מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ריפודי רכב במרכז

ניקוי כתמים ממושבי הרכב

ריפודי הרכב חשופים ללכלוך רב, כתמים שונים, לחות אשר יכולה לגרום לעובש וכתמים ועוד. תחזוקה נכונה של ריפודי המושבים ברכב שלכם, והקפדה על ניקוי נכון של המושבים, יאפשרו לכם ליהנות מרכב נקי ונעים לנסיעה וכמובן, רכב אשר ישמור על הערך שלו ויהיה לכם קל מאוד למכור אותו במידה ותרצו לעשות כן.

במיוחד אם מדובר ברכב משפחתי עם ילדים, חשוב להקפיד לבצע את פעולות הניקיון והתחזוקה באופן קבוע. אל תתנו ללכלוך להישאר זמן ברכב ולכתמים להיספג במושבים, ככל שתחכו יותר כך יהיה קשה יותר לנקות את אותם כתמים ולכלוכים.

ניקוי אבק ממושבי הרכב

בדיוק כמו בבית או בכל מקום אחר, גם הרכב חשוף לאבק. אמנם, ברכבים פחות מבחינים באבק, במיוחד על המושבים עצמם שכן אנו יושבים עליהם מידי יום, ואפילו כמה פעמים ביום, אך אין זה אומר שהוא לא קיים. מושבי הרכב, במיוחד מושבים המרופדים בבד, חשופים להצטברות של אבק והיווצרות של קרדית האבק ברכב, מה שיכול להוביל להתעוררות אלרגיות, שיעולים ועוד.

לכן, אם אתם רוצים לשמור על רכב נקי ומתוחזק כראוי, ורוצים לשמור על רכב שיהיה נעים ונוח לסוע בו, הקפידו לשאוב את האבק ממושבי הרכב. היום ניתן למצוא שואבי אבק אלחוטיים קטנים ונוחים לשימוש אשר איתם תוכלו לבצע את השאיבה של האבק בתוך זמן קצר מאוד וללא מאמץ רב, מה שמאפשר לבצע שאיבת אבק אפילו באופן שבועי ללא כל בעיה.

כתמים על מושבי הרכב

יכולים להיות גורמים רבים אשר מובילים להופעת כתמים על המושבים של הרכב – משקה שנשפך על המושבים, דלת שנותרה פתוחה אפילו לזמן קצר תחת גשם סוער וכדומה. נוזלים אשר יספגו במושבים של הרכב ישאירו כתמי הכתמה – כתמים דומים לאלו שניתן לראות על ספות, מזרנים וכדומה. בנוסף, הנוזל יכול לגרום להיווצרות של עובש וריח חנוק מאוד ברכב אשר גם יפריע לכם לנהוג בו.

לכן, אם אתם מבחינים בנוזל על כסאות הרכב, הספיגו אותו מיד באמצעות מטלית יבשה. כדאי מאוד להחזיק תמיד ברכב מטלית כזו אשר תשמש אתכם באופן מיידי בכל מקרה בו נוזל נשפך על כסאות הרכב, וכך תוכלו למנוע ספיגה של הנוזל במושבים ותוכלו למנוע כתמים עתידיים, עובש וריחות לא נעימים.

כתמים קשים

במידה ולא הספגתם נוזלים בזמן, או שהמושבים התלכלכו בלכלוך שקשה להסיר, נסו אחת מהאפשרויות הבאות:

  1. שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים: במוסכים ובחנויות הרכב השונות אתם יכולים למצוא מגוון רחב של חומרי ניקוי ייעודיים המתאימים למושבי הרכב. חומרי הניקוי הללו מיוצרים בהתאמה לסוגי הריפודים השונים, בין אם זה בד או עור, ומאפשרים לכם לנקות לכלוך קשה באופן יסודי ומוצלח יותר.
  2. סודה לשתיה: סודה לשתיה ידועה בתור אבקת פלאים לניקיון, והיא מסוגלת להסיר כתמים קשים ומגוון רחב של כתמים שונים. נסו לפזר אבקת סודה לשתיה על הכתם, להשאיר לזמן מה ולאחר מכן לשאוב את האבקה.
ניקוי ריפודי עור ברכב

ניקוי שנתי מקצועי

במידה והשיטות הביתיות הללו לא צלחו, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא פשוט לפנות אל חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. חברת גל אור מציעה לכם שירותי ניקוי ריפודי רכב במרכז ומגיעה עד אליכם עם חומרי ניקוי מקצועיים וכלים מיוחדים ומתקדמים אשר מאפשרים לבצע ניקוי עמוק של הריפודים והסרה של הכתמים שלא הצלחתם להוציא בעצמכם.

בנוסף, פעם בשנה מומלץ להזמין את החברה לבצע ניקוי של המושבים, גם אם הם לא נראים לכם מלוכלכים. ניקוי עמוק שנתי שכזה יאפשר לכם לשמור על הריפודים היטב, להאריך את אורך החיים שלהם ולהפוך את הרכב לנעים הרבה יותר.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.