מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות ברמת גן

אם הספות שלכם סובלות מהצטברות של לכלוך ובלאי, תתפלאו לגלות שאתם לא חייבים להיפטר מהן, אלא פשוט לפנות לחברת ניקוי ספות ברמת גן! טיפול מקצועי על ידי חברה מנוסה, יכול להיות פיתרון מצוין לניקיון הספות שבמוקד הבית ולשמירה על טיבן ועמידותן לאורך השנים, באמצעות ניסיון, מיומנות ושימוש בטכניקות ובכלים המתאימים.
מה הן הטכניקות הקיימות ולאילו סוגי ספות הן מתאימות?

ניקיון מקצועי יבש- ניקוי ספות ברמת גן וכל חלקי הארץ

ניקיון מקצועי על ידי חברת ניקוי ספות בטכניקה יבשה, מתאימה בעיקר לספות מחומרים טבעיים או אורגניים ובכללן ספות הבד, הפשתן והכותנה, שנחשבות לפופולאריות מאוד. ספות אלו ידועות במגע הנעים שלהם, בנוחות השימוש ובגמישות שהן מביאות עימן, אך הן נוטות להתלכלך בקלות ולצבור אבק וחומרים מזיקים אחרים שיכולים להרוס אותן.
במקרים כאלו, ניקיון המבוסס על נוזלים, יכול להרוס את הספה וחברה לניקוי ספות תשתמש בטכניקת ניקיון מקצועי ויבש. טכניקה זו עובדת על הימנעות ממגע עם נוזלים ולמעשה משתמשת בכלים מיוחדים המחדירים חומרי ניקוי מתאימים לעומק הספה. ההחדרה נעשית על ידי ציוד מבוסס אדים ולאחר מכן משתמשים בטכניקת יניקה ושאיבה של הלכלוך, על ידי מכונות מיוחדות המקרצפות את הריפוד מבלי לפגוע בטקסטורת הבד.
על שלב זה ניתן לחזור פעמיים על פי חומרת מצב הספה ולאחר מכן משתמשים באמצעים מיוחדים על מנת לייבש את הספה ולהחזירה למצב טבעי ולמראה חדש.

 

ניקיון מקצועי רטוב

ניקיון מקצועי על ידי חברת ניקוי ספות בטכניקה רטובה, מתאימה בעיקר לספות מחומרים סינטטיים, שנקראות גם ספות דמוי עור, או ספות שעשויות מניילון, פוליאסטר וכיוצא בזה. מגוון ספות אלו פופולאריות גם כן ונחשבות לאופנתיות ואיכותיות. איכות ספות אלו מתבטאת גם בנוחות השימוש בהן וגם בכך שהן אינן נוטות לצבור לכלוך ושקל מאוד לנקות אותן.
אף על פי כן, ישנה חשיבות רבה לניקיון יסודי ומקצועי של ספות אלו אחת לכמה זמן, במיוחד שהניקיון המקצועי מביא לתוצאות מעולות ומשמעותיות לאורך חיי הספה ולנראות שלה. הטכניקה המקצועית לניקיון רטוב תשלב חומרי ניקוי שמגנים על החומר הסינטטי, ממנו מורכבות הספות, אשר מבוססים על לחות ומים. כמו כן, הטכניקה הרטובה משלבת קרמים ותחליבים שנועדו לשפר את מראה הבד, לחטא ולנקות אותו ועל ידי כך גם לשמר אותו לאורך זמן.

ניקוי ספות

 

לניקוי מזרונים ברמת גן

לניקוי שטיחים ברמת גן

לעמוד ניקוי ספות ראשי


בחזרה לעמוד ראשי

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .