גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייברמיקרופייבר הינו אחד הבדים הפופולריים ביותר כיום המשמשים לספות וריפודים. עשוי מסיבים סינתטיים, בעיקר פוליאסטר ונילון. בד המיקרופייבר נמצא כיום במגוון רב של צבעים ועיצובים. בין היתרונות של בד זה שבגינם הפופולריות הרבה שהוא זוכה לה בשנים האחרונות הינה עקב מראהו דמוי זמש, וכן שבד המיקרופייבר אמור להחזיק זמן ממושך ולהיות יחסית קל לניקוי.

חשוב לדעת לגבי בד המיקרופייבר

בד המיקרופייבר דוחה ברובו נוזלים, ולפיכך אינו סופג לתוכו נוזלים שנשפכים על הריהוט. אי אפשר לומר שבד זה חסין לגמרי לכתמים. גם בד המיקופייבר צריך ניקוי ורענון לאחר זמן מה,או ברגע שהוא כבר מוכתם ומלוכלך.

לעיתים קרובות נמכר בד המיקרופייבר עם הבטחות שבד זה חסין לגמרי לכתמים. אך סביר להניח שאם את/ה קוראים עמוד זה המציאות הוכיחה לכם אחרת. ולכן חשוב שתדעו שישנם סוגים שונים של בד זה, עם תכונות שונות.

ניקוי ספות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הסוגים השונים של בד המיקרופייבר מצריכים דרכי טיפול שונות, חלקם על בסיס מים בלבד, חלקם על בסיס מוצרי ניקוי ממיסים, וחלקם על ידי מיזוג בין השנים. על מנת לדעת איזה סוג בד יש ברשותכם יש לפנות ליצרן או לחנות הרהיטים ממנה רכשתם את הרהיט. כמו כן עליכם לדעת שכל בד מיקרופייבר מגיע עם אות לועזית שלמעשה היא הקוד של סוג הבד, וזאת על מנת לדעת את סוג הטיפול הנדרש על מנת לנקותו.

גם אם יש ברשותכם את בד המיקרופייבר המשובח ביותר, והחסין ביותר לנוזלים, אין הוא חסין ללחות ואכן בד זה צובר לחות, ובכמויות רבות. ולכן אם הנוזלים שנשפכים על הספה לא מוסרים במהירות, הבד סופג לתוכו את הלחות, וכתוצאה ישירה מכך יווצרו טבעות מים על הבד.

במקרה של שפיכת נוזלים יש לספוג את הנוזל במהירות על ידי מטלית יבשה ורכה, אין לשפשף או ללחוץ על הבד. שכן פעולה זאתי תדחס את הנוזלים פנימה. וכמו שבד זה יעיל בחסינותו מנוזלים כלפי פנים כך גם להיפך. הנוזלים והלחות ילכדו בתוך הריהוט ובהמשך יווצרו טבעות המים.

חברת גל אור ממליצה – על מנת לשמור על הספות והריפודים שלכם במצב אופטימאלי למשך זמן ממושך, עליכם להסיר אבק ולכלוך יבש מהספה על בסיס קבוע. במקרה של שפיכת נוזלים מהירות התגובה הינה הכרחית. ספגו את הנוזל במהירות המירבית באמצעות מטלית נקיה. אפשר במקרה הצורך לייבש על ידי פן בעוצמה נמוכה. יש להיוועץ עם מומחה טרם אתם מנסים לנקות כתמים בעצמכם ובכל מקרה יש לעשות ראשית ניסוי במקום נסתר לעין, כמו גב הספה.

חברת גל אור מתמחה בטיפול מקצועי ומיומן של ספות וריפודים העשויים מבד המיקרופייבר. אנו נסיר את כל הלכלוך והכתמים ונעשה זאת על ידי שימוש בחומרי ניקוי וחיטוי אורגניים שאינם רעילים. כשנסיים תוכלו שוב להנות מספות וריפודים נקיים ובריאים.

נשמח מאד לעזור לכם על כל בעיה או שאלה – צרו קשר ונשמח לעזור

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה