מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות ברחובות

אם גם אתם מעוניינים בשירותיה של חברת ניקוי ספות ברחובות והסביבה, על מנת להיפטר מהלכלוכים העיקשים שהצטברו בספות שלכם, כדאי שתפנו לחברה מקצועית ומנוסה בלבד. למרות שהספות נועדו לשימוש רב, הן יכולות להיות מוקד לצבירת לכלוך עקשן שיכול להזיק לספה ולסביבה התברואתית בבית.
כמו כן, זירת ההתרחשות ההומה שמשלבת אכילה, שתייה, ילדים קטנים ובעלי חיים יכולה להקשות על תחזוקת הספות וניקיונן, ללא קשר לסוג הספה ולחומרי הגלם מהם היא מורכבת. ישנן סוגי לכלוך עיקשים במיוחד, שבמגע הספה עימם נוצרת בעיה של ממש, היכולה לגרום לנזקים מורכבים. ניקוי לוקה של אדם לא מיומן, יכול להחמיר את בעיה ובדיוק לשם כך קיימות טכניקות לניקוי מקצועי, שנועדו להתגבר על סוגים של לכלוך קשה ועיקש.

ניקוי קפה מספות

 

 

מהם סוגי הלכלוך העיקשים ולמה כדאי להשתמש בניקוי מקצועי עבורם?

סוגי הלכלוך השכיחים שמופיעים בספות, יהיו בדרך כלל כתמים הנגרמים מנוזלים כמו כתמי מים ומיץ או כתמים המבוססים על מרכיבים מוצקים כמו אבק, חול ומזון. כתמי לכלוך עיקשים לא שכיחים כמו כתמי הלכלוך האחרים, אך עקב סביבת ההתרחשות ההומה בסלון, יכולים להופיע מידי פעם וחשוב מאוד לפעול באופן מיידי, על מנת שלא יגרמו נזקים משמעותיים יותר.
כתמי שמן – כתמי שמן יכולים להיגרם ממזון שנפל על הספה ומשאיר את חותמו או ממוצרי טיפוח ומוצרים אחרים הפוגמים בריפוד הבד ובאיכותו. ניסיון לנקות כתם שמן מספה, ללא ידע מקצועי, יכול להיות רעיון לא מוצלח, בעוד שחברה מקצועית לניקוי ספות תדע לטפל בבעיה על ידי הפרדת השמן מהבד. ההפרדה תיעשה לרוב על ידי שימוש בחומרים ובציוד, שיגרמו לשמן להיפרד ובכך תחזור הספה למצבה המקורי.
כתמים הנגרמים על ידי הפרשות גוף – הפרשות גוף כמו זיעה או הפרשות של בעלי חיים, תינוקות וילדים, יוצרות ריח רע בספה ולטכניקת ניקיון ביתי יהיה קשה להתמודד עימן. ניקוי מקצועי על ידי חברה לניקוי ספות, מתמחה בסוגי כתמים שכאלו ובאפשרותה להשתמש בטכניקות מסוימות, שיוכלו גם לנטרל את הריחות הלא נעימים וגם להשתמש בחומרים אנטי בקטריאליים, שנועדו לקטול את החיידקים ולחטא את הספות.

ניקוי ספת עור

ניקוי ספה

לניקוי שטיחים ברחובות

לניקוי מזרונים ברחובות

חזרה לעמוד הראשי

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .