מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ריפודי רכב בדרום

אם אתם מחפשים שירות של ניקוי ריפודי רכב בדרום או בכל אזור אחר בארץ אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מאיתנו שירות מקצועי ומסור. אנו נותנים פתרונות ניקוי ריפודי רכב פרטיים וגם מנקים ריפודי כלי רכב של חברות. אנו מנקים ריפודים בצי רכב, אוטובוסים, רכבי הסעות, מיניבוסים. אם יש לכם כמה כלי רכב כחברה אנו נעשה לכם מחירים מיוחדים אם מדובר בכמות גדולה של כלי רכב. אם יש לכם כוח אדם שעולה כסף רב שאחראי על ניקוי צי הרכב שלכם תוכלו לחסוך כסף רב ולפנות לשירות שלנו, תמיד ייצא לכם זול ויעיל יותר לקבל מאיתנו שירות חיצוני מאשר להחזיק אנשי ניקיון שלכם במשכורת. כך תחסכו כסף רב כל חודש.

איך לשמור על ריפודי הרכב שלכם באופן שוטף

אנו מטפלים בכל סוג כתם שיש על כיסוי הרכב שלכם, אבל תמיד כדאי למנוע מראש תופעות של כתמים בריפודים ותופעות של רטיבות. חשוב לשמור על ריפודי הרכב שלכם בצורה טובה בין ניקוי לניקוי. אם נוצר כתם על ריפודי רכב נסו לנקות ולנגב אותו מיד כאשר הוא נוצר, ככל שמטפלים בכתם מהר יותר כך גדל הסיכוי לנקות אותו בצורה טובה יעילה ומושלמת יותר.

ניקוי ריפודי עור ברכב בדרום

 

 

 

 

 

למנוע רטיבות בריפודי הרכב

השתדלו להימנע משפיכת נוזלים על ריפודי הרכב. גם כאשר יש ריפודי רכב שאינם סופגים רטיבות ולחות, יש דרך התפרים והכפתורים תהיה תמיד חדירה של לחות לתוך ריפודי הרכב זה יכול ליצור כתמים ריח רע ועובש. זה גם גורם לשגשוג של חיידקים ובקטריות בתוך הריפודים מה שלא בריא וגם גורם ריח רע בריפודי הרכב.

 

 

חיטוי לעומק במכשיר מיוחד

המכשור המיוחד שלנו בין השאר מכניס אדים ספוגי חומרי ניקוי לריפודים ומנקה ומחטא אותם לעומק יש לנו גם קיטור שמחטא ומחדש את הריפודים. אנו מנקים את הרכב בעזרת מכשור מתקדם אך גם משפשפים ידנית את הריפודים בצורה יסודית בכל פינה כדי לראות ביסודיות כל כתם או לכלוך או משקע בריפודי הרכב שלכם.

שאיבת חומרי הניקוי מהריפודים וייבוש הריפודים

אנו שואבים בעזרת ציוד אחר את כל הרטיבות ואת כל הלכלוך שצף ועלה מתוך הריפודים ומשאירים את הריפודים כמעט יבשים ולאחר יבוש קצר  הם מוכנים לשימוש. כך אנו מנקים את הריפודים לא רק חיצונית כמו שכל אחד יכול לעשות אלא גם עושים ניקוי פנימי עמוק של הריפודים שלכם. משאירים לכם ריפודים נקיים ומחוטאים.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.