מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בהוד השרון

ניקוי ספות בהוד השרון

ספה הוא אחד הרהיטים הבולטים והשימושיים בבית ועל זה אין חולק, תחזוקה נכונה בתדירות גבוה יסיעו משמעותית בשמירה על המראה הנקי, הנוחות המרבית והברק במידה ומדובר ספות עור, אחד האויבים הבולטים של הספות מלבד הכתמים שנעשים בשגוג הוא קרדית האבק וחשוב להבין מהי, ואיך מתמודדים איתה

קרדית האבק, או בשמה המדעי Dermatophagoides pteronyssinus, הינה למעשה אקרית בגודל מיקרוסקופי אשר חיה בתנאים של אבק ולחות ומצטברת על גבי אבק כמו ספרים ישנים, ספות ובדים וכדומה. התזונה העיקרית של קרדית האבק הינה קשקשי אדם ולכן היא מתרבה במקומות עליהם אנו ישנים או יושבים לזמן רב ואינם נקיים מספיק, והיא יכולה לגרום להופעת אלרגיות אצל רבים.

ברוב המקרים לא ניתן להבחין בקרדית האבק, רק בעזרת זכוכית מגדלת מיוחדת ועל רקע שחור אולי תוכלו להבחין בה, אך בהחלט תוכלו לסבול ממנה. אנשים רגישים אשר באים במגע עם קרדית האבק יכולים לסבול מבעיות במערכת הנשימה, התעטשויות, עפעפיים נפוחים ותסמיני אלרגיה דומים, ניקוי הספה עשוי לפתור את זה.

אם אתם רוצים למנוע את ההתרבות שלה בבית, ולהבטיח מקום מגורים נקי ונעים, ניקוי אבק הוא אחד הדברים שחשוב מאוד שתקפידו עליו. ולא רק ניקוי אבק מרהיטי עץ בהם הוא בולט לעין, אלא גם ממקומות בהם הוא לא כל כך בולט כמו ספות, מזרנים, שטיחים וכדומה.

ניקוי יסודי של האבק

בניגוד לרהיטי עץ ומשטחים חשופים אותם תוכלו לנקות מאבק בקלות באמצעות חומרי ניקוי ביתיים, ניקוי של ריפודים, ספות וכדומה, הוא הרבה יותר מורכב. על רוב הספות או המזרנים קשה בכלל לראות את האבק או המצאות הקרדית, ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים כי הניקיון מבוצע בצורה יסודית ואתם באמת נפטרים ממנה ויכולים ליהנות מאזור מגורים נקי ובטוח, ניקוי ספות בהוד השרון מקצועי הוא התשובה.

חברת גל אור, אשר מציעה שירותי ניקוי ספות בהוד השרון ובסביבה, מאפשרת לכם לקבל ניקיון יסודי של הספה, המזרן או כל מקום דומה בבית, ומבטיחה לכם כי לאחר הניקוי לא ישאר גרגר אבק במקום כך שכל הרהיטים הללו יהיו נקיים מאבק ומקרדית האבק.

החברה משתמשת בחומרי ניקוי ייעודיים המותאמים לכל סוג בד, וכך לא רק מבצעת את הניקוי בצורה יסודית לחלוטין, אלא גם מבטיחה שמירה על הבד כך שלא יגרם לו נזק כל שהוא בזמן עבודות הניקוי או כתוצאה משימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים עבור אותו סוג בד.

חיטוי וניקוי

ניקוי ספות מקצועי הוא לא רק ניקוי חיצוני. הניקוי האמיתי והחשוב ביותר של השירות הזה הוא הרבה מעבר למה שאתם רואים, גם בחלקים שאינם נגלים לעין מתחת לריפוד של הספה. אנו עושים שימוש בחומרי חיטוי איכותיים וייעודיים אשר מבטיחים ניקוי יסודי וקפדני, כך שלאחר הניקוי אתם יכולים להיות בטוחים כי הספה שלכם נקיה במאת האחוזים.

את חומרי הניקוי אנו שואבים באמצעות שואב מיוחד אשר יונק את כל החומרים החוצה, לרבות נוזלים שונים, וכך לאחר הניקוי הספה יבשה לחלוטין ולא נותרים בה נוזלים אשר יכולים לגרום להופעה של כתמים שונים, עובש, פטריות או ריח לא נעים.

ניקוי ספות ברמת השרון

הקפידו על שגרת ניקוי קבועה

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי בבית שלכם לא תהיה קרדית האבק, במיוחד אם יש לכם בבית ילדים קטנים או אנשים עם בעיות במערכת הנשימה, להם הקרדית יכולה להיות מסוכנת מאוד, הקפידו על שגרת ניקוי קבועה של כל מה שיכול לצבור אבק בבית שלכם. הזמינו ניקוי ספות בהוד השרון לפחות אחת לשנה בכדי להיות בטוחים כי לא תהיה הצטברות של אבק גם על הספה, המזרן, השטיח או פריטים דומים שאותם קשה יותר לנקות לבד ובשימוש באמצעי ניקוי ביתיים, אלא רק חברה מקצועית תוכל לבצע את הניקוי הזה על הצד הטוב ביותר.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .