מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות באריאל

ניקוי ספות באריאל - אסתטיקה בבית

אוהבים את הבית נקי? ניקוי ספות הוא חלק חשוב מאוד בשמירה על בית נקי ונעים. מעבר למראה האסתטי של הספה שלכם, אשר ישפיע על המראה של הסלון כולו ועל הבית כולו, ספה מלוכלכת יכולה לגרום גם למפגעים בריאותיים.

רטיבות בתוך הריפודים של הספה יכולה להוביל להיווצרות של עובש, נסתר או גלוי, אשר יכול לגרום לבעיות בריאותיות ובמיוחד בעיות נשימה אצל אנשים שרגישים לכך כמו ילדים קטנים או אנשים מבוגרים, אנשים הסובלים מאסטמה וכדומה. לאותן בעיות והפרעות יכול לגרום גם אבק אשר הצטבר על הספה וגרם להופעת קרדית האבק.

לכן, חשוב מאוד להקפיד על ניקיון קבוע של הספה שלכם, גם ניקיון יום יומי ושבועי באופן שוטף וגם ניקיון מקצועי אחת לחצי שנה – שנה.

ניקוי שוטף של הספה

אם אתם לא רוצים להגיע למצב בו אתם צריכים להזמין שירותי ניקוי ספות מקצועיים בתדירות גבוהה מאוד, חשוב מאוד שתקפידו על ניקוי ותחזוקה של הספות שלכם באופן שוטף, לחצו כאן על המדריך המלא לניקוי ספות. בכדי לעשות זאת עליכם להכיר את הספה שלכם, להכיר את חומרי הגלם מהם היא מורכבת, הריפוד שלה (עור או בד, ואיזה סוג של עור או בד) ומהי הדרך הנכונה ביותר לשמור על הספה ועל הריפודים שלה.

ניקוי של הספה באופן קבוע חייב להתבצע בצורה עדינה, ורק באמצעות חומרים מיוחדים המיועדים בשביל כך, וחשוב לבצע ניסוי על חלק נסתר בספה בכדי לוודא עמידות לפני שמתחילים שימוש בחומר על החלקים הגלויים בספה שלכם.

מתי יש להזמין חברה מקצועית לניקוי ספות?

חברה מקצועית לניקוי ספות כדאי להזמין אחת לחצי שנה – שנה, תלוי בסוג השימוש שלכם בספה, ההקפדה שלכם על הניקיון השבועי וכמובן, מצב הספה. פעם בשנה לכל הפחות. גם אם לאחר שנה אתם לא מבחינים בלכלוך בולט, כדאי עדיין להזמין שירות מקצועי לניקוי הספה.

מדוע?

התשובה היא פשוטה – לא תמיד אתם יכולים להבחין בלכלוך. קחו לדוגמא כוס מים שנשפכה על הספה, אולי אפילו בלי שאתם יודעים על זה בכלל. הבד עצמו של הספה, הריפוד החיצוני, עשוי להתייבש ובתחילה לא להראות סימנים של לכלוך כלל, אך המים כבר חדרו לעומק הספה, וללא ייבוש נכון, הם יתחילו ליצור עובש פנימי אשר בסופו של דבר יגיע גם לחלק החיצוני של הספה, אך עד שזה יקרה – כבר יהיה הרבה יותר קשה לנקות ולחטא את הספה שלכם.

ניקוי ספת עור

היתרונות של ניקוי ספות מקצועי

קודם כל, בהמשך לפסקה הקודמת, היתרון הגדול של ניקוי ספות מקצועי הוא שניקוי כזה כולל התייחסות לעומק הספה, ממש לרבדים שאתם כלל לא רואים ואין לכם שום גישה אליהם. באמצעות קיטור וחומרים מיוחדים מגיע צוות הניקוי אל כלל המקומות ומבצע ניקוי יסודי ועמוק.

בנוסף, לצוות יש כלי עבודה חדשניים וחומרים מקצועיים שלאדם פרטי אין גישה אליהם, ורק איתם ניתן לבצע ניקוי יסודי ובאמת איכותי.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .