מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי כורסה בתל אביב

זהו סיפור על כורסה מיוחדת ואנשים מיוחדים. במשך שנים נהגתי לבקר את סבתא שלי, רינה, בביתה בתל אביב. סבתא מספרת שכשהייתי ילדה הייתי אומרת שזו הכורסה הכי נוחה בעולם. שנים עברו והיום אני כאן כדי לספר איך כורסה שהיתה בעלת ערך סנטימנטלי גדול אבל במצב רע – מתנדנדת ומלוכלכת – זכתה לניקוי ולתיקון שהחזירו אותה לחיים.

ניקוי כורסה ישנה בתל אביב

קוראים לי אלה רומנו. חלק משמעותי מהילדות שלי העברתי ברחוב אחד העם בתל אביב, אצל סבתא רינה. אהבתי את העיר הגדולה, אהבתי את הבית הגדול והישן, אהבתי את הכורסה ואת הרהיטים המיוחדים שלה, ויותר מכל אהבתי את סבתא רינה ז”ל.

לפני כמה שנים סבתא הלכה לעולמה בשיבה טובה. אחרי הלוויה והשבעה, הזמינו את כל בני המשפחה לבחור מה הם רוצים מתכולת הבית.

אמא שלי שאלה אותי אם ארצה את הכורסה ואני קצת התלבטתי. מצד אחד, הכורסה הזו היתה אחד הזיכרונות הכי חזקים שלי מסבתא רינה, אבל מצד שני היא כבר לא היתה במצב שממש מאפשר להשתמש בה.

ניקוי כורסה בתל אביב

הכורסה התנדנדה ולא היה נוח לשבת עליה. היא גם היתה מלוכלכת מאוד. לשמחתי, אני מכירה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ. עודד טלוסטי הידוע גם בתור ווינטאצ’, היה הראשון שעזר לי לתקן את רגל העץ המתנדנדת ולהחזיר את הכורסה למצב שמיש.

השלב הבא היה ניקוי ספה, אך כזה שיוכל לשמור על הצבע ועל הריפוד המהמם שלה. כאן השתמשתי בשירותים של חברת גל אור, המומחית הגדולה בארץ לניקוי כורסאות, ספות, מזרנים ושטיחים. השתמשתי כבר קודם לכן בשירותי של גל אור לניקוי ספה וגם לניקוי שטיח בבית שלי. אז ידעתי שיש לי עסק עם מקצוענים.

גל אור הגיעו לבית של סבתא רינה בתל אביב יום אחרי שדיברתי איתם ועשו עבודה פשוט מעולה. הכורסה עברה ניקוי יסודי שהחזיר לה את הצבע, כאילו היתה חדשה. הריפוד לא רק שלא נזוק אלא  נשמר כאילו זה עתה יצא מהחנות. לרגע הרגשתי שאני שוב בת 6 ובכל רגע סבתא רינה תבוא ותקרא לי לארוחת ערב.

זה היה הרגע שבו גם הזלתי דמעה. אבל גם היה רגע מרגש. הניקוי והתיקון החזירו לא רק את הכורסה לחיים – נוחה ויפה כמו פעם. הם החזירו גם את הזיכרונות ואלה נמצאים אצלי בראש ובסלון עד עצם היום הזה.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .