מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בבאר שבע

סביר שהבית שלכם נקי ומטופח, אתם משקיעים הרבה בניקיון הבית, זאת עבודה יום יומית. אתם מנקים יום יום את המטבח, השירותים, הרצפות אבל יש מקום שרובינו שוכחים אותו וחשוב מאוד לנקות ולחטא אותו לא פחות מאשר את המטבח ואת האמבטיה מחקר שעשו הראה ששמונים אחוז מהלכלוך והחיידקים שיש בבית מגיע אל הסלון ואל הספות בסלון.

רובינו מבלים זמן רב בסלון

רובינו נמצאים בסלון זמן רב, חלק גדול מהיום, אם אתם משפחה שנמצאת הרבה בבית וגם אם אתם נמצאים פחות בבית, כל אחד מאיתנו נמצא חלק גדול מהזמן בסלון. אף אחד מאיתנו לא חושב ללכת לשטוף ידיים אחרי שהוא נוגע בספות בסלון, אבל בספות בסלון מתאסף הרבה לכלוך והרבה חיידקים מכל הבית וגם מבחוץ כל פעם שאתם באים מבחוץ ויושבים בסלון אתם מכניסים המון לכלוך וחיידקים לספות הסלון שלכם לכן חשוב כל כך לנקות כל תקופה את הסלון אבל רובינו לא יכולים לנקות באמת לעומק את ספות הסלון היטב ולחטא את הסלון.

ניקוי ספות איכותי וטוב

ניקוי ספות איכותי מבוצע רק ע”י המומחים שבתעשייה. אנו מגיעים אליכם הביתה ובעזרת מכשור מתקדם וחומרי חיטוי מותאמים לסלון שלכם ולהעדפות שלכם מנקים מבריקים ומחטאים עבורכם את ספות הסלון. אתם ממש לא חייבים להיות בסלון עמוס בחיידקים יש דרך קלה ושונה לחטא ולנקות את הסלון. זה שאתם מנקים זה יפה וטוב אבל כל תקופה חשוב לחטא ולנקות את הסלון באופן מקצועי.

 

ניקוי ספה

 

 

 

 

ניקוי יסודי לפני הקיץ

במיוחד לפני הקיץ תקופה שבה יש חיידקים רבים שמשגשגים בחום מומלץ לחטא את ספות הסלון. בתקופה זאת הילדים הרבה בבית ונמצאים בסלון לא מעט כדאי להכין את הסלון לקיץ ולחטא היטב ולנקות היטב את הסלון לפני חופשת הילדים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהזמין אותנו לנקות ולחטא את הסלון שלכם. אתם לא צריכים להביא את הסלון לשום מקום או לטרוח בכלל. אנחנו נגיע בזמן שנוח לכם, גם בהתראה קצרה נחטא וננקה את הספות שלכם בסלון באופן רציני מקצועי ואיכותי.

עובדים רציניים ומקצועיים

העובדים שלנו מקצועיים ועברו הכשרות לנקות בעזרת ציוד ייעודי וחומרי ניקוי מתאימים את הסלון שלכם, לפני הניקוי נקבל מכם פרטים על הספות והסלון, מאיזה חומרים הן עשויות, במה הן מרופדות, מה המצב שלהן, באיזה חומרים אתם מעדיפים להשתמש כדי לבצע עבורכם ניקוי ספות וניקוי סלון יסודי ואיכותי שתיהיו מרוצים ממנו לשביעות רצונכם.


מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .