סיבה להרעיל את עצמנו!

דבר זה רק ממחיש את החשיבות של סוג חומרי הניקוי שטיחים, ספות ומזרונים שבהם נבחר לנקות את הריפודים בבתינו! ולצערנו הרב ישנם כיום בשוק חומרי ניקוי לשטיחים וספות סוגי כימיקלים המהווים סכנה בריאותית חמורה לגוף האדם, ובמיוחד לפעוטות החמודים שלנו.

בעיות עובש בשטיחים ובספות – גם עובש המצטבר בשטיחים ובספות, בעיקר לאחר הניקוי הלא מקצועי, וזמן הייבוש הנדרש לאחר ניקוי השטיחים והספות בצורה לא מקצועית ולא נכונה, גורם לבעיות זיהום האוויר, ולבעיות בריאותיות קשות ומסוכנות.

רק ניקוי עם מכשור מקצועי, בעל יכולת שאיבה מספקת משמעותית כנדרש, לא תגרום לשאריות לחות מעל הנדרש בשטיח או בספה, וכתוצאה מכך לא יווצרו גבישי העובש המסוכנים מכל כך לסביבה.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

עצות שימושיות לניקוי שטיחים ספות ומזרונים ירוק אורגני

ניקוי ירוק אורגני לשטיחים ספות ומזרונים

נשמע מפחיד?

אך אל דאגה, יש פתרון לכל הבעיות הללו, וניתן למנוע את הסיכונים הבריאותיים הקיימים כתוצאה מבעיות עובש, ואף חומרי ניקוי רעלים.

מומלץ ואף רצוי להקדיש מעט זמן, על מנת לחקור את מהות חומרי הניקוי לשטיחים ספות ומזרונים. וכן את המכשור שבו משתמשים על מנת לנקות את השטיחים והריפודים בביתכם.

בנוסף, חשוב מאד לדעת שלא כל חברות הניקוי שטיחים ספות וריפודים משתמשים בחומרי ניקוי אורגניים ירוקים. ולא כל מכונות ניקוי השטיחים והספות בעלות הספק שאיבה הנדרש.

בחירה נכונה תגן עליכם, ואף תמנע את הסיכונים הבריאותיים לכם, ולבני ביתכם.

הימנעו לחלוטין משימוש בחומרי ניקוי שטיחים ספות ומזרונים עם הכימיקלים הממסים עם תרכובות אורגניות נדיפות כגון: נפלטין,פורמלהיד, בנזואט נזיל, פרכלוראתילן, פנול, נתרן, פחם, יוקטן, חומצות הידרופלואורית.

ודאו שחברת ניקוי השטיחים והספות שאתם שוכרים תשתמש בתהליך ניקוי של מים נמוכים, ומוצרי ניקוי אורגניים לא רעילים.

הקפידו לשאול את חברות ניקוי השטיחים והספות באלו חומרי ניקוי הם משתמשים, ואף לקרוא בעצמכם היטב את התוויות על החומרים.

בדקו באינטרנט לגבי המרכיבים של מוצרי הניקוי שחברות ניקוי שטיחים שונות מציעים לכם לניקוי השטיחים והספות, וזאת לוודא שחומרים אלו לא מסוכנים לכם, ולבני ביתכם.

שימוש במאווררים בנוסף לחלונות פתוחים יקצר את תהליך הניקוי, וזאת על מנת לא ליצור בעיות עובש בשטיחים ובריפודים. בנוסף, מכונות ניקוי שטיחים מקצועיות בעלות יכולת שאיבה גבוהה תקצר משמעותית את זמן תהליך הייבוש.

ללא קשר לשיטת הניקוי, יש לשמור על הילדים וחיות המחמד שלא יתקרבו לאזור הניקוי, זמן מומלץ כ- 4 שעות לאחר סיום מלאכת הניקוי.

 

לפרטים נוספים אודות שיטות הניקוי הירוק לשטיחים, ספות וריפודים – לחצו כאן

מבחינת ניקוי פרקטים, ניתן למצוא חברות רבות המבצעות שירות זה ברצינות וביעילות.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .