מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים כל מה שרצית לדעת

ניקוי מזרנים – ניקוי וחיטוי, הסרת כתמים וריחות, טיפול בקרדית האבק

האדם מבלה כמעט שליש מחייו בשכיבה על המיטה, אשר נחשבת לרהיט הנקי ביותר בבית. למעשה, מרבית האנשים נכנסים למיטה רק לאחר מקלחת, לבושים בבגדי לילה נקיים, ונשכבים על הסדין בין ציפיות נקיות וריחניות. ואולם, האם התעכבתם לרגע וחשבתם על ניקיון המזרן? בעת הזו נהוג לשים את הדגש על רכישת מזרן אורטופדי ובריא, אך לא פחות חשובה מכך היא מידת ניקיונו.  חשוב לדעת כי מזרנים נחשבים לאחד מפרטי הריהוט היותר מלוכלכים ומזוהמים, הצוברים זיעה, לחות, עובש, כתמים, אבק וריחות לא נעימים. מאידך, מרבית האנשים אינם נוהגים לנקותם, בעיקר עקב הקושי הטכני שבביצוע הפעולות הנדרשות באופן עצמאי. לכן, קיימת חשיבות גדול לשליחת המזרנים לפחות פעם בחצי שנה לניקוי מקצועי ויסודי.

 

ניקוי מזרנים מקצועי

מדוע מזרנים מתלכלכים

מזרנים עלולים להתלכלך בשל גורמים רבים ושונים, כדוגמת כוס מיץ תפוזים או קפה שהביאו לכם למיטה, קרמים או שמנים שנשפכו וכן שערות של כלבים או חתולים. בנוסף לכך גם לחות ורטיבות מזהמות את המזרן וגורמות להצטברות עובש וריחות לא טובים, כאשר מקורן עשוי להיות בכוס מים שנשפכה או בילד שעדיין מרטיב במיטה. כמו כן, המזרן צובר עם הזמן הפרשות גוף שונות כמו זיעה, כתמי דם שמקורם לרוב בווסת האישה, וכן הפרשות וגינאליות כתוצאה מקיום יחסי מין. מעבר לכך, כל מזרן הינו גוף סגור שאין אפשרות לנקות את חלקיו הפנימיים, כך שהוא נוטה לצבור כמויות גדולות של קרדית האבק הגורמת לאלרגיה ולבעיות נשימה בקרב אנשים רבים.

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים ממזרונים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

ניקוי מזרנים מקצועי

חשוב שניקוי מזרנים מקצועי יבוצע על ידי חברה אמינה ומוכרת, כמו חברת גל אור המתמחה בניקוי מזרנים. לרשות חברות אלו עומדים צוות עובדים מיומן וציוד וחומרים המתאימים לסוגי מזרנים שונים כמו לאטקס או כותנה. ניקיון זה יכול להתבצע בבית הלקוח או במתחם החברה ומורכב ממספר שלבים עיקריים, המתחילים בהחדרת חומרים ייחודים למזרן המפרידים את האבק, הלכלוך וקרדית האבק והפרשותיה ממרכיביו. בהמשך נשאבים אלו באמצעות שואבי אבק או מים מיוחדים וחזקים, ולאחר מכן נעשה קרצוף עדין של אזורים עם כתמים ולכלוך מאסיבי. לבסוף עובר המזרן תהליך חיטוי בחומרים אנטי בקטריאליים אורגניים שאינם מזיקים לאדם. יש לציין כי מדובר בניקוי יעיל ביותר השומר על ניקיון המזרן לתקופה של כחצי שנה.

לעמוד ניקוי מזרונים ראשי – לחצו כאן

תחזוקה שוטפת ונכונה של מזרנים- חשוב לדעת!

אמנם ניקוי יסודי של מזרנים ניתן לבצע רק בעזרת חברות מקצועיות, אך ניתן בהחלט לשפר את תחזוקתו על ידי מספר פעולות פשוטות. ראשית, מומלץ לשאוב את המזרן אחת לשבוע, הן בחלקו העליון והן בתחתון. את המזרן עצמו כדאי לכסות בציפוי מיוחד המצמצם חדירת נוזלים ולכלוך. כמו כן, חשוב לדעת כי מזרנים הינם רגישים ללחות ונוטים לצברה ולהעלות עובש, לכן כתמים יש לנקות באופן יבש ולא לשפוך נוזלים על המזרן. אם פעולה זו אינה מועילה אפשר לנסות להשתמש בחומר ניקוי מתאים הספוג במטלית מעט רטובה. בנוסף, במקרים של ילדים מרטיבים יש לדאוג שיישנו על גבי מצע שעוונית גדול אשר ימנע בריחת שתן לתוך המזרן.

לא רק מזרנים

מזרנים אינם הגורם היחיד בבית שנוטה לצבור לכלכוך ואבק, ושלא ניתן לנקותו באופן עצמאי. למעשה, גם ספות הבית סובלות מבעיה דומה. ספות צוברות לכלוך, כתמים ואבק בדיוק כמו מזרנים ואף יותר מכך, בהיותן מקום פעילות יומיומי של אנשים רבים. ריהוט זה מועד במיוחד לפגעי מזון, שתייה, יין, נשירת שיער של אדם וחיות, ריח רע ולכלוכים שמוכנסים הביתה ומועברים בעיקר דרך הבגדים. מעבר לבעיה הבריאותית, לכלוך זה גם מפריע לחזות האסתטית ומפחית מאיכותן וערכן של הספות. חברה מקצועית תספק לספות שבביתכם ניקוי יסודי ומלא בעזרת ציוד וחומרים מיוחדים שאינם מזיקים לבני אדם או חיות, כך שתקבלו לבסוף ספות נקיות, רעננות ומרשימות, וכמובן גם בריאות. יש לציין כי ניתן למצוא חברות מקצועיות רבות המספקות תחת קורת גג אחת שירותי ניקוי למזרנים ולספות, ואף ניקוי עומק יסודי של שטיחים וריפודים.

לישון על מזרן נקי ובריא

ניקוי מזרנים מקצועי יעניק לכם מצע נקי ומחודש נטול אבק, לכלוך ומזיקים. המזרן יפיק ניחוח רענן ונעים, יהיה בעל מרקם רך ונעים, וישדרג את איכות השינה שלכם ושל בני משפחתכם במיטה נקייה ובריאה.

למדריך המלא ולקריאת טיפים לניקוי והסרת כתמי שתן מהמזרן לחצו כאן

 

לפרטים שאלות או הזמנות: 1-700-555-202

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .