מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות מקצועי בירושלים במחיר הוגן

אחד מהסיכונים הסביבתיים הגדולים ביותר המשפיעים על בריאותנו הוא זיהום אוויר. 

ירושלים נמצאת במקום טוב יחסית לערים אחרות בישראל במדד זיהום האוויר, אבל אי אפשר להימנע מאבק וחיידקים באוויר בעיר הגדולה ביותר בישראל.

הבית הוא מקום מפלט עבורנו וכל מה שקורה בו הוא בשליטה שלנו. אין לנו יכולת לשלוט על איכות האוויר בחוץ, על התנהלות האנשים בחוץ והניקיון, אבל בבית זה קל ופשוט. 

אחד המקומות הבולטים בהם מצטבר לכלוך הם הספות ועל מנת לשמור על המראה הנקי של הבית, ניקיון הספות והאוויר בחלל בו הן נמצאות יש להקפיד על תחזוקה שוטפת שלהן. כדי לשמור על ניקיון מיטבי של הספות מומלץ להשתמש בשירותי חברה לניקוי מקצועי שמציעה מחיר ניקוי ספות בירושלים הוגן ותחרותי. 

תחזוקת ניקיון שוטפת של הספות מבלי לקרוע את הכיס

ראשית, הקפידו לשאוב אבק פעם אחת בשבוע. בנוסף לכך אם יש לכם ספת בד נגבו אותה עם מטלית לחה שספגתם בתערובת של מים וחומץ ביחס 1:1. מומלץ להשתמש בחומץ לבן בגלל שהריח שלו עדין יותר מהחומץ הרגיל. החומץ מסייע בהפטרות מכתמים שונים כולל כתמים שומניים ודם. ספות מעור ניתן לנקות עם מטלית ספוגה במים וקצת סבון. ניתן להשתמש גם בתחליבים לניקוי מוצרי עור, ספריי אנזים וכדי לשמור על העור אפשר להשתמש במרכך. 

אם מדובר בספה שאינה עשויה עור נאפה מומלץ לא לנקות באופן עצמאי ולפנות לחברת ניקוי ספות מקצועית. 

מוצר נוסף שאפשר להשתמש בו כדי לשמור על הספה הוא חומר דוחה כתמים היוצר שכבת ציפוי שמונעת חדירה של נוזלים.

אם לא שומרים על ספה נקייה היא גם תראה לא טוב וגם יכולים להיווצר ריחות רעים והצטברות של חיידקים. 

מחיר ניקוי ספות בירושלים מסתכם במאות שקלים בלבד ולכן כדי לשמור על מראה הספה והניקיון שלה מומלץ להזמין ניקוי ספות מקצועי מדי שנה. משך ניקוי ספות מקצועי אורך בממוצע כשעתיים.

מניעת נזקים לספה

גם אם אתם מנקים את הספה באמצעות שיטת ניקוי ביתית או בחומר ניקוי מומלץ לנסות תחילה על חלק קטן מאחורי הספה כדי לא לפגוע בצבע או ריפוד הספה.

לא רק ניקוי גם חיטוי

חשוב להקפיד על ניקוי מקצועי של הספות כדי להיפטר ממזיקים שונים שמצטברים בסיבים של הספה. אחד המזיקים השכיחים הוא קרדית האבק שיכולה לגרום לאלרגיות, הצטננויות ועייפות בלתי מוסברת. 

גל אור מבטיחים ניקוי עמוק במחירים אטרקטיביים

בעזרת חומרי ניקוי אקולוגיים ושימוש בציוד ושיטות ניקוי מתקדמים עובדי גל אור ינקו את הספות מבפנים לחוץ. החומרים נכנסים לבסיס סיבי הריפוד ומבטיחים היפטרות גם מלכלוך, מכל סוגי הכתמים וגם מבקטריות. כולל כתמים קשים להסרה כמו למשל כתמי שתן ודם ועובש.

מחיר ניקוי ספות בירושלים אצל גל אור משתלם ביותר וכך תקבלו תוצאה לשביעות רצונכם במחיר מצוין. לחברה רקורד עשיר של אלפי לקוחות מרוצים, גם בגלל התרגיל וגם בגלל המחיר.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .