מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות בתל אביב

עיצוב הבית והריהוט הקיים בו, משמשים כמרכיבים אשר יוצרים את המתחם הביתי והאווירה השוררת בו ולכן, חשוב לדאוג לעיצוב נכון שלהם, אך לא פחות חשוב, לתחזוקתם וניקיונם של הספות. אם אתם תושבי איזור גוש דן אשר מעוניינים בניקוי יסודי ומקצועי, רצוי שתבחרו בחברת ניקוי ספות בתל אביב, שתהיה נגישה ונוחה עבורכם.
מכיוון שהספות נחשבות לריהוט השמיש ביותר בבית ועליהן המשפחה מבלה את רוב זמנה הפנוי, הן צוברות לכלוך רב שלעיתים בולט לעין ולעיתים לא. לרוב, ינסו יושבי הבית לנקות את הספות בעצמם, אך דבר זה יכול לגרום לנזק גדול עוד יותר והתערבות מקצועית יכולה למנוע זאת.

מה היא חברה לניקוי ספות?

חברה לניקוי ספות מעניקה שירות מקצועי עבור ניקיון הספה שברשותכם, וחברה מקצועית תדע לתת מענה לכל סוג ספה שהיא. סוגי הספות הקיימות מגוון מאוד וניתן למצוא ספות שעשויות מחומרים שונים, אורגניים וסינטטיים, להם דרך ניקוי שונה וספות בשווי גבוה מאוד או יקר ערך, שחשוב לשמור על התחזוקה שלהם.
חברה לניקוי ספות גם תדאג לניקיון הספה וגם תדאג להוסיף חומרים שונים, שיעזרו לשמור על התחזוקה שלה וימנעו מלכלוכים אחרים או מחומרים מזיקים להשתרש בספה ולגרום ליצירת נזקים נוספים בהמשך.

 

ריפוד ספות בד מחדש מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

 

מה הוא ניקוי ספה מקצועי?

מעבר לעובדה כי חשוב לשמר את הספה וחשוב לנקות אותה, יש לזכור כי ניקיון מקצועי של הספה מונע ריחות רעים, שומר על בריאות יושבי הבית ומשפר את המראה האסתטי של הסלון והספות. ניקוי ספה מקצועי על ידי חברה לניקוי ספות, ישלב איש מקצוע שיאבחן את הבעיות שיש לתקן בספות מבחינת הניקיון שלהן.
האבחון יכלול את זיהוי סוג הספה וזיהוי חומרי הגלם מהם היא מורכבת – סוג הריפוד, סוג המילוי, סוג הבסיס וסוגי חומרים אחרים המצויים בה. זיהוי החומרים מאפשר לדעת באילו חומרים ובאילו טכניקות ניתן להשתמש לניקיון הספה, מבלי לפגום בחומרי הגלם שלה.
לאחר האבחון מתבצע הליך של בחירה וביצוע הטכניקה המתאימה לניקיון, בין אם מדובר בניקוי יבש הכולל שאיבה ואדים או בניקוי רטוב, הדורש התערבות של חומרים מבוססי נוזלים.

 

לניקוי מזרונים בתל אביב

לניקוי שטיחים בתל אביב

לעמוד ניקוי ספות ראשי

 

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי ספות בסטנדרטים הגבוהים ביותר- מומחים לניקוי בתל אביב וכל חלקי הארץ

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי ספות שיהפכו גם את הספה שלכם לנקייה מאין כמוה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .