מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בפתח תקווה

במדינת ישראל ובתרבות היהודית נוהגים לערוך ניקיון יסודי בבית אחת לשנה סביב חג הפסח. הניקיון כולל את סיוד הקירות, קניית כלי מטבח חדשים, ניקיון הארונות ועוד. הספות, שמשמשות בתדירות גבוהה את כל יושבי הבית, צוברות לכלוך רב במשך השנה ולכן, כאשר מבצעים ניקיון יסודי לבית, חשוב להעניק ניקיון מקצועי גם להן. אם אתם תושבי גוש דן, תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת ניקוי ספות בפתח תקווה והסביבה, שיכולה להיות פיתרון מושלם לניקוי יסודי עבור הספות שלכם וגם עבור שירותים אחרים שחברה זו מספקת.
מה תרוויחו מחברת ניקוי ספות ואילו שירותים אחרים יש לה להציע?

ריפוד ספות בפתח תקוה

ניקוי ספות מקצועי בפתח תקווה – חיטוי הספה ושמירה על איכותה

ניקיון יסודי של הספות מותאם לכל סוגי הספות באשר הן, בין אם הן מיוצרות מחומרים סינטטיים או חומרים טבעיים. חברת ניקיון מקצועי יכולה לעזור לכם להיפטר מהכתמים שהצטברו במשך השנה ומלכלוכים קלים ועיקשים כאחד. הניקיון המקצועי יטפל בכתמי המיץ, הצבע, השמן, האבק, הזיעה ואלמנטים נוספים ויחזיר את הספה למצבה המקורי והרענן.
כמו כן, ניקוי ספות מקצועי עוזר לשמר את אורך חיי הספה, את טיב הבד או העור, ואת הנראות שלה על ידי שימוש בציוד מתקדם, חומרי ניקוי מיוחדים וטכניקות מתוחכמות שיביאו לתוצאות מדהימות. ניקיון שכזה יכול להעניק לספה שלכם עוד כמה שנים טובות ולמנוע כניסה והצטברות של חומרים מזיקים בעתיד.
בנוסף, הניקיון המקצועי כולל חומרים אנטי בקטריאליים שדואגים, לא רק לנקות את הספה ולשמר אותה, אלא לחטא אותה מחיידקים וגורמים נוספים, שעוללים לגרום לאלרגיות ולסביבה היגיינית ירודה.

 

שירותים נוספים לצד ניקוי יסודי של הספות

לצד ניקיון יסודי של הספות תוכלו להיעזר בשירותי החברה לאלמנטים נוספים כמו תיקון וחידוש ספות וריפודים, במקרה ונגרם לכם נזק. חידוש הספות יכול להיות גם מעשה מרענן, המאפשר לכם לשנות את נראות הספה שלכם למראה יותר אופנתי ושיקי וכך תוכלו בעצם להרוויח ספה נקייה וחדשה.
כמו כן, חברה לניקוי ספות תוכל להציע לכם חומרים לספה שדוחים כתמים, מה שיכול לעזור בתחזוקתה ובשמירתה. חומרים אלו חדשניים ומתקדמים ואינם נראים לעיני אדם. החומרים בעצם עובדים על נוגדי התפשטות של כתם ובכך מגנים על הבד או העור, מחדירה של לכלוך, חיידקים ואבק.

ניקוי ספות בפתח תקוה

 

לניקוי שטיחים בפתח תקווה

לניקוי מזרונים בפתח תקווה

בחזרה לעמוד ראשי

 

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .