מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בחולון

ניקוי ספות בגבעתיים - ניקוי ספה ע"י חברה מקצועית

שמעתם על שירות ניקוי ספות בחולון ואתם רוצים לדעת האם באמת כדאי לפנות לחברה מקצועית בתחום? רוצים לדעת כיצד לנקות את הספות בבית שלכם ולשמור על מראה מרשים ומיוחד של הסלון שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

לא משנה אם יש לכם ספת עור או בד, תחזוקה נכונה וניקוי קבוע של הספה הם המפתח להאריך את חיי הספה ולאפשר לכם ליהנות ממנה לעוד זמן רב, ולכן אם אתם רוצים לדעת כיצד לנקות את הספה שלכם באופן הנכון ביותר וכיצד לשמור עליה טוב יותר, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

תחזוקה נכונה של ספות בד

אם הספה שלכם מרופדת בבד, עליכם להקפיד על ניקוי קבוע של הבד, ותוכלו להשתמש במוצרים יבשים על מנת לעשות זאת כמו פיזור אבקת כביסה ושאיבה של האבקה בכדי ליצור ריח נעים בספה, פיזור סודה לשתייה על כתמים ושאיבה לאחר מכן בכדי להסיר את הכתם וכדומה. חשוב מאוד לא להשתמש בחומרים רטובים אשר יכולים ליצור כתמי הכתמה על הספה או יכולים לחדור אל תוך הריפוד הפנימי של הספה ואז ליצור עובש וריחות לא נעימים.
רוצים לנקות בעצמכם? למדריך המלא לניקוי ספות ולהרבה טיפים נוספים לחץ 

תחזוקה נכונה של ספות עור

ספות עור הינן רגישות יותר מספות בד. רטיבות יכולה להרוס את העור ולגרום להתפוררות שלו, וגם חשיפה למוקד חום (כמו ניסיון לייבש רטיבות באמצעות מייבש שיער) יכולה להרוס את העור (במיוחד אם מדובר בדמוי עור ולא עור אמיתי). לכן, ספות עור יש לנקות באמצעות מגבונים ייעודיים ולשים לב מעבר לניקיון השבועי הקבוע גם להקפיד על ניקוי מיידי בכל פעם שיש לכלוך על הספה בכדי למנוע התקבעות של הכתם.

ניקוי ספה - חברה מקצועית

מתי להזמין ניקוי מקצועי של הספה?

גם אם אתם מקפידים לבצע כל מה שאתם יכולים בכדי לשמור על ספה נקיה, לעיתים רבות יכולים להיות כתמים קשים שלא תוכלו לנקות בעצמכם, או שעם הזמן תראו כי הספה צברה לכלוך שקשה לנקות או אבק שכבר ממש נדבק לריפוד. במקרים כאלו חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים ולתת להם לבצע את העבודה.

הצוות של חברת גל אור מגיע עם כלי עבודה חדשניים וחומרי ניקוי מקצועיים המותאמים במיוחד עבור סוג הספה שלכם, ומבצעים ניקוי עמוק ויסודי שאתם בעצמכם לא תוכלו לבצע. פעולות הניקיון הללו יאפשרו לכם להיפטר מכל סוג של כתם או לכלוך על הספה, ויאפשרו לכם ליהנות ממנה לעוד זמן רב ללא כל בעיה.

לעיתים, גם אם הספה נראית לכם מלוכלכת מאוד, אתם לא חייבים לרכוש חדשה. שירות מקצועי של ניקיון יעניק לכם ספה במראה חדש לחלוטין, ובמחיר הרבה יותר נוח ומשתלם כך שאין צורך להוציא אלפי שקלים על ספה חדשה בכל כמה שנים ללא סיבה מיוחדת.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .