מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

הסרת כתמי דם ממזרנים

חלק מהכתמים שאנו מתמודדים איתם בניקיון מזרנים, ספות, שטיחים ואפילו בגדים אלו הם כתמי דם, הם נחשבים לנפוצים ומכתמים במיוחד, ואכן הם נמצאים בשורה אחת עם הכתמים הקשים ביותר אבל גם איתם אפשר וצריך לדעת להתמודד ולהסיר, כתמים אלו כמובן אינם נוצרים במכוון, זה יכול לקרות עקב מכה או חתך קטן בזמן שאנו על המזרן או הספה הדרך משם אל הסיבים קצרה מאוד.

מה עושים כאשר נוצר כתם דם?

בדומה לכתמים רבים הפעולה הראשונה שיש לבצע בניקוי מזרנים היא להקפיד לפעול מהר, מרגע ויוצרות הכתם הזמן עובד לרעתכם, כל זמן שהנושא אינו מטופל הכתם עשיו לחדור לעומק הסיבים, להתייבש ואז כנראה שתאלצו להתרגל אל המראה שלו שם, בכתמים הרבים הדבר פועל באופן דומה כך שאם תעבדו מהר הכתם ייעלם מהר.

ברגע שהכתם נגלה אליכם קחו נייר סופג או מטלית רכה ונקיה והקפידו לספוג את הנוזל ככול שניתן, החזיקו את הנייר או המטלית דקות אחדות וטפחו מעט בכדי לגרום לנוזל לעלות כלפי מעלה ולהיספג, בנוסף יש להקפיד שלא לשפשף את האזור או למרוח את הנוזל לאזורים נקיים, שיטת פעולה זו רלוונטית כמעט לכל סוג של נוזל שנשפך על גבי סיבים של מזרנים, ספות או כל סוג של בד, הנוזל מהווה איום בכך שהוא חודר ביתר קלות מבעד לסיבים ואם לא מוציאים אותו מהר הוא עלול להתייבש ולהחמיר את המצב.

לאחר שהכתם נספג ניתן להשתמש בחומר ניקוי הביתי הטוב ביותר עבור מזרנים וזהו הפקת כביסה או נוזל בצרוף של מעט חומץ לבן, מערבבים אותם במים חמימים, רצוי גם להשתמש בתמיסה שאינה דלילה, מכאן אפשר באמצעות מטלית נקיה לשפשף בזהירות את הכתם בתנועה סיבובית כלפי מרכז הכתם מבלי למרוח אותו.

ניקוי מזרן

ניקוי מזרנים בתוצאות הטובות ביותר

הכתם לא הוסר?

כתמים שחודרים עמוק או שמתייבשים הם בדרך כלל עקשניים מאוד והתמודדת איתם באמצעות חומרי ניקוי ביתיים או כאלו שנמצאים על מדף הסופר לא תמיד יעשו עבורכם את העבודה, ואולי אף יחמירו את הבעיה, שכן בד המזרן עשוי מכותנה. בד שלכעצמו הוא בד טבעי ונושם נגד הזעה. הדבר שמומלץ לעשות במצב זה הוא תחילה להתייעץ עם המומחים בתחום ולקבל חוות דעת ראשונים על אופן הניקוי המומלץ, מעבר לכך לפני כל ניסיון שלכם למרוח חומר ניקוי כזה או אחר מומלץ לקרוא תחילה את הוראות היצרן של המזרן ובו תמצאו הסבר על אופן הניקוי באמצעות חומר ניקוי שמתאימים יותר וכאלה שפחות.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

 

חברה מקצועית לניקוי מזרונים?

פניה לחברת המתמחה בניקוי מזרנים עושים או אחת לתקופה או נקודתית כלפי כתם משמעותי והיתרון הגדול בפניה שכזו הוא שחברות מקצועיות מגיעות עם מכשור מתקדם בלחץ חזק וחומרי ניקוי ייעודיים על בסיס אנזימים שיודעים לפרק משמעותית את רוב הכתמים גם הישנים, לרוב חברות ניקוי מזרנים שעובדות בתחום יש המון ניסיון בעבודה מול מגוון סוגי הכתמים וניתן כבר מהרגע הראשון להעריך את גודל הבעיה והתוצאות שניתן להשיג.

 

 

מזרנים לא רק מנקים גם מחטאים

מי שעובד ומכיר את תחום הניקוי יודע שלא מספיק רק לנקות אחת לתקופה, מזרנים ספות ועוד רהיטים שעשויים מסיבי בד הוא מקום חם ונוח להצטברות חיידקים בייחוד כאשר יש כתמים, שאריות מזון או כל דבר אחר שמעודד את מחייתם שם, אחד הדרכים להתמודד עם תופעה זו היא שירות של חיטוי ועיקור המתבצע בעזרת חומרים מתאים מצד חברות ניקוי מקצועיות, בשיטה זו ניתן להשמיט כמעט לחלוטין את החיידקים שמסתתרים בכל האזור ולמנוע את התרבותם.

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .