גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי ריפודי רכב מעור

אם יש לכם ריפודי רכב מעור חשוב לבצע כל תקופה ניקוי ריפודי רכב מעור בעזרת חברה מקצועית ייעודית אשר מתמחה בסוגי ניקיון כאלה. חברה כזאת תחדש תרענן ותחטא עבורכם את ריפודי הרכב. אבל ניתן כל תקופת זמן גם לעשות לבד ניקוי של ריפודי רכב מעור. יש ריפודי רכב מעור אמיתי וריפודי רכב מעור מלאכותי זה משפיע על דרך הניקוי של ריפודי הרכב וגם חשוב להתאים חומר ניקוי מתאים לכל סוג עור או תחליף עור של ריפודי הרכב.

טיפול עדין במושבי עור

אם ריפודי הרכב שלכם עשויים מעור צריך לנהוג בהם מאוד בזהירות הם רגישים ופגיעים יותר מריפודי רכב מבד. קשה יותר לנקות אותם ולתחזק אותם באופן שוטף. חשוב לכן לפנות לחברת ניקיון מומחית אשר מתמחה בניקוי ריפודי רכב עם ריפוד עור. חשוב גם לנקות בצורה נכונה את ריפוד העור בין הניקיונות המקצועיים האלה.

 

 

ניקוי בסיסי שוטף

דבר שאפשר לעשות בלי חשש אפילו כל כמה ימים היא לשאוב היטב את מושבי העור שלכם בשואב אבק. זה ינקה אותם באופן שטחי וכדאי להקפיד לנקות בצורה יותר יסודית את מושבי העור לפי סדר פעולות ניקיון נכון שיבריק ירענן ויחטא את מושבי הרכב שלכם אשר עשויים מעור.

 

שאיבה יסודית של מושבי הרכב

בשלב הראשון של הניקיון היסודי חשוב לשאוב היטב את מושבי הרכב. גם אם אתם שואבים באופן קבוע את המושבים, לפני ניקוי יסודי חשוב לשאוב בצורה יסודית את המושבים כהכנה טובה לניקוי עמוק יותר של המושבים כאשר שואבים אבק בצורה טובה מפני השטח של המושבים זה מקל על כל הלכלוך שספוג בתוך המושבים לעלות על פני השטח בסיוע של חומרי ניקוי מתאימים ואביזרי ניקוי נכונים.

 

ניקוי ריפודי רכב מעור

 

מריחת חומר ניקיון

לאחר שסיימתם לשאוב את המושבים בצורה רצינית יסודית וטובה יש למרוח את חומר הניקוי המתאים שבחרתם שמתאים או לעור אמיתי או לעור מלאכותי לפי סוג המושבים הספציפיים שיש לכם ברכב. לא כדאי להציף את המושבים בחומר ניקוי שימו כמות קטנה בהתחלה ותראו איך החומר פועל על המושבים. כדאי כמובן לקרוא את ההוראות שעל חומר הניקוי ולהיצמד להנחיות שמפורטות על חומר הניקוי של מושבי העור שלכם.

 

 

ניגוב שאריות חומר הניקיון מהמושבים

לאחר שמרחתם בצורה יסודית ונכונה את חומר הניקוי על המושבים, קחו מטלית מתאימה למושבי עור ומרחו ונגבו את החומר מהמושבים. אחרי שמרחתם את החומר היטב נגבו את שאריות חומר הניקוי מהמושבים ושימו לב כי לא נשארו שאריות של חומר ניקוי על המושבים.

 

ייבוש נכון של המושבים

כשהמושבים נקיים לגמרי מחומר הניקוי, יש לתת למושבים להתייבש בצורה טובה, כדאי לתת למושבים להתייבש בצורה טבעית, לפתוח את החלונות ולתת להם להתייבש ולא לייבש אותם בצורה מלאכותית. בזמן שהמושבים מתייבשים, שימו לב שלא נשארו כתמים, או לכלוכים על מושבי הרכב לאחר הניקוי שביצעתם.

 

חומרי הזנה למושבי עור

מלבד ניקוי בעזרת חומר ניקוי לעור, יש חומרים שמוסיפים שמנים והזנה למושבי עור. כך שבין ניקיונות חשוב למרוח גם מרכך או חומר הזנה למושבי העור. בין מוצרים לתחזוקת עור, תמצאו גם מרכך או חומר מזין למוצרי עור משתמשים במרכך כזה גם בספות עור ומעילי עור וזה מתאים גם למושבי עור ברכב. מרכך כזה למוצרי עור מחזיר לריפודי העור את השמנים הטבעיים שיש בעור והופך את העור לגמיש ורך יותר. זה שומר עליו שלם ומונע סדקים וקילופים בעור של מושבי העור שלכם. חשוב למנוע ממושבי העור מלהתייבש. שמנים מזינים כאלה מרככים ומעשירים את העור ומגינים עליו מפני סדקים והתקלפויות.

 

בדיקת ההנחיות על חומרים לטיפול במושבי עור

כמו בחומרי הניקוי, קראו בתשומת לב את תכונות חומרי ההזנה, איך לעשות בהם שימוש ולאיזה מוצרי עור הם מתאימים. גם כאשר מורחים חומרי הזנה לעור המושבים שלכם כדאי קודם למרוח מעט חומר על אזור בלתי נראה כדי לראות איך החומר משפיע על העור של מושבי הרכב שלכם.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה