מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ריפודי רכב ברמת גן

ניקוי כתמים מריפודי הרכב

מושבי הרכב שלנו חשופים ללכלוך רב, בין אם מישיבה על המושבים עם לכלוך, אוכל שאוכלים ברכב, ילדים במושב האחורי ועוד. שמירה על מושבים נקיים הינה הכרחית לשם המשך הנאה מהנסיעות ברכב, מניעת אלרגיות ובעיות נשימה אשר יכולות להיגרם מעובש בתוך המושבים, ריחות לא נעימים ועוד.

נכון, לא לכל כתם יש להזמין חברת ניקיון מקצועית. אתם בהחלט יכולים לנקות בעצמכם מגוון רחב מאוד של כתמים שונים, והיום ניתן למצוא שלל חומרי ניקוי ביתיים אשר יכולים לחולל פלאות ולהסיר מגוון עצום של כתמים, ולכן אם אתם רוצים לדעת מתי יש להזמין שירותי ניקוי ריפודי רכב מקצועיים, ומתי תוכלו לבצע את הניקוי בעצמכם – קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

ניקוי מיידי של כתמים מריפודי רכב

נשפך לכם המשקה על הכיסא? הילד עלה עם בוץ על המושבים? לא משנה איזה לכלכוך הגיע אל המושבים ברכב שלכם, חשוב מאוד שתבצעו ניקוי ראשוני של הכתם. בכל רכב כדאי להחזיק ספריי ייעודי לניקוי הריפודים ומטלית יבשה. כך תוכלו לבצע ניקוי ראשוני ולהעניק “עזרה ראשונה” לכתם, וכך למנוע ספיגה בתוך הריפודים או היווצרות כתם שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לנקות מאוחר יותר בעצמכם.

במיוחד אם מדובר בנוזלים, אל תתנו להם  להיספג בריפודים. נוזל אשר יספג בריפודים של הרכב יכול ליצור עובש פנימי, ריחות לא נעימים ואפילו הפרעה לנשימה, במיוחד אצל אנשים רגישים וילדים, ולכן חשוב לייבש מיד נוזלים שנשפכים ברכב ולא לתת להם להיספג לתוך הריפודים.

ניקוי ביתי של כתמים

אם אתם מבחינים בכתמים על המושבים ברכב, נסו קודם כל לבצע ניקוי של הכתמים הללו בעצמכם. אם מדובר בכיסויים על הריפוד האמיתי של הרכב, תוכלו להסיר את הכיסויים ולכבס אותם במכונת הכביסה בבית שלכם. אם אין לכם כיסויים, נסו להסיר את הכתם באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים.

בחנויות לאביזרי רכב תוכלו למצוא חומרי ניקוי ייעודיים המותאמים לרכב שלכם ולריפודים, בין אם אלו ריפודי בד או עור. תוכלו למצוא חומרי ניקוי בתרסיס שעליכם לרסס על הכתם, לאחר מכן לשפשף בעדינות באמצעות מברשת עם שיערות עדינות ולנקות. אם אין לכם חומר כזה, או אין לכם זמן לקנות, תוכלו להכין תמיסה ביתית מערבוב של מים וחומץ ביחס של 1:1, להעביר לבקבוק תרסיס ולרסס על הכתם.

שימו לב לשני דברים חשובים:

  1. יש להשתמש אך ורק במברשת עם סיבים עדינים. מברשת בעלת סיבים קשים עלולה לפגום בריפוד ולהרוס אותו.
  2. לאחר הניקוי יש לייבש לחלוטין את האזור באמצעות מייבש שיער או אמצעי ייבוש דומה, אחרת מי הניקוי יחלחלו אל הריפוד וייצרו כתמי הכתמה, עובש וריח לא נעים.
ניקוי מושבי הככב

ניקוי מקצועי לרכב

אם הגעתם למצב בו יש כתמים קשים ברכב ואתם לא מצליחים להסיר אותם בעצמכם, הגיע הזמן לפנות אל חברת ניקוי מקצועית.

חברת גל אור, המציעה שירותי ניקוי ריפודי רכב ברמת גן והסביבה, מבצעת ניקוי עמוק לריפודים ברכב וכך מסירה לחלוטין כתמים מסוגים שונים, לכלוך קשה אשר נדבק לריפודים, עובש ולחות ועוד. החברה מגיעה עם חומרי ניקוי מקצועיים וכלי עבודה חדשניים אשר מבצעים את הניקוי באופן יסודי, וכמובן – מתאימה את שיטת הניקוי לסוג הריפודים ברכב שלכם.

באופן כללי, גם אם אתם לא מבחינים בכתמים של ממש, כדאי להזמין שירותי ניקוי מקצועיים לפחות אחת לשנה. לעיתים הלכלוך הוא נסתר ויש עובש כלוא מתחת לריפוד, וכדאי להסירו מוקדם ככל האפשר, לפני שהוא יתגלה ויגרום לנזק רב.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.