מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

כל הטיפים לנקיון שטיח שאגי לבד בעצמכם

יש לכם שטיח שאגי?

יש מחיר לכך שהוא כך כל יפה

שטיחי השאגי מפורסמים מאוד בשל המראה השעיר שלהם ונחשבים לשטיחים הנמכרים ביותר בשנים האחרונות בעולם. לצד היופי שלהם, ישנה תכונה פחות טובה והיא צבירת לכלוך שנתפס חזק מאוד בעומקי השערות. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שתוכלו לבצע בבית כדי לנקות את שטיח השאגי שלכם.

טיפ ראשון: שאיבה חזקה, משני הצדדים וניעור סופי

כוונו את רמת שואב האבק לעוצמה המירבית. מפאת שערותיהם, שטיחי שאגי דורשים שאיבה חזקה במיוחד כדי שהלכלוך שנתקע עמוק בין שערות השטיח יוכל להישאב. פתרון נוסף הוא לוותר על צינור שואב האבק ולשאוב רק אם האחיזה הידנית באם יש לכם. ככה השאיבה תהיה יותר חזקה והלכלוכים לא ייתפסו בשערות השטיח. אל תעצרו את השאיבה עד שנראה כי שטיח השאגי שלכם מתחיל לחזור לקדמותו. בשלב הבא, הפכו את השטיח ושאבו את החלק האחורי שלו. לפעמים יש לכלוכים שיצאו רק דרך צדו האחורי של שטיח השאגי. לסיום סיומת נערו את השטיח בחוץ וסביר להניח כי בשלב זה השטיח שלכם יהיה נקי מאבק.

טיפ שני: הכו את שטיח השאגי

לאחר ששאבתם וניערתם את השטיח תוכלו לנסות להכות בו עם חפץ קשיח או חפץ מיוחד להכאת שטיחים. ישנם לכלוכים שיצאו רק בעזרת הפעלת כוח פיסי רב. אם השטיח שלכם קטן תוכלו להכות אותו אל מול הקיר.

טיפ שלישי: הסרת כתמים משטיח שאגי

לאחר שביצעתם את השלבים המקדימים והוצאתם את כל האבק (לפחות כך אנו מקווים), הגיע השלב של ההתמודדות עם הכתמים. מה אתם צריכים כדי להוריד את הכתמים?

  • מגבת לבנה
  • מים
  • סבון כלים
  • מברשת זיפים (שערות) רכה

ברגע שיש כתם על השטיח, הניחו ישר את המגבת הלבנה עליו. אם הכתם הוא צבעוני אז שפכו קצת מים כדי לדלל את הצבע.

ערבבו את המים עם שני שפריצים מהסבון כלים וטבלו בפנים את מברשת הזיפים. עכשיו שפשפו בעדינות את השטיח עם תנועות סיבוביות וחזרו על הפעולה מספר פעמים. בשלב הסופי שטפו את הכל עם מים בלבד וייבשו את השטיח בחוץ.

איך לנקות כתמים עקשניים  משטיח שאגי?

למרבה הצער ישנם מקרים בהם השטיח לא יתנקה בשיטות הביתיות ויהיה צורך להזמין חברה מומחית לניקוי שטיחים שתוכל להתמודד עם האתגר. לשמחתכם, חברת גל אור היא החברה המובילה בישראל לניקוי שטיחים, ספות ומזרנים ויש ברשותה את כל הידע, נסיון והכלים המקצועיים לנקות את כל סוגי הכתמים מכל סוגי השטיחים. חברת גל אור משתמשת בחומרים אקולוגיים שאינם מזיקים לסביבה ולבריאות האדם. הזמינו עוד היום את חברת גל אור ואנו נדאג השטיח שלכם יקבל מראה חדש, רענו ונקי מחיידקים.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .