מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

כיצד נקבע המחיר לניקוי שטיחים מקצועי?

אם יש לכם שטיח שאתם אוהבים אך יש עליו כתמים,עובש וריחות לא נעימים, זה הזמן לנקות את השטיח ולהעניק לו מראה מחודש, ריח נעים והכי חשוב שיהיה נקי מחיידקים. ברוב המקרים השטיח משמש כמרכז הבית והוא זה שנותן את הטון העיצובי בגלל הדומיננטיות שלו. לכן חשוב מאוד לתחזק את השטיח אחת לתקופה ולהעניק לו את הטיפול הראוי שלו יקנה לו הן מראה יפה והן חיטוי.

השטיחים שלנו יכולים להתלכלך ולספוג ריחות רעים בגלל הרבה מאוד סיבות, ובמיוחד כאשר יש לנו בבית ילדים ובעלי חיים. כאשר תנקו ותתחזקו כראוי את השטיח של הבית אתם תהנו ממנו בהרבה יותר ויהיה נעים יותר בבית.

אילו פרמטרים משפיעים על מחיר נקיון שטיחים?

בנוגע לסוגיית מחיר נקיון שטיחים ניתן לומר שיש טווח מחירים ולא מחיר אחיד לנקיון כל סוגי השטיחים. מכיוון שיש הרבה סוגי שטיחים, בגדלים שונים, אשר הוכתמו בלכלוכים שונים, המחיר תלוי בשקלול כל הפרמטרים יחדיו. נפרט כאן את הפרמטרים השונים אשר משפיעים על מחיר נקיון השטיחים.

גודל השטיח – פרמטר זה הוא די ברור מאליו איך שהוא משפיע על מחיר ניקוי השטיחים, וככל שגודל השטיח יותר גדול ככה התמחור יהיה יקר יותר. בענף ניקוי השטיחים המקצועי נהוג לגבות תשלום על כל מטר מרובע של שטיח שתרצו לנקות.

סוג השטיח – לסוגי שטיחים שוני נדרשים אמצעי ניקוי ומשך זמן שונים. לכן, פרמטר נוסף ייקבע לפי סוג השטיח אותו תרצו לנקות. ישנו תמחור שונה לשטיחים שונים, כגון: ניקוי שטיח סינטטי, ניקוי שטיח שאגי, ניקוי שטיח מקיר לקיר, ניקוי שטיח עבודת יד ועוד.

סוג הלכלוך אותו תרצו לנקות – ישנם משפחות כתמים שונות הדורשות התייחסות שונה מבחינת שיטת הניקוי ומבחינת החומרים איתם משתמשים. לפני שתזמינו את בעל המקצוע לנקות את השטיחים שלכם אתם תשאלו איזה כתמים יש על השטיח כדי שיוכל להתכונן מראש עם החומרים והאמצעים המתאימים. מחד, ישנם כתמים שיחסית קל להסיר כמו כתמי קפה ומאידך ישנם כתמים כמו כתמי דם שדורשים התייחסות שונה וישנו קושי רב יותר להוריד אותם.

מחיר נקיון שטיחים נגד ריחות בעלי חיים ולאחר הצפה

ניקוי שטיחים במקרים מיוחדים – ישנם מקרים מיוחדים הדורשים טיפול והתייחסות מיוחדים בזמן נקיון השטיח, ולהם מחיר שונה. מקרים כאלה הם לדוגמה שאיבת שטיח לאחר הצפה, שישנו תהליך נוסף של שאיבת השטיח לפני שמתחילים בניקוי. תהליך מיוחד נוסף שמתומחר באופן שונה הוא טיפול בשטיח נגד ריחות חריפים של בעלי חיים וכתמי שתן או צואה.

גל אור ניקוי שטיחים במחיר המשתלם ביותר

חברת גל אור היא החברה המובילה בישראל מזה שנים רבות לניקוי שטיחים מכל הסוגים. אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר של המותגים המובילים בעולם ולנו ציוד הניקוי החדיש והמתקדם ביותר. כאשר אתם בוחרים בגל אור לנקות לכם את השטיח אתם בוחרים בצוות מקצועי, מנוסה, אדיב ובמחירים האטרקטיביים ביותר.

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לנקיון שטיחים מקצועי מהמומחים של גל אור.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.