גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי ספות מבד אלקנטרה

בד האלקנטרה (וסוגיו השונים) הינו פופולארי מאד בתחום הספות והרהיטים. אם לשפוט לפי מראהו והתחושה של המגע, אז בד האלקנטרה זהה מאד לזמש. ואכן רבים נוטים לחשוב שבד זה הוא למעשה עור.

הבד עשוי משילוב של פוליאסטר ( 68% ) ופוליאוריטן ( 32% ). שילוב זה מקנה לבד האלקנטרה בספות וריפודים עמידות בהחלשות הבד, וכתוצאה מכך יווצרו שפשופים וקרעים. ואף תכונות עמידות בדחיית כתמים, שלמעשה מקשות על הכתם להיספג אל תוך עמקי סיבי הבד.
עקב תכונות אלו יש הטוענים שספות וריפודים העשויות מבד האלקנטרה מהווים כאלטרנטיבה זולה יותר ולא פחות טובה מאשר ריהוט מעור הפוך.

אחזקה שוטפת- גל אור מומחים לניקוי ספות מבד אלקנטרה

אחזקה שוטפת של ספות וריפודים העשויים מבד האלקנטרה מתבצעת על ידי שאיבת אבק אחת לשבוע, וכן על ידי ניקוי במטלית לחה במקרה הצורך. יש להיזהר משימוש בכמות גדולה של מים בעת ניקוי ספות וריפודים מבד האלקנטרה, אי היכולת לשאוב החוצה את המים יכולה ליצור בעיה חריפה בהרבה מהבעיה המקורית אותה אתם מנסים לפתור. לעיתים קרובות בעיות כגון עובש, כתמי מים (בדרך כלל בצורת טבעות), ריחות טחב, וכולי, יווצרו עקב כמות גדולה של מים בספות ובריפודים. דבר נוסף שיש להיזהר ממנו זה שימוש בסבונים למיניהם כגון סבון כלים, ספון כביסה, ג'ל כביסה, וכולי. גם פה אי היכולת לשאוב ולנטרל את קצף הסבונים הללו יגרום למעשה למלכודת עתידית לכל סוגי הלכלוך והכתמים להידבק כמקשה אחת על הספות והריפודים. גם אם יראה לכם במבט ראשון שהצלחתם להיתגבר על הבעיה, והבד נראה נקי ובהיר. הנזק יובלט במשך הזמן.

ניקוי ספות מקצועי

ניקוי ספות מבד אלקנטרה

ניקוי ספות וריפודים מבד האלקנטרה מצריך מיומנות וידע, אנו בחברת גל אור מיומנים בניקוי ספות וריפודים כולל ניקוי ספות מבד האלקנטרה. צוותינו מיומנים ומצויידים במיטב המכשור והחומרים שיש כיום בענף ניקוי הספות, וזאת על מנת להבטיח רמת איכות ושירות שאין שני לה.

בחברת גל אור אנו ראשית מאבחנים את הספות שלכם עוד טרם תחילת תהליך הניקוי. תהליך האבחנה כולל: חיפוש אחר דהייה או גלישת צבעים, נזקים קימים, בלאי, וכתמים, וריחות נלווים עקב עובש, שתן, וכולי.
רק לאחר האבחנה הכוללת יקבע הצוות המיומן את סוג הניקוי, החומרים, ואת העוצמה הנדרשת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

הפיקוח הסופי – אנו שומרים ומחוייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר ולכן תהליך הבדיקה בעת סיום העבודה הוא יסודי ביותר. לא נהסס לחזור על כל צעד שהוא על מנת להבטיח את רמת הניקוי הגבוהה ביותר לספות או הריפודים שלכם. אנו גאים מאד ברמת הפיקוח הסופי שלנו מכיוון שמעבר למכשור וחומרים מהאיכותים ביותר. זה מה שעושה את ההבדל הגדול בסופו של דבר והתוצאות הן מדהימות!

מחירון – אנו בחברת גל אור לא שומרים סודות ולפיכך אנו מפרסמים בתוך האתר מחירון מלא על כל שירותי החברה. מחירנו הינם סופיים, ולכן לא תתקלו בנציגנו המגיעים לבית או למשרד שלכם ומוסיפים מחירים מעבר לאתר החברה. מחירנו הינם מהתחרותיים ביותר בשוק. לעומת רמת העבודה והשירות החביב שאין שני לו.

לפרטים נוספים צרו קשר עמנו ונשמח מאד לעזור

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה