מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ריפודי רכב בתל אביב

שומרים על הריפודים

אם בעבר רוב המושבים ברכב היו מרופדים בבד, היום ניתן לראות כיצד ברכבים החדשים היצרנים כבר עוברים למושבי עור. מושבי העור מעניקים לרכב מראה יוקרתי ומפנק יותר, ובנוסף, יש להם יתרונות רבים מבחינת התחזוקה והניקיון של הרכב.

מושבי הבד אשר מוכרים מהרכבים הישנים יותר, צוברים אבק בקלות רבה, כתמים נספגים בבד מהר מאוד וקשה לנקות אותם וכל לכלוך יכול להדבק אל הבד ולהפוך אותו לקשה יותר לניקוי. לכן ברכבים בעלי ריפודי בד ניתן להבחין יותר בלכלוך ופעמים רבות, במיוחד בחורף, הרכב אפוף בריחות לא נעימים בשל ספיגה של לחות ונוזלים במושבים ובריפודים.

יחד עם זאת, גם עם ברכב שלכם יש מושבי עור, אין פירוש הדבר כי אתם יכולים לוותר על פעולות הניקוי והתחזוקה של המושבים והריפודים, ממש לא. חשוב מאוד לבצע פעולות ניקוי שוטפות ותחזוקה נכונה אשר יאפשרו לכם ליהנות מהמראה היוקרתי של מושבי העור לזמן רב וליהנות מהישיבה עליהם.

איך עושים זאת? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

ניקוי אבק לרכב

בניגוד לריפודי בד, בהם בכדי לנקות את האבק אתם חייבים שואב אבק, כאשר מדובר בריפודי עור אתם יכולים לבצע ניקוי של האבק באמצעות מטלית בלבד. החזיקו ברכב באופן קבוע מטלית ייעודית וספרי ניקוי המתאים למושבי עור וכך תוכלו אחת לשבוע לעבור כמה דקות על המושבים ולנקות אותם. ניקוי האבק השבועי הזה יאפשר לכם לשמור על המושבים, למנוע היווצרות של קרדית האבק ולהאריך את אורך חייו של העור. כך לא יקרה מצב בו העור מתחיל להתפורר, להתיישן או להיקרע מהר מידי, וגם אם תרצו למכור את הרכב לאחר כמה שנים, הוא יראה במצב מצוין וישמור על הערך שלו טוב יותר.

הקפידו להשתמש בחומרים ייעודיים לעור בלבד. אל תשתמשו בחומרי ניקוי אחרים אשר יכולים לגרום נזק לעור, גם אם לא רואים את הנזק באופן מיידי, בשימוש קבוע עם אותם חומרים הם עלולים לפגוע בו.

הוסיפו הגנה מפני השמש

עור הינו חומר רגיש לאור השמש. בחשיפה ממושכת לאור שמש אתם עשויים להבחין בקרעים וסימנים הדומים לפיצוצים על העור עצמו. עם הזמן הסימנים הללו יתרחבו והעור יתחיל להקרע ולהתפורר. לכן, אם יש לכם מושבי עור ברכב, הקפידו להחנות את הרכב בחניה מוצלת ומקורה וכן רכשו כיסוי המאפשר הגנה מפני השמש הלוהטת החודרת דרך החלונות, ובעיקר החלון הקדמי הגדול. בחלונות הצדדיים, אם יש לכם וילונות, הקפידו לסגור אותם, ואם יש לכם אפשרות – כדאי לבצע השחרה של החלונות אשר גם תעניק הגנה מיידית ואיכותית מפני קרני השמש ותשמור על העור של הריפודים, וגם בזמן הנסיעה יהיה לכם הרבה יותר נוח ונעים לשהות בתוך הרכב.

ניקוי ריפודים מקצועי

גם אם אתם מקפידים לשמור על הניקיון של המושבים באופן קבוע, ובמיוחד אם אתם לא באמת מקפידים על כך, ניקוי שנתי מקצועי של מושבי הרכב הוא חשוב ויכול לסייע לכם לשמור על המושבים לאורך זמן רב יותר.

חברת גל אור מציעה לכם שירות של ניקוי ריפודי רכב בתל אביב ובאזור המרכז בכלל, ועובדת עם חומרי ניקוי ייחודיים עבור המושבים שלכם, מתאימה את שיטות הניקוי לסוג המושב והריפוד שלו, וכך מבצעת ניקוי עמוק וחיטוי של ריפודי העור. בצורה הזו תהיו בטוחים כי אין בקטריות על העור ותראו כיצד הוא יחזיק מעמד היטב ויראה ממש כמו חדש גם לאחר שנים רבות.

ניקוי מושבי הככב

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.