מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרון מקצועי, וחשיבותו!

והפעם: חשיבות שימת הלב לאבק מזרונים
על אף ואולי למרות, שהמזרון הוא אחד הפריטים הפחות גלויים לאוויר העולם מאשר פריטי לכלוך אחרים רמת חשיפתו ללכלוך, קרדית ואבק הן מהגבוהות ביותר בהשוואה לפריטי ריהוט אחרים ברחבי הבית. המאבק לטיפול בלכלוך מזרונים גורם ללקוחות רבים להרים ידיים ופשוט להחליף את המזרון במקרים של ייאוש, בעקבות אי הצלחת ניקוי המזרון או במקרה בו תחזוקת המזרון התרופפה מעט.

 

הסיכון שמזרון מלוכלך

ניקוי מזרונים ותחזוקת מזרונים, אינה חייבת להיות כל כך מורכבת קשה ומייגעת כפי שאנו נוטים להציג אותה וניתן לפתור את הקושי במהירות ובקלות יתרה. יש לשים לב שהזנחת הטיפול וניקוי מזרונים לא זאת בלבד שתגרום לבלאי מהיר יותר אלא חמור מכך עשויה להוות נזק בריאותו לשוהים בבית בכלל ולישנים עליו בפרט. ואין זה משנה גילו של המזרון וכמה זמן אנו ישנים עליו. שינה על מזרון מאובק ובעל כמי זיעה עשוי להשפיע במידה רבה על בריאות הריאות ובריאות העור..
כאשר אנחנו ישנים אנו מתהפכים מצד לצד, הגוף שלו משחרר הפרשות וזיעה הנספגים בתוך המזרון אשר במקרים בהם אינה ננקטת פעולת אוורור מספקת נוצר מצב של ספיגת עוד ועוד זיעה הגורמת לאוויר לח ומזוהם בחדר ולקושי רב של ניקוי כתמים
ההשפעות הנ”ל, הנגרמות כתוצאה מאי ניקוי מזרונים וחוסר אוורור שלהם הן במצבים בהם מתרחשים מקרים של היווצרות אבק רב וקרדית האבק ההורסת את המזרון ומסכנת את הבריאות שלנו. במצבים בהם ישנה רגישות לאבק או מקרים של מחלות עור קרדית האבק מסוכנת ועלולה לגרום להתקפים חמורים ותופעות חריפות של קוצר נשימה.

ניקוי מזרונים

מהן הפעולות אותן תוכלו לנקוט למניעת הרס המזרון ופגיעה בריאותית?

ראשית, הקפידו לאוורר את המזרון כמעט מידי יום בכדי לאפשר למזרון לנשום אחרי לילה שלם בו הוא נאטם בסדינים, שעווניות וספג זיעה, בקיץ, מומלץ במיוחד לאוורר את מזרונים הנמצאים אצלכם בבית מידי יום, מאחר ואנו נוטים להזיע הרבה יותר. הקפידו להפוך את המזרון מפעם בפעם, בהפרשים של חודש לערך, בכדי לאפשר למזרון לחזור לצורתו המקורית ולמזער את הסיכון של שקיעת המזרון , לאחר שינה מרובה עליו.
במידה וגיליתם כתם, הימנעו מניקיון במים, חומץ לבן המדולל במים, אבקת כביסה/ נוזל כביסה או כל חומר המיועד לניקוי בדים יתרום הרבה יותר. שימוש במים בלבד במיוחד במקרים של כתמים קשים יצרו מצבים של הרחבת הכתם ומריחתו על המזרון, ספיגת המים ונזק חמור יותר למזרון.
אל תשכחו, שהמזרון שלנו מורכב במקרים רבים גם מקפיצים העשויים ברזל/מתכם ואלה מחלידים בעת מגע עם מים (גם במקרה של מגע שאינו ישיר הנוצר על ידי חלחול במקרים של ניקוי מזרונים באמצעות מים).

 

ניקוי מזרונים בגל אור, מתבצע באופן מחושב ובטכנולוגיה חדשנים השומרת על המזרון ומסוגלת לנקות כל כתם. אז איך אנחנו עושים זאת?
פעולת הניקוי, מתבצעת בשלושה שלבים ותוך זמן קצר: החומרים בהם אנו בגל אור משתמשים בהם כוללים מרכיבים שונים אשר בשונה מפעולת הניקוי בבית ובכל מקום אחר, פועלים תחילה להפרדת האבק והלכלוך מהמזרון, מה שבדרך כלל לא קורה בעת ניקוי רגיל בבית או בכל מקום אחר, המנקה לכאורה את הלכלוך אך מפזר חיידקים ואבק בשטח המזרון.
בשלב השני המזרון יחוטא באמצעו חומרים מיוחדים המשמידים וירוסים, בקטריות וחיידקים, חומרים ידידותיים לבני אדם.
בשלב השלישי והאחרון נתיז חומרים לחיטוי הסופי של המזרון להרחקת אבק ומניעת משיכת האבק אל המזרון לטווח ארוך (גם חומר זה הינו ידידותי ואינו מסוכן לאדם אך מסוכן ומשמיד באופן אפקטיבי שאריות של אבק, חיידקים, ריחות רעים וחיידקים שונים.

 

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

למדריך המלא לניקוי והסרת כתמים – עשו זאת בעצמכם >> לחצו כאן

 

הפעולה מתבצעת תוך זמן קצר במיוחד. יש לכם שאלות? מעוניינים בטיפים נוספים עבור ניקוי מזרונים? זקוקים לניקוי מזרונים? צרו איתנו קשר או התקשרו לכל שאלה ובקשה.
לפרטים שאלות או הזמנות: 1-700-555-202

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .