מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ריפודים לרכב

חשוב לשמור על ריפודי הרכב נקיים! אם הגעתם אלינו אזי סביר להניח שריפודי הרכב שלכם מלוכלכים ומוכתמים. ניקוי ריפודי רכב חשוב עקב בעות היגייניות, אסתטיות או אם הרכב מוצע למכירה. אנו בחברת גל אור מתמחים בניקוי, חיטוי, הסרת כתמים, עובש ונטרול ריחות מכל סוגי הריפודים והשטיחים. אנו נדאג להחזיר לריפודי רכבם את המראה החדש והנקי.

טיפול ואחזקת ציי רכבים

למה כדאי לפנות אל חברת גל אור?

חברות שטיפת רכבים אינם משתמשים במכשור וחומרי הניקוי המקצועיים ביותר לניקוי ריפודים. ובנוסף, הם לא באים אליך. אנו כן נגיע אליך וננקה את ריפודי הרכב בזמן המתאים לך. הציוד וחומרי הניקוי שאנו משתמשים בהם הוא המקצועי ביותר לניקוי ריפודים והוא מותאם להיכנס גם למקומות שהגישה אליהם אינה נוחה.

חברתנו מציעה שירותי ניקוי ריפודים לחברות המחזיקות ציי רכבים, אוטובוסים והסעות. מחירנו הם מהאטרקטיביים בשוק, ויחסכו מכם את כח האדם שתצטרכו להחזיק על מנת לתחזק את הרכבים.

השירות הניתן על ידינו הינו ברמה הגבוהה ביותר, ובהתאם ללוח הזמנים של הלקוח

טיפים לשמירת ריפודי הרכב נקיים בין לבין הניקוי המקצועי שלנו

טפלו במהירות בכתמים שנוצרו עקב שפיכת נוזל כל שהוא
המנעו מעישון בתוך הרכב, עשן סיגריות נדבק במהירות לבדים
שאבו את הריפודים בתכיפות ככל האפשר
שימו שטיחונים פלסטיים ברצפת הרכב, וזאת על מנת למנוע מהכתמים לשקוע פנימה
אם הינכם מניחים פריט רטוב על מושבי הרכב, הניחו נילון מתחת הפריט. מושבי הרכב סופגים ולוכדים לחות לתוכם. דבר זה גורם לריחות רעים, בקטריות ועובש.
גם אם יש ברשותכם ריפודים שאינם סופגים לחות. עדין לחות חודרת דרך התפרים.
פתחו את כל חלונות הרכב ביום שמש, ואפשרו לאוויר הנקי לטהר את האוויר ברכבכם
אפשרו למזגן או החימום ברכב לפעול כ-15 דקות כשהחלונות פתוחים. דבר זה יאפשר לדחוף החוצה אבק וריחות שהצטברו בתעלות המזגן או החימום של הרכב.

תהליך ניקוי ריפודים לרכב

רבים מאיתנו שוהים במכונית זמן רב כל יום. לרובינו יש משפחות ילדים וחיות מחמד. ילדים אוכלים ברכב, מורחים לעיתים לכלוך ויוצרים כתמים על ריפוד הרכב, בעלי חיים יכולים להשיר שיער ברכב כך שהרכב מתלכלך ומתמלא כתמים אם לא מנקים אותו באופן קבוע ורציף.

תהליכי ניקיון שניתן לעשות לבד

יש תהליכי ניקיון שתוכלו לעשות בעצמכם. לא כדאי כל תקופה מסוימת לוותר על ניקוי ריפודי רכב שהוא ניקוי של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום זה. אבל בין ניקויים כאלה מומלץ מאוד לנקות לבד את מושבי הרכב. זה ישפר במידה מסוימת את מצבם של ריפודי הרכב.

שלב ניקוי ראשוני- שאיבת מושבי הרכב ביסודיות

בשלב הראשון חשוב לשאוב את מושבי הרכב. אתם תופתעו כמה אבק לכלוך וחלקיקים ספוגים ומתחבאים במושבי הרכב. חשוב לשאוב את מושבי הרכב בצורה טובה כלומר לא רק לשאוב את המשטחים הגלויים אלא לשאוב כל חלקיק בין החלקים ובתוך המושבים. כדאי להפריד ככל שניתן בין חלקי המושבים כדי לשאוב אותם בצורה טובה. שאיבה זאת צריכה להיות שאיבה יסודית.

שלב ניקוי שני- הכנת חומר ניקוי ביתי

לאחר שאיבה יסודית צריך להכין בבקבוק ספריי חומר ניקוי לבד כמו ג’ל כביסה או חומרים מיוחדים עבור מושבי רכב. חומר כזה מתאים למושבי רכב שעשויים מבד ולא למושבי רכב שעשויים מעור עבור מושבי רכב שעשויים מעור עדיף להשתמש בתרסיסים מתאימים ייעודיים שנועדו לנקות עור. אם המושבים שלכם עשויים מבד רססו בתרסיסי מנקה בדים את המושבים, רססו את המושבים ושפשפו אותם עם סמרטוט.

חשוב לא ליצור רטיבות גדולה מידי במושבים

כדאי לשים לב לא לרסס יותר מידי את המושבים כדי לא לגרום לרטיבות שלא תתייבש מהר. זה עלול לגרום להיווצרות של עובש במושבים. עובש הוא מסוכן לבריאות וגם יכול ליצור ריח לא נעים ברכב יצירת רטיבות עודפת היא פעולה הפוכה ממה שרצינו להשיג בעזרת ניקוי הרכב. לאחר שריססתם את המושבים היטב וניגבתם אותם במטלית, כדאי לקחת מברשת טובה לניקוי ולהבריש בצורה טובה את המושב שריססתם זה יכול להוריד כתמים ולגרום לחומר שריססתם לנקות טוב יותר את המושבים.

שלב ניקוי שלישי- הברשת המושבים

כדאי לעבור על כל אזור שריססתם ולעשות מעין הברשה או עיסוי למושבים בכדי שיהיו נקיים מבחוץ וגם מבפנים. כדאי להשתמש במברשת בחוזק בינוני לא קשה מידי שעלולה להרוס את מרקם בד כיסוי המושבים ולא רכה מידי שלא תעסה מספיק טוב את המושבים. לאחר שהברשתם את מושבי הרכב. כדאי לקחת מטלית מיקרופייבר ולנגב לכלוך שיצא בזמן שהברשתם בעזרת מברשת את המושבים. ניגוב בעזרת מברשת מיקרופייבר גורמת ללכלוך לעבור על פני השטח של הכיסויים וכך תוכלו לנקות לכלוך ששקע בתוך מושבי הרכב. חשוב לנגב את הרכב בעזרת מטלית מיקרופייבר כשהמושבים עוד לחים כך הלכלוך יעלה וינוגב על ידכם אם המושבים יהיו כבר יבשים, הלכלוך יספג חזרה אל תוך המושב.

סיום הניקיון-שאיבה נוספת

ניתן לעשות פעולות אלה כמה פעמים עד שהתוצאה נקייה היטב- יש לרסס להבריש ולנגב במטלית מיקרופייבר כמה פעמים וכמה סבבים עד שהמושבים הופכים נקיים מאוד. חשוב להקפיד לא להציף את המושבים במים אלא לרסס אותם בעדינות במעט חומר ניקוי כדי לא למלא את מושבי הרכב ברטיבות שלא תתייבש מהר. אחרי שעשיתם פעולות ניקיון אלה כמה פעמים כדאי לשאוב שוב את המושבים בצורה יסודית. זה ניקוי שכדאי לעשות לבד מידי פעם כדי לשמור על ניקיון המושבים. וכמובן לפנות לניקוי מושבים יסודי על ידי חברה מתמחה לניקוי עמוק וחזק של המושבים.

חומר דוחה כתמים לריפודי הרכב

חדש ובלעדי בישראל, חברת גל אור משיקה בישראל לראשונה את חומר הפלא דוחה הכתמים לספות, שטיחים ומזרונים של חברת Never wet

Never wet הינה מערכת אשר יוצרת מחסום שדוחה מים, בוץ, ושאר נוזלים ולכלוך. מערכת הכיסוי החדשנית הזו גורמת לנוזלים להתגלגל על המשטח ואינו נספג בבד הספה, שטיח או מזרון. מה שמשאיר את המשטח נקי ויבש.

יישום: ניתן להשתמש על כל סוגי הבדים, עור וקנבס, מצויין גם לשימוש על מתכת, עץ, בטון, אלומיניום, ויניל ופלסטיק.

הוראות שימוש:

1 רססו את שכבת הפריימר של ה- Never wet אפשרו ייבוש כ-30 דקות בטרם יישום השכבה השנייה.

2 רססו מספר שכבות דקות של התרסיס העליון.  ייבשו 30 דקות בטרם חשיפת הבד לנוזלים ושאר לכלוכים.

צפו בפלא בעצמכם 🙂

ואם יש לכם עוד שאלות.

שאלה: ממה כדי לי להימנע כדי למנוע ריחות וכתמים ברכב?

תשובה: המנעו מעישון בתוך הרכב שאבו את הריפודים בתכיפות ככל האפשר ושימו שטיחונים פלסטיק ברכב

שאלה: מה הם שלבי הניקיון לניקיון הרכב?

תשובה: אנחנו מתחילים בשאיבת מושבי הרכב בסודיות, לאחר מכן מכינים את חומרי הניקיון מברישים את המושבים ושואבים שוב לניקיון מקסימלי

שאלה: מה הדבר הכי חשוב במהלך ניקיון הרכב?

תשובה: החלק הכי חשוב בניקיון הרכב זה לא ליצור רטיבות במושבים. מצב שיכול ליצור ריח מאוד לא נעים ברכב.

שאלה: האם יש דרך למנוע כתמים עתידיים ושמר את המושבים?

תשובה: יש נו חומר הדוחה כתמים לריפוד של הרכב בשם neverwet שדוחה נוזלים ומונע כתמים

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .