מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בנתניה

מחפשים חברת ניקוי ספות בנתניה? הגעתם אל המקום הנכון! עריכת ניקיון יסודי לספות הבית, על ידי חברה מקצועית, אחת לכמה חודשים עד שנה, משמרת את איכותה ודואגת לניקיונה ולמראה שלה. ניקיון של חברה מנוסה ואמינה, מבטיח קטילת חיידקים ומותאם לפי סוג הספה ולפי הטכניקה המתאימה לניקיון שלה, בין אם מדובר בריפוד דמוי עור, לו מותאם ניקיון שמבוסס על נוזלים ובין אם מדובר על ריפוד בד, לו מותאמת טכניקה יבשה ומתוחכמת.

ניקוי ספות בנתניה

כיצד מתבצע הליך ניקוי ספות מקצועי?

הליך ניקוי ספות מקצועי, על ידי חברה לניקוי ספות, מתבצע בכמה שלבים ועל ידי אדם מיומן ומוכשר לכך. החשיבות של התחקיר הראשוני ואיסוף המידע, ישמשו את איש המקצוע גם עבור ניקיון הספה וגם עבור החזרת המראה החדש והראשוני שלה ואלו תלויים במספר פרמטרים חשובים כמו גיל הספה, טיפולים דומים שעברה, אופן התחזוקה שלה ועוד, על מנת לקבוע את הטיפול המתאים ולהביא לתוצאות מוצלחות.

  • גיל הספה – גיל הספה הוא גורם מכריע בבחירת הטיפול המתאים לה, מפני שהגיל שלה קובע כמה לכלוך הצטבר באמתחתה כולל חיידקים ומזיקים שאינם נראים לעין. במקרים אלו חברה לניקוי ספות תשתמש בחומרים מסוימים אשר נועדו לפתור בעיות אלו, תוך כדי החזרת הספה למראה החדש. מאידך, אם הספה חדשה יחסית, יידרש טיפול שונה, שיצריך פחות משאבים וגם יצמצם את ההוצאות עבור הניקיון.
  • טיפולים שעברה – אם הספה עברה טיפולים מקצועיים ויסודיים בעבר, איש המקצוע ייקח זאת בחשבון ויתאים את הטיפול הראוי במקרה הזה. כמו כן, אם הספה נפגמה כתוצאה מניקיון לקוי של איש לא מיומן, עליו לדעת זאת, כדי לאבחן אילו חומרים נותרו שקועים בספה וכך לוודא שלא תהיה התנגשות בין מכלול חומרי הטיפול שנבחרו.
  • ניקיון ותחזוקה – איש המקצוע מטעמה של חברה לניקוי ספות צריך לדעת, טרם ההחלטה על טיפול מתאים לספה, מה הם דרכי הניקיון הביתי שלה ובאיזה אופן תחזוקת הספה נעשית. אם הספה לא נוקתה באופן רציף ולא נעשתה עבודת תחזוקה כלל וכלל, עליו לקחת זאת בחשבון ולהתאים טיפול אגרסיבי ומקיף יותר.

 

 

לניקוי מזרונים בנתניה

לניקוי שטיחים בנתניה

לעמוד ניקוי ספות ראשי

 

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי ספות בסטנדרטים הגבוהים ביותר- מומחים לניקוי ספות בנתניה

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי ספות שיהפכו גם את הספה שלכם לנקייה מאין כמוה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .