מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי וילונות

חברת גל אור מתמחה בניקוי וילונות מכל הסוגים. אנו נאבחן את סוג הוילונות בביתכם, איכות הצבעים, אופי ועומק הנזקים, הכתמים וכולי. בהמשך, ימליץ לכם הצוות המקצועי על שיטת הניקוי המומלצת ביותר.
אנו בחברת גל אור מנקים את הוילונות בעודם תלויים זוהי הדרך היעילה והחסכונית ביותר.
בדרך אפקטיבית זו, תוכלו לחסוך את עלויות הפירוק וההרכבה וחלונות ביתכם לא ישארו חשופים וללא וילונות בעת המשלוח לניקוי. בנוסף, תמנעו בדרך זו את פירוק והרכבת הווילונות. תהליך המסכן את מנגנון התליה.

ניקוי וילונות מקצועי

תהליך הניקוי:

במרוצת הזמן וילונות ביתכם מתמלאים באבק, פיח, שערות של חיות מחמד, כתמים, ריחות רעים, קרדית האבק וכולי. על מנת לנקות ולהסיר את את האבק והכתמים אנו בחברת גל אור משתמשים במכונות אמריקאיות משולבות של יניקה והזרקה, ובחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה ומתפרקים – תוצרת ארה”ב.
חומרים אלו בשילוב עם המכשור המקצועי ועבודה ידנית נקודתית יסירו את הלכלוך והכתמים ויקטלו את תוצרי קרדית האבק.
ניקוי הוילונות מתבצע על רוב סוגי הבדים. אם זה בדים סינתטיים למינהם, או בדים טבעיים כגון כותנה, משי ופשתן. הניקוי יתבצע בבית הלקוח כאשר הוילונות נשארים במקומם ללא הורדה. זמן הייבוש בדרך כלל הינו מהיר ביותר (עד שעתיים).

ריפוד ספות בד מחדש מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

מחירון ניקוי וילונות:

מחירי ניקוי וילונות מתומחרים לפי אורך המסילה כפול המחיר למטר רץ. המחיר למטר רץ תלוי בסוג הבד, באם הוא סינתטי או בד טבעי. מכיוון שהניקוי מתבצע על ידי טכנאים העוסקים גם בניקוי שטיחים ספות וריפודים תוכלו לחסוך משמעותית מעלויות הניקוי אם תשלבו בנוסף שירותים נוספים שאנו מציעים כגון, ניקוי שטיחים, ניקוי ספות, וניקוי מזרונים.

לעמוד מחירון החברה לחץ כאן עכשיו!

התקשרו אלינו ונשמח לענות לכם בכל שאלה הקשורה בניקוי וילונות,
שטיחים, ספות, ריפודים ומזרנים וכן פוליש והברקה קריסטלית.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .