מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות באשדוד

ניקוי ספות באשדוד

ניקוי ספות הכרחי ולא רק בחגים, נכון שחגים הם סיבה טובה לערוך ניקיונות יסודיים אבל כשמדובר בספה שלכם הניקוי והתחזוקה הנכונה חייב להתקיים בזמן, כתמים שאינם מקבלים את הטיפול המהיר עשויים לחלחל בין הסיבים, להתייבש לעשות נזק חמור יותר בעתיד.

ניקוי מקצועי בכל פרק זמן הוא ייסע משמעותית בשמירה על הספה שלכם נקיה, נושמת ומריחה הכי קרוב ליום בו נקנתה, חברת “גל אור” מציעה לכם שירותי ניקיון איכותיים ומקצועיים אשר יאפשרו לכם ליהנות מניקיון איכותי וטוב יותר של הספות והריפודים, ולא משנה באיזה סוג של ספה או בד מדובר.

אנו נגיע אליכם עם מכשור מתקדם וחומרי ניקוי מקצועיים ויעילים לניקוי יעיל בתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג.

למה להחליף כשאפשר לנקות?

התקופה שלפני חג הפסח מתאפיינת בקניות רבות. רבים מנצלים את חג האביב, את הניקיונות ואת ההתחדשות הכללית של הבית להתחדש גם בריהוט או בפריטים חדשים לבית. נכון, ישנם רהיטים ישנים אשר הגיע הזמן להחליפם, בעיקר אם הם שבורים או רעועים, אך אם אתם רוצים לחסוך, כדאי שתדעו שאתם ממש לא חייבים לרכוש ספה חדשה רק בגלל שהיא כבר מלוכלכת.

גם אם במשך כל השנה הילדים קפצו על הספה, שפכו בטעות משקאות, קשקשו או שבכלל, לא ניקיתם אותה כמה שנים טובות והיא כבר צברה לכלוך רב, אתם לא חייבים להחליף אותה ולהוציא אלפי שקלים על ספה חדשה. ניקוי ספות באשדוד יאפשר לכם ליהנות מאותה הספה לעוד שנים רבות, ולקבל מראה חדש לחלוטין, נקי ונעים.

היו צרכנים חכמים

יוקר המחיה בישראל מחייב רבים ללמוד על צרכנות נכונה, ולהתחיל לחשוב חכם לפני כל רכישה. רכישה של ספה חדשה יכולה לגרור אתכם להוצאה של אלפי שקלים, לעומת ניקוי ספות שהינו שירות שיעלה לכם הרבה פחות מזה.

אם אתם רוצים להיות צרכנים חכמים, לא להוציא כספים מיותרים לחינם ולא לרכוש בכל כמה שנים ספה חדשה, הזמינו שירות ניקיון ספות בכל שנה בעת ניקיון האביב – הניקיון השנתי הזה ישמור על הספה שלכם, יגן על הבד ויעניק לכם אפשרות ליהנות ממנה במשך שנים ארוכות ללא כל בעיה ומבלי להרגיש בהפרעה של הלכלוך או הצטברות אבק וגורמים אלרגניים.

אל תחכו לרגע האחרון!

גם אם אתם רוצים לבצע את ניקוי הספה ממש לפני כניסת החג, ולהבטיח ספה נקיה לחלוטין בחג הפסח עצמו, אל תחכו לרגע האחרון בשביל להזמין את השירות. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות של הזמנת שירות ניקיון ספות, ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים כי החברה תוכל להגיע גם אליכם במועד המתאים והנוח עבורכם, חייגו כמה שיותר מוקדם ושריינו את התאריך והשעה המתאימים עבורכם.

אל תחכו לרגע האחרון, בו הצוותים יהיו עמוסים ואז ייתכן כי תצטרכו להתפשר על המועד המתאים לניקוי הספה שלכם, וחבל.

ניקוי ספה מעור לבן

ייעוץ מקצועי בהתאמה אישית

אם יש לכם מספר ספות או רהיטים מרופדים בבית שתרצו לנקות, החברה תעניק לכם ייעוץ אישי לגבי כל פריט. ייתכן כי על כל רהיט תידרש שיטת ניקוי שונה בהתאם לחומרי המילוי, הבד עצמו, החיבורים והתפירה ועוד. צוות החברה הינו צוות מנוסה הבקיא בתחום ומכיר היטב את חומרי הגלם השונים, כך שהוא יוכל להתאים את השיטה המתאימה לכל רהיט ולהבטיח לכם ניקוי איכותי שגם ישמור על הרהיטים שלכם ויגן מפני בלאי ושחיקה.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .