מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בכפר סבא

הספות שבמרכז הסלון יוצרות חלל מרכזי בו נהוג לשבת יחד במרחב הציבורי ובמרחב הפרטי ולכן, משמש הסלון כמוקד בעל משיכה רבה אשר דורש תחזוקה. אם גם אתם מעוניינים לשמור על הספה שלכם, נשמע ששירותיה של חברת ניקוי ספות בכפר סבא היא בדיוק הפיתרון בשבילכם.
אנשים פרטיים ובתי עסק, שברשותם ספות יקרות ערך, נוהגים להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית, אשר משתמשת בטכניקות ניקוי מיוחדות ויסודיות ובכך מחוללות פלאים במערכת הסלון הציבורית או הביתית.

ניקוי ספות בכפר סבא

אילו יתרונות יש בניקוי ספות מקצועי ולמה כדאי לעשות זאת?

הניקיון המקצועי הוא בעל חשיבות רבה ומכיל מגוון רחב של יתרונות ואלמנטים כדאיים אחרים. העיקרון שסביב ניקיון ספות מקצועי, מונע מאופן השימוש התכוף בספה הביתית או הציבורית ומהעובדה כי היא מושכת לכלוך ומזיקים אחרים, אשר פוגעים במראה שלה ובעמידותה.

להלן מספר יתרונות מרכזיים שניתן להרוויח מניקוי ספות מקצועי:

  • תחזוקה ושמירה על הספה – מכיוון שהספה היא רהיט בעל שווי כספי גבוה, ניקיון יסודי אחת לשנה, שאורך כשעה וחצי, יכול לשמר אותה ואת ההשקעה הכלכלית שנעשתה עבורה. ניקיון מקצועי הוא שווה ערך לסיוד הבית, שיפוץ המקלחת וקנייה חדשה של ריהוט למטבח. באמצעות ניקיון יסודי לספות, על ידי חברה לניקוי ספות, תוכלו להאריך את חיי הספה ולשמור אותה עמידה לאורך שנים רבות.
  • הצלה” של הספה – מכיוון שהספה היא רהיט משומש מאוד, יכולים להיגרם מקרים בהם הלכלוך שנוצר גורם לנזק בלתי הפיך, שאף הופך את הספה לבלתי שמישה. מקרים אלו יכולים להיגרם עקב אירועים חד פעמיים של לכלוך נוקשה והרסני או על ידי התיישנות הספה ואי תחזוקתה. ניקוי ספות מקצועי יכול להשיב את הספה לקדמותה ולהביא לתוצאות מרחיקות לכת, עד כדי כך שלא תכירו את הספה שלכם לאחר הניקוי ולא תצטרכו לוותר עליה ולרכוש אחת חדשה.
  • ניקיון אנטי בקטריאלי – גם אם אתם מתחזקים את הספה בתדירות גבוהה ובצורה נכונה, ישנם חיידקים ומזיקים שרק ניקיון יסודי יכול לסלק מהספה שלכם, משום שהוא מכיל חומרים אנטי בקטריאליים, שמחטאים את הריפוד ואת החיידקים שהצטברו בו. סילוק חיידקים אלו יכול לפתור בעיות אלרגיה שונות בעור ובדרכי הנשימה, במקרה ויש כאלו.

 

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי ספות בסטנדרטים הגבוהים ביותר- מומחים לניקוי ספות בכפר סבא

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי ספות שיהפכו גם את הספה שלכם לנקייה מאין כמוה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

לניקוי מזרונים בכפר סבא

לניקוי שטיחים בכפר סבא

לעמוד ניקוי ספות ראשי


בחזרה לעמוד ראשי

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .