גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי ספות ריפודים – טיפים ועצות בנושא

לריפודים השונים שלנו מתווסף בלאי נוסף במשך השנים הרבות וכתוצאה מהשימוש התכוף, בלאי שניגרם כתוצאה משימוש לא סביר של חיות המחמד שלנו, עשיית צרכיהם על הריפוד, או כתוצאה מכמות המבקרים שדורכים על השטיח באופן תכוף לעיתים אחרי שהות בבוץ או זפת או לכלוך אחר, מהסוג שקשה להוריד.

טיפים לניקוי ספות וריפודים

ניקוי השטיח או הספה בצורה מסורתית יכול להסיר חלקית ריחות, לכלוך וכתמים, אך גם צריך לזכור כי ניקוי שכזה סביר להנחי שמכיל כימיקלים לא סימפטיים לנו ולבריאותינו.

אלו יכולים לגרום לתופעות לוואי כגון, ישנונייות, בעיות תיאבון, חוסר התמצאות, סחרחורות, וכולי. במקרים קיצוניים יותר, לבעלי רגישות גבוהה, חומרי ניקוי חזקים יכול לגרום לתופעות לוואי חמורות שיכולות אף לכלול פגיעה בכבד, בעיות נורולוגייות, וכו'.

ניקוי ספות ריפודים ירוק נותן לנו תחליף טוב יותר, בטוח בהרבה ובריא מאשר ניקיון כימי סטנדרטי שעלול לגרום נזקים לטווח ארוך הן למוצר והן לבריאותינו.

ניקוי ספות ריפודים - טיפים ועצות בנושא

יתרונות לניקוי ריפודים, שטיחים ספות ומזרונים , באופן ירוק

מעבר ליתרונות הבריאותיות הברורות שקיימות, ניקוי שטיחים ובדים באופן ירוק מציע גם יתרונות סביבתיים ברורים. המיכלים של חומרי הניקוי הירוקים ניתנים למחזור, וניתן לנקות בבית באופן בטוח גם למי שאח"כ ישהו על הריפוד זמן ממושך.

בניקיון רגיל, לעיתים תכופות ישנם דרישות מיוחדות לסילוק השאריות.
כאן בא לידי מימוש היתרון של שימוש בחומרים ירוקים. משמע יצור פחות פסולת, ופחות חומרים מסוכנים בבית שלכם שנדבקים למוצרים שלכם!

אם החלטתם שהגיע הזמן לרעננן ולנקות ריפודים בביתכם, ואתם עומדים לשכור שירותי חברה מקצועית לניקוי, מומלץ בחום לשאול על מרכיבי מוצרי הניקוי בהם חברת ניקוי השטיחים משתמשת.

לצערנו, בממיסים המכילים תרכובות אורגניות נדיפות ישנם מרכיבים מסוכנים כגון נפטלין ושאר תרכובות חזקות ולעיתים חזקות מדי. האגודה למען הסרטן בין השאר מזהה תרכובות אלו כמסוכנים הגורמות לרגישויות העור.

יש תמיד לדרוש ולבדוק
שקיימת הסמכה בחומרים ירוקים
ואכן השימוש בהם מתבצע.

ניתן להשוות ולבדוק את המרכיבים על ידי כניסה לאתר המשרד להגנת הסביבה, או למשרד הטוקסיקולגיה הסביבתית. ולבדוק אילו חומרים עומדים בתקני איכות הסביבה והבטיחות.

במידה ונשפך נוזל מכתים או אפילו חלילה מדובר בשתן של בעלי חיים וילדים, מהירות התגובה חשובה ביותר. ניתן לנקות ולהסיר כתמים וריחות אלו על ידי עמילן, סודה, חומץ עם מעט סבון כלים המהולים עם 90% מים.

יש להרטיב את אזור הכתם ובעזרת מטלית נקיה לחה יש לשפשף את האזור בתנועה מעגלית אל עומקם של הסיבים בשטיח, ספה או המזרן. יש לחזור לאחר מכן על הפעולה עם מים נקיים בלבד, ולאחר מכן לייבש בעזרת מטלית יבשה ואף מייבש שיער בעוצמה נמוכה.

רצוי לשוב ולנקות את הריפודים כמו השטיח או הספות והמזרונים לאחר הייבוש, וזאת על מנת להסיר אבק, אלרגנים וריחות. הפעולה המיידית חייונית על מנת לא לאפשר לכתמים להתבסס בעומק הסיבים ועל מנת לנטרל את הריחות אחת ולתמיד.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה