מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות מקצועי באשדוד במחיר שווה לכל כיס

כשנכנסים לבית נקי לעומת בית שלא מתוחזק ולא נקי במיוחד זה עושה טוב על הלב. יש מחקרים המוכיחים כי סדר וניקיון תורמים למצב רוח. ניקיון בריא לנו גם נפשית וגם פיזית. 

אנחנו נושמים את האבק והלכלוך המצטברים על גבי הספות שיכולים לגרום לאלרגיות או זיהומים.

זיהום האוויר במרכז הארץ גבוה במיוחד לעומת שאר חלקי הארץ וכך גם באשדוד. באוויר נישאים פיח וחיידקים שמגיעים לתוך הבית ומוצאים כר נעים ונוח בספות שלנו.

הספות נמצאות לרוב בסלון שהוא לב הבית, שם מתרחשת רוב הפעילות היומיומית. בסלון מבלים זמן איכות עם המשפחה, משחקים, מארחים, אוכלים ושותים, נחים וצופים בטלוויזיה. 

הפעילות המרובה מותירה סימנים, לכלוך וכתמים וגורמים לבלאי של הספה. 

שומרים על הניקיון באשדוד במחיר שלא קורע את הכיס

על מנת לשמור על הספה נקייה ככל האפשר מומלץ לשאוב אבק מדי שבוע. אם הספה מתלכלכת כדאי לנקות בהקדם האפשרי ולנגב את האזור המוכתם ולא לשפשף, מה שעשוי להרחיב את האזור המוכתם ולהחדיר עמוק יותר לסיבי הבד את הלכלוך. אם אתם משתמשים בחומרי ניקוי כימיים, תחילה נסו אותם בחלק האחורי של הספה כדי לא להזיק לריפוד אם החומר אינו מתאים לסוג הספה.

 

איך נעשה ניקוי ספות מקצועי באשדוד?

לניקוי מקצועי של ספות מבד משתמשים במכונת קיטור, בקצף יבש או בעזרת הזרקת חומרי ניקוי ייחודיים לתוך סיבי הבד ולאחר מכן שואבים בעזרת שואבים מתקדמים טכנולוגית.

לניקוי ספות עור משתמשים בחומרי ניקוי לפתיחת נקבוביות העור, המסת שומנים והסרת אבק ולכלוך אחר מעומק הספה ולאחר מכן מורחים מרכך מיוחד.

מחיר ניקוי ספות באשדוד

ניקוי ספת בד זולה יותר מאשר ניקוי ספת עור. המחירים לניקוי ספות בד ועור נעים בין 150 ש”ח ל-800 ש”ח. המחיר הזול ביותר הוא של כורסת יחיד והיקר ביותר הוא של ספה תלת מושבית+ספה זוגית. אם מדובר בספה עם מספר מושבים המחיר לרוב מתחיל על פי עלות של 60 ש”ח פר מושב ויכול להגיע גם ל-90 ש”ח .

מומלץ לנקות את הספות באופן מקצועי לפחות פעם בשנה, מחירי ניקוי ספות באשדוד הנוחים לכל כיס בהחלט מאפשרים זאת. על ידי תחזוקה שנתית שוטפת תיהנו מספה יפה כחדשה ותיפטרו מריחות רעים. 

גל אור – ניקוי ספות באשדוד מושלם

חברת גל אור היא חברת מקצועית לניקוי כל סוגי הספות, שטיחים ומזרונים ובין המובילות בשוק. 

לא משנה אם מדובר בספת בד או עור, באיזה סוג ריפוד מדובר ואילו כתמים הצטברו על הספה, בזכות ניסיון עשיר, סטנדרטים גבוהים של איכות העבודה של העובדים ושימוש בציוד ושיטות ניקוי מתקדמות הניקוי של הספה שלכם מושלם ומחיר ניקוי ספות באשדוד אצלנו אטרקטיביים במיוחד. 

תקבלו ספה נקייה ללא רבב עם ניחוח נפלא ותוכלו לנשום לרווחה אוויר נקי ללא כימיקלים. אנחנו משתמשים בחומרים אקולוגיים לניקוי הספות.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .