מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקיון הבית לאחר הדברה – חלק בלתי נפרד מהשירות

הדברת מזיקים היא כורח בלתי נמנע. מזיקים רבים מהווים לא רק מטרד אלא מפגע תברואתי וסכנה בריאותית. גם כאשר מדביר מקצועי מבצע הדברה ירוקה, אשר החומרים בה אינם רעילים, חשוב לבצע ניקיון יסודי, אשר יעילים כל סימן של חומר מכל סוג שהוא.
חשיבות הניקיון המקצועי נובעת מהיתכנות הימצאות שרידים של חומרי הדברה ברצפה, בריפודים, ובמקומות שונים בבית או במשרד, בכל מתחם שבו מבוצעת ההדברה. מומלץ להסתייע בניקוי פוליש וקריסטל לרצפה, אשר ינקה אותה ניקוי עמוק ויסודי.

ניקיון, היגיינה, בריאות

הדברה ירוקה היא, בהגדרה, הדברה נקייה. ניקיון, בטיחות, היגיינה ובריאות הם מרכיבים מובנים בשיטת ההדברה הירוקה, מה גם שבחלקה היא אינה כרוכה בפגיעה פיזית במזיקים אלא גורמת לסילוקם ללא פגע. עם זאת, במקום שבהם על מנת להיפטר ממזיקים נדרשת הדברתם- שימוש בחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה, מהווה ערובה לצמצום משמעותי ואף לביטול כל נזק פוטנציאלי.
חשוב לציין, כי גם כאשר ננקטים כל אמצעי הזהירות בשעת ההדברה ובני אדם לא נוכחים במתחם שבו היא מתבצעת, יש חשיבות רבה לניקיון המתחם המודבר ולו כדי לסלק כל מרכיב שעלול להיות שמץ של סיכון בחשיפה עליו בכלל ובנגיעה בו בפרט.
כאשר מתבצעת הדברה ירוקה פוחת ולא אחת נעדר לחלוטין כל גורם שעלול לסכן בני אדם. לאחר שהחברה המתמחה בביצוע הדברה זו באופן מוקפד ומקצועי, ניתן להסתפק בניקיון עצמי, מאחר שעל-פי רוב לא נעשה שימוש בחומר כימי רעיל או, לחלופין, בחומר ייעודי להדברת מזיק מסוג מסוים שאינו גורם לפגיעה סביבתית, לא בצמחים, לא בבעלי חיים וודאי שלא בבני אדם.
על מנת לוודא כי אתם נוקטים את כל אמצעי הזהירות והבטיחות לקראת ההדברה ובעיקר אחריה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה ולקבל מידע, ייעוץ הצעת מחיר וכל פרט רלוונטי שעשוי לסייע לכם “לצלוח” את ההדברה בהצלחה ובביטחון.
כאשר אתם מזמינים שירות הדברה בחברה מקצועית ומנוסה בביצוע הדברה בכלל והדברה ירוקה בפרט אתם מבטיחים לעצמכם קבלת שירות מקצועי אמין, אחריות כתובה לכל הדברה, מחיר הוגן או, בתרגום פשוט- זול ומותאם לצרכים של כל לקוח.
במקום ובזמן שבהם נדרשת הדברה – חשוב ומומלץ להסתייע לשם כך בשירותיה של חברת הדברה מקצועית, אשר אנשיה מוסמכים, מאומנים ומיומנים בכל שיטות ההדברה. בכל מקום ייבחרו השיטות והאמצעים האפקטיביים ביותר להדברת המזיקים.
בין אם אתם זקוקים להדברה תקופתית ובין אם להדברת מתחם אירועים כל שהוא- אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל שירות מקצועי מהיר ויסודי.
טיפ: על מנת לא לגרוע מיעילותה של ההדברה, יש לברר ולוודא עם המדביר כיצד להימנע משימוש בחומרים העלולים לפגום ולפגוע בה. ייתכן, לדוגמה, שעל מנת לאפשר לחומר ההדברה להשלים את פעילותו יהיה עליכם לא לשטוף את הרצפה מיד לאחר ההדברה, לעומת זאת חשוב לאוורר אותו לאלתר.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .