מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בבית ים

ניקוי ספות בבת ים - משמעות ניקיון הספה

ישנה חשיבות גדולה מאוד לשמירה על ניקיון הספות בבית שלכם. הספה היא חלק מרכזי וחשוב בכל בית, רהיט מרכזי אשר משמש את כל בני הבית, ויש לו משמעות רבה עבור הבית כולו. ברוב הבתים, מדובר גם באחד הרהיטים בהם מבחינים מיד עם הכניסה אל הבית, מה שאומר שספה מלוכלכת, מוכתמת ובלויה, תיצור מראה של בית מוזנח שאינו מתוחזק כראוי, גם אם אין כך במציאות.

לכן, אם אתם רוצים לשמור על בית נקי ומרשים ומראה ביתי וחמים שנעים להיות בו, הקפידו על ניקיון הספה שלכם. איך עושים זאת? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

ניקיון מיידי של כתמים

נשפך לכם משקה על הספה? הילד קשקש עם טוש על בד הספה? צבע מבגד עבר אל העור הלבן של הספה שלכם? לא משנה מה בדיוק קרה, אל תתנו ללכלוך או לכתם להתקבע ובצעו מיד ניקוי של האזור.

אם מדובר במשקה או נוזל מכל סוג התחילו קודם בהספגה מהירה של הנוזל אל מגבת יבשה, ואל תנסו לשפשף. כאשר אתם משפשפים אתם למעשה מחדירים את הנוזל יותר אל עומק הספה, מה שייצור רטיבות ועובש פנימי. לאחר שהספגתם את הנוזל השתמשו במייבש שיער בכדי לייבש לחלוטין את האזור כולו. אם נשאר סימן על בד הספה, פזרו סודה לשתיה, השאירו לכ 10 דקות ולאחר מכן שאבו אותה באמצעות שואב אבק.

אם מדובר בכתם דיו, נסו להשפריץ חומץ לבן בכמות קטנה על הכתם ולנגב מיד עם מטלית יבשה.

לכל סוג של כתם יש את הדרך הנכונה לנקות אותו, וחשוב שתכירו זאת בכדי שתוכלו לבצע את ה”עזרה הראשונה” הנדרשת לספה שלכם באופן מיידי.

ניקיון מקצועי אחת לתקופה

גם אם תקפידו על ניקוי יסודי וקבוע של הספה, עדיין יש לא מעט כתמים או לכלוכים שלא תוכלו לנקות בעצמכם בצורה מיטבית. לדוגמא, עובש. נוזלים אשר חדרו אל תוך הריפוד הפנימי של הספה ולא יובשו כראוי ייצרו עם הזמן עובש וריחות לא נעימים כלל, ורק באמצעות קיטור ושואבים עוצמתיים ומיוחדים ניתן לנקות ולהסיר את העובש הזה.

בנוסף, אבק שמצטבר על הספה או כתמים שלא הצלחתם לנקות כראוי, כל אלו עשויים ליצור מראה מלוכלך ולא מתוחזק של הספה שלכם. לכן, פעם בחצי שנה – שנה, על פי מצב הספה שלכם, הזמינו את המומחים של גל אור אשר יבצעו ניקוי עמוק וחיטוי של הספה שלכם, גם באזורים הנסתרים, גם לכתמים קשים ולכל פינה בספה. לאחר הניקוי תקבלו ספה במראה חדש לחלוטין, נקיה וללא בקטריות וחיידקים שונים, כך שתוכלו לשוב ולהשתמש בה עוד שנים רבות בהנאה והיא תעניק לסלון שלכם את המראה המרשים והנעים אותו אתם ובני המשפחה שלכם כל כך אוהבים.

ניקוי ספת עור

היתרונות של ניקוי ספות מקצועי

היתרון הגדול של ניקוי ספות מקצועי הוא שניקוי כזה כולל התייחסות לעומק הספה, ממש לרבדים שאתם כלל לא רואים ואין לכם שום גישה אליהם. באמצעות קיטור וחומרים מיוחדים מגיע צוות הניקוי אל כלל המקומות ומבצע ניקוי יסודי ועמוק.

בנוסף, לצוות יש כלי עבודה חדשניים וחומרים מקצועיים שלאדם פרטי אין גישה אליהם, ורק איתם ניתן לבצע ניקוי יסודי ובאמת איכותי.

בכל שאלה אנו כאן , גל אור ניקוי ספות – 1-700-555-202

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .