מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ריפודי רכב בצפון

אתם נמצאים ברכב שלנו זמן רב מכל היממה, בני משפחתכם נמצאים ברכב, ילדים קטנים נוגעים בכל דבר ברכב, אוכלים ברכב שותים ברכב ולכן קורה פעמים רבות שכיסוי הרכב או ריפודי הרכב מלוכלכים ומוכתמים אם גם אתם מחפשים שירות של ניקוי ריפודי רכב  אנחנו כאן לתת לכם שירות מקצועי ומושלם.

חשיבות ניקיון ריפודי הרכב

ניקויי ריפודי הרכב לעתים קרובות חשוב מאוד וזאת אם יש לכם ילדים או חיות מחמד סביר שריפודי הרכב שלכם יותר מלוכלכים. ילדים גם מכניסים לפה כל דבר ואוכלים חטיפים ואוכל ברכב, ולכן למען ההיגיינה ולמען בריאותם חשוב מאוד לשמור כי הרכב וריפודי הרכב יהיו נקיים והיגיניים. עוד מצב בו חשוב לעשות ניקוי מקצועי לריפודי הרכב הוא מצב בו הרכב הולך לטסט. כאשר הרכב הולך לטסט חשוב מאוד שהוא יראה נקי וייצוגי. אנשים רבים מעידים כי רכב מלוכלך ומוזנח הוא בעל סיכוי נמוך יותר לעבור טסט יש מכוני טסט שלא מוכנים אפילו לבדוק רכב מוכתם ומוזנח

ניקוי ריפוד רכב לבן

 

 

חידוש המראה של הריפודים

בזריזות והקפדה על לוחות זמנים יגיעו העובדים שלנו וינקו ויבריקו את ריפודי הרכב שלכם. אנו יודעים להוריד כמעט את כל סוגי הכתמים מהריפודים, להחזיר לריפודים גוון רענן לחדש ולרענן את מראה ריפודי הרכב שלכם. ניקוי ריפודים שאנו מבצעים כולל מספר פעולות שונות. אנו מחטאים את הריפודים, אנו מנקים את הריפודים, אנו מסירים לכלוך וכתמים מהריפודים.

נטרול ריחות לא נעימים

אנו מנקים עובש מהריפודים וגם מנטרלים ריחות לא נעימים מתוך ריפודי הרכב שלכם.אנשים רבים כאשר הם נכנסים למכונית, חשים בריח לא נעים ולא רענן.יש לכך כל מיני סיבות.ראשית רטיבות במושבים יוצרת עובש וריח רע. כמו כן יש הרבה אנשים שמסיעים חיות מחמד ובעיקר את הכלב המשפחתי ברכב, אם אתם מסיעים את הכלב הרבה פעמים רבות ריפודי הרכב מקבלים ריח לא נעים.

 

 

ניקוי רענון ומניעת ריח רע

אנו מנקים ומחדשים את ריפודי הרכב שריחות רעים מנוקים ויוצאים מהריפודים והריפודים מקבלים שוב ריח ומראה יפה נקי ורענן. גם אם אתם כל כמה זמן עושים ניקוי פנימי לרכב אתם ודאי יודעים שחברות הניקיון הרגילות של הרכבים לא נוגעות בריפודים ובטח שלא מנקות אותם ניקיון יסודי רק חברת ניקיון ייעודית כמונו לריפודי רכב תנקה עבורכם את ריפודי הרכב בצורה טובה איכותית מקצועית ויסודית.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.