מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות במרכז

כל מה שרציתם לדעת על ניקוי ספות במרכז

הספה היא חלק מרכזי בכל בית. מדובר במקום עליו בני המשפחה יושבים יחד, מקום אירוח מרכזי ובולט בבית ורהיט אשר תופס את העין מיד עם הכניסה אל הבית. לכן, מדובר באחד הרהיטים עליו חשוב לשמור מאוד, ובמידה והוא מלוכלך, הדבר ישפיע משמעותית על מראה הבית שלכם, נוחות בני המשפחה ויכולת האירוח בנעימות ובהנאה.

לכן, אם הספה שלכם סובלת מכתמים, אך היא במצב תחזוקתי מצויין ואתם לא רוצים להוציא אלפי שקלים על ספה חדשה – חברת “גל אור” היא החברה אליה אתם צריכים לפנות. החברה מציעה שירותים מקצועיים של ניקוי ספות במרכז ומאפשרת לכם ליהנות בתוך זמן קצר מספה במראה חדש לחלוטין, ובמחיר משתלם וכדאי לחלוטין.

שדרוג מראה הסלון שלכם

ניקוי ספות יאפשר לכם ליהנות מסלון מרשים ומיוחד יותר, וחידוש משמעותי לחדר המרכזי ביותר בבית שלכם. עם עבודת ניקוי ספות במרכז אתם לא צריכים להוציא אלפי שקלים על ספה חדשה כאשר הישנה כבר מלוכלכת, אתם פשוט יכולים ליהנות מספה נקיה ובמראה חדש לחלוטין, בעבודה קצרה של בעלי מקצוע מומחים.

גם אם הספה שלכם לא מלוכלכת במיוחד, אך אתם בדיוק חושבים על שינוי העיצוב בסלון או שדרוג המראה של החלל כולו, אל תוותרו על ניקוי ספות מקצועי. השירות הוא לא יקר במיוחד, ולכן גם אם הלכלוך לא משמעותי, כדאי מאוד להזמין אותו וליהנות מהיתרונות שלו ומהשדרוג האוטומטי שיתקבל לסלון שלכם.

מניעת אלרגיות

במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים בבית, או אנשים מבוגרים אשר סובלים מבעיות בנשימה ואלרגיות שונות, כדאי להקפיד על ניקוי ספות במרכז באופן קבוע. אפילו ניקוי של פעם בשנה, לקראת עונת הקיץ או בסיומה, יאפשר לכם לשמור על ספה נקיה לחלוטין לאורך כל השנה, ויכול לסייע באופן משמעותי במניעת אלרגיות והפרעות בנשימה בעקבות אבק אשר צמוד לבד הספה ולא ניתן להסיר בניקוי רגיל, כתמים אשר יצרו סימני עובש וכדומה.

ניקוי ספות מקצועי של גל אור מאפשר הפחתה של כ 92.5% מכמות המיקרואורגניזמים אשר נמצאים בריפוד של הספות, חלק גדול מהם – כלל לא גלויים לעין האנושית ולכן חשוב להקפיד על ניקוי קבוע וכך ליהנות משמירה טובה יותר על בריאות בני הבית.

שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ומאושרים

אנו מבצעים את ניקוי הספות תוך שימוש בחומרי ניקוי חדשניים ומתקדמים אשר מאושרים על ידי כל הגורמים הדרושים, וחומרים אשר לא רק שלא יגרמו נזק לבד הספה או לחומרים מהם היא עשויה, אלא גם מאפשרים שהיה בבית בזמן הניקוי ולא מסוכנים לנשימה, גם לא לילדים קטנים.

הניקוי העמוק מבוצע בשיטות חדשניות אשר לא מצריכות כימיקלים חזקים ומסוכנים בכדי להגיע לניקוי מיטבי. אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ושיטות בדוקות מודרניות, מאפשרים להגיע לניקוי הטוב ביותר של הספה, ובצורה הבטוחה ביותר.

ריפוד ספות

התאמה אישית לכל ספה

חשוב מאוד לבצע התאמה של הניקיון והשיטה בה בוחרים לספה עצמה. לכל ספה יש את ההרכב שלה – סוג הריפוד, החיבורים, צורת הספה, וכדומה, ולכן חשוב מאוד לבצע התאמה מדויקת לכל ספה. המומחים שלנו מבצעים ניתוח של כל הנתונים הללו בכדי להתאים את החומרים הנכונים ושיטת העבודה המדויקת וכך הניקיון מבוצע בצורה היעילה ביותר, ובלי לפגוע בספה ובאיכות שלה.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות מבית נקי ונעים יותר, סלון שכיף לשבת ולארח בו, ואוויר נקי ונעים יותר לנשימה, ניקוי ספות במרכז הוא השירות לו אתם זקוקים – ואל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר בתחום.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .