מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בראשון לציון

הספות שנמצאות בסלון הן חלק מרכזי בעיצובו של הבית ונחשבות למוצר מבוקש ואיכותי, המהווה מוקד התרחשות שיוצר שימוש מרובה ולכלוך רב. סוגי הלכלוך השכיחים משפיעים בצורה שונה על כל ספה לפי חומר הגלם המרכיב אותה, כך שלכלוך מסוים על ספות בד יכול לגרום לנזק כבד, בעוד שעל ספות עור הוא כלל לא ישפיע. אם גם אתם מחפשים פיתרון יעיל ומקצועי, נשמע שחברת ניקוי ספות בראשון לציון תספק לכם את המענה המבוקש ותדע להתמודד עם סוגי הלכלוך הקיימים.
מהם סוגי הלכלוך הפופולאריים וכיצד ניקוי מקצועי מטפל בהם?

ניקוי ספות בראשון לציון

כתמים מבוססים נוזלים על ספות בד

כתמים הנגרמים ממים, מיץ או קפה וכדומה, יכולים להתבייש וליצור נזק שיהיה קשה להתמודד איתו באופן עצמאי. כתמים אלו שכיחים ומשפיעים בעיקר על ספות בד, שצפיפות האריגה שמאפיינת אותן, מאפשרת כניסה של לכלוך ומזיקים אל עומק הספה.
אך לעיתים, דווקא ניסיון הניקוי הביתי יהיה זה שיגרום לנזק כבד יותר ויפגע בטקסטורה של האריג, אם על ידי קרצוף אגרסיבי, יצירת לחות בבד, שימוש בחומרי ניקוי, שלא מיועדים לכך וכביסה שלא על פי הוראות השימוש.
חברה לניקוי ספות תדע להתמודד עם הצטברות כתמים אלו ועם הטיפול בהם, על ידי שימוש בחומרי ניקוי עדינים ועל ידי מכונות קרצוף מיוחדות, שנודעו לא לפגום בטקסטורת הריפוד. כמו כן, חברה לניקוי ספות תשתמש בטכניקות המחדירות את חומרי הניקוי אל עומק הספה, שאיבה שנועדה להוציא את החיידקים וייבוש לאחר הניקיון.

 

כתמים מבוססים לכלוך מוצק

לכלוך מוצק הוא שכיח מאוד בקרבת ספות בד או ספות עור ולמרות שיחסית קל להסירו, כשהוא נמצא מעל פני השטח, חלק ממנו שוקע בספה ומהווה מוקד משיכה לחיידקים ולמזיקים שונים. מזיקים אלו יכולים להזיק לספה אך יכולים להזיק גם ליושבי הבית, ליצור ריחות לא נעימים ואלרגיות למיניהם.
הלכלוכים המוצקים השכיחים יהיו בדרך כלל חול, מוצרי מזון ואבק וחשוב לדעת כיצד לנקות אותם. שימוש בלחות ובנוזלים רק יגרום ללכלוכים אלו להשתרש עוד יותר בספה ולכן, חברה לניקוי ספות תשתמש בציוד אחר כמו לחץ אוויר, שואבי אבק מיוחדים או טכניקות שונות של יניקה, המחטאות את הספה ומעלות את הלכלוך מעל פני השטח.

 

 

לניקוי מזרונים בראשון לציון

לניקוי שטיחים בראשון לציון


בחזרה לעמוד ראשי

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .