מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ריפודי רכב בהרצליה

עצות לניקוי מושבי הרכב

ריפודי הרכב, ממש כמו ריפודי הספות שלנו בבית, נוטים להתלכלך וחשופים ללכלוך רב. ללא פעולות ניקוי ותחזוקה שוטפות, הכתמים יתרבו ומושבי הרכב יהפכו לפחות נעימים לישיבה, וריחות לא נעימים ישתלטו על הרכב שלכם. לכן, אם אתם רוצים לשמור על הרכב שלכם, להקפיד שתמיד יהיה נעים להיכנס אליו ותמיד תוכלו ליהנות מהנסיעה בו, קראו את המאמר הבא ותלמדו על כל הדרכים האפשריות לנקות את מושבי הרכב שלכם.

חשוב להדגיש כי מלבד הנוחות שלכם בהווה, ניקוי קבוע של מושבי הרכב יאפשר לשמור על מצבו של הרכב והנראות שלו וכך הרכב יוכל לשמור על ערכו וגם יהיה לכם הרבה יותר קל למכור אותו בעתיד אם תהיו מעוניינים בכך.

ניקוי מיידי של לכלוכים וגורמי כתמים

שתיתם בזמן הנסיעה ונשפך לכם משקה על הכיסא? הילד קשקש עם טוש על המושב האחורי? אל תחכו ונקו מיד את הכתם. החזיקו באופן קבוע ברכב שלכם מטליות לחות המותאמות לריפודי המושבים ברכב שלכם, בין אם אלו מושבי בד או עור, והקפידו לנקות מיד כל לכלוך. ככל שתנקו מהר יותר, כך הסיכוי להיווצרות כתם קשה לניקוי תהיה נמוכה יותר. בנוסף, במיוחד כאשר מדובר בנוזלים, אם לא תבצעו את הניקוי במהירות הנוזלים עלולים להיספג בתוך הריפודים ובמושב עצמו, לגרום לריחות לא נעימים ולעובש, ואת זה כבר יהיה הרבה יותר קשה לנקות ותהיו חייבים לפנות אל שירותי ניקיון מקצועיים בכדי לבצע ניקוי עמוק והסרה של הכתמים הללו.

ניקוי חודשי קבוע

סגלו לעצמכם שגרה קבועה בה פעם בחודש אתם מנקים את מושבי הרכב שלכם. בניקוי החודשי הזה בצעו את השלבים הבאים:

  1. השתמשו בשואב אבק בכדי לשאוב אבק ולכלוך ממושבי הרכב. הקפידו להשתמש בראש צר של השואב על מנת להגיע גם לאזורים קשים כמו בין הקפלים של ריפודי הכיסא או הצדדים שלו.
  2. ערבבו מים וחומץ ביחס של 1:1 והעבירו את התערובת לתוך בקבוק תרסיס. רססו את התערובת על הריצוף ושפשפו עם מברשת בעלת שיערות רכות (חשוב מאוד, שכן מברשת בעלת שיערות קשות עלולה לפגוע בריפוד). החומץ מסייע בניקוי של כתמים רבים והוא יכול לעשות פלאים על גבי ריפודי הכיסאות ברכב שלכם.
  3. בעזרת מטלית יבשה ספגו את כל הנוזל שנותר על הכיסא לאחר השפשוף ולאחר מכן ייבשו היטב את הכסא באמצעות מייבש שיער, או בימי קיץ חמים השאירו את הדלתות פתוחות כך שכל הנוזלים יתייבשו לחלוטין. נוזלים אשר יחלחלו אל הכיסא ולא ינוקו כראוי עלולים ליצור אוויר חנוק, ריחות לא נעימים ועובש.

אגב, בכדי למנוע ספיגה מיותרת של נוזלים, בצעו את שלבים 2-3 בכל פעם על כיסא אחד, אל תחכו עד שתסיימו לשפשף את כל מושבי הרכב בכדי להתחיל את הניגוב, שכן בינתיים המושבים הראשונים שניקיתם יתחילו לספוג את הנוזלים והמים.

ניקוי מושבי רכב מבד

ניקוי שנתי מקצועי

גם אם אתם מקפידים על שגרת ניקוי קבועה, ישנם כתמים ומזיקים שונים (כמו בקטריות) שלא ניתן תמיד לנקות בשיטות ביתיות. לכן, פעם בשנה הזמינו שירותי ניקוי מקצועיים. אם אינכם מקפידים על שגרת ניקוי חודשית, כדאי להזמין שירותי ניקיון מקצועיים אחת לחצי שנה ולא אחת לשנה.

חברת גל אור מעניקה שירותי ניקוי ריפודי רכב בהרצליה והסביבה ומאפשרת לכם ליהנות מניקוי עמוק ויסודי מאוד למושבי הרכב, ניקוי אשר יסיר עובש פנימי, בקטריות וכתמים קשים ויצור מראה של מושבים חדשים לחלוטין ומבהיקים בניקיונם.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.