מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

עצות שימושיות לניקוי שטיחים ספות וריפודים על ידי חברת גל אור

לוח זמנים קבוע לשאיבת אבק מהשטיחים יעשה המון להאריך את אורך חייו ולשמר את יופיו של שטיחכם. חשוב לזכור לתת תשומת לב רבה על איזורים שבהם התנועה גבוהה יותר.
ללא ניקוי מקצועי תקופתי ואחזקה שוטפת על בסיס קבוע של השטיח/ספה/ריפוד, תהיה תקופת אורך חייו של השטיח/ספה קצרה בהרבה מכפי הצורך!

 טיפים לניקוי עצמי והסרת כתמים מהשטיחים או הספות שלכם:

במקרה שנשפך לכם כל דבר נוזלי על השטיח ספה או הריפוד יש ראשית צורך בספיגה מידית ככל האפשר של הנוזל על ידי מטלית נקיה מעט לחה ולאחר מכן יבשה. הדבר חשוב במיוחד בניקוי ספות עקב עובי הריפוד, והגישה הלא נוחה לצד השני בחלק מהספות.

במקרה של כתמי חמאה, שמן בישול, עפרון צבע, קרם ידים, מסקרה, משחת נעלים, טאר,וכולי. עליכם לשים חומר ניקוי עדין מהול במעט מים על אזור הכתם ואז לשפשף בעדינות באזור הכתם בעזרת מטלית ניקוי לחה. ישנו צורך לספוג בחזרה את סבון חומר הניקוי, ולאחר מכן יש ליבש את האזור בעזרת מטלית יבשה, במקרה הצורך אפשר להישתמש בפן בעוצמה נמוכה.

כתמי קטשופ, דם, שוקולד, בוץ, ביצים, גלידה, מיונז, חלב, רוטב סויה. התחלת הניקיון הינה עם חומר ניקוי עדין, ישנו הצורך לספוג כמות רבה ככל האפשר של המוצר מהספה או השטיח. לאחר מכן יש לנקות עם אמוניה באזור הכתם, במקרה הצורך אפשר לחזור על התהליך עם חומר ניקוי עדין. נגבו בעדינות בעזרת מטלית ספוגה במים, ולאחר מכן במטלית יבשה. אפשר להעזר בפן בעוצמה נמוכה לזרז את תהליך היבוש מהשטיח או הספה.

ממתקים, קפה, מיצי פירות, משקאות מעורבים, משקאות קלים, יין. התחלת הפתרון על ידי חומר ניקוי עדין, ישנו הצורך לספוג כמות רבה ככל האפשר של הנוזלים מהכתם. למרוח כמות קטנה של חומץ ולנקות באזור הכתם שוב. , במקרה הצורך אפשר לחזור על התהליך עם חומר ניקוי עדין. נגבו בעדינות בעזרת מטלית ספוגה במים, ולאחר מכן במטלית יבשה. אפשר להעזר בפן בעוצמה נמוכה לזרז את תהליך היבוש מהשטיח או הספה.

אם אף אחד מהשלבים המומלצים לניקוי השטיח ספה או ריפוד לא יעזור לכם להיפטר מהכתם, אזי מומלץ לגייס את שירותי  המומחים לניקוי ספות ושטיחים. כמו כן חשוב מאד זמן השהייה של הכתם על השטיח או הספה, וככל שהניקוי המיקצועי קרוב יותר לתחילת היווצרותו של הכתם כך יבר הסיכוי להסרתו.

שימו לב עם זאת, מאמצכם להסרת הכתם בעצמכם יכולים להקשות על המומחה להסירו.

ניקוי נזקי מים והצפות בשטיחים או ספות:
נזקי מים על שטיחים או ספות הינה בעיה הדורשת טיפול מהיר ומקצועי. אך עם זאת ישנם מספר דברים שעליכם לעשות במידית.
במקרה של הצפה ומים עומדים על השטיחים יש דבר ראשון לנתק את החשמל באותו האזור.
אין להישתמש במכשירי וואקום ביתיים רגילים.
הרחיקו רהיטים מהאזור המוצף על מנת למנוע נזק לריהוט וכן דהיית צבע מהריהוט אל השטיח.
הסירו מים ככל האפשר מהשטיח או הספה על ידי ספיגה גריפה או שאיבה במקרה שיש לכם בנמצא שואב מים.
וווילונות הנוגעים בשטיח יש להריםמעל השטיחים או קו המים.
צרו קשר עם חברת ניקוי שטיחים ספות המתמחה בהצפות הסרת נזקי מים וניטרול ריחות רעים שבודאות יצוצו בהמשך.

מחצלות:
מחצלות בכניסה לביתכם יכולים לעזור המון בספיגת כמות ניכרת של אבק אדמה או לחות. כמו כן יש לנקות את המחצלות עצמם בתקיפות על מנת למנוע מהם להפוך למקור מלכלך ומזהם בעצמו, במיוחד בחורף במזג אוויר הסגרירי.

מידי פעם יש להזיז רהיטים כבדים וזאת על מנת לא לאפשר לסיבי השטיח להתעקם ולהישבר. כמו כן מומלץ להישתמש בתחתיות תחת רהיטים כגון ספות, שולחן אוכל, וכולי. תחתיות אלו חשובות במיוחד לאחר ניקוי שטיחים או ספות שכן צבע מעץ הספה יכול להיתמזג אל תוך השטיח וכתוצאה מכך לשנות לצמיתות את צבע השטיח ולהשאיר כתמי צבע על שטיחכם.
זכרו- לאפשר יבוש מוחלט של השטיח לפני החזרת הרהיטים!

המנעו מאור שמש ישיר- הגנו על שטיחכם או הספות מאור שמש ישיר על ידי תריסים ווילונות או סוככים.

חברת גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים סיפקה עצות אלו על מנת לעזור לכם לשמור על השטיחים או הספות במצב היגייני וטוב. על כל שאלות נוספות שיעלו לכם תוכלו ליצור קשר עימנו ונשמח לעזור.

 

ריפוד ספות בד מחדש מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

לקריאת טיפים נוספים להסרת כתמים וריחות רעים משטיחים ספות ומזרונים – לחצו כאן

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.