מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ריפודי רכב מבד

חשוב לבצע ניקוי ריפודי רכב מבד בעזרת חברת ניקוי מיוחדת שמתמחה בתחום זה. אבל בין התקופות שאתם עושים ניקוי יסודי בעזרת חברה כדאי לשמור על הניקיון של ריפודי הרכב שלכם בעצמכם. זה אפשרי בזכות ניקוי כל שבועיים בערך בעזרת ציוד וחומרי ניקוי מתאימים

הכנת ציוד מתאים

כאשר אתם יוצאים אל הרכב כדי לנקות את ריפודי הרכב מומלץ להכין מראש את כל הציוד שתצטרכו כדי לנקות בצורה יסודית את הרכב, ראשית תצטרכו שואב אבק חזק שיכול לעבוד בסביבת המכונית או שואב אבק עם כבל מאריך ארוך או שואב אבק נטען על בטריות שיש לו עוצמה מספקת לשאוב היטב את מושבי הרכב. חשוב להכין שני דליים אחד עם חומרי ניקוי ואחד עם מים נקיים שיסייעו לכם לנקות עם חומרי ניקוי מתאימים בצורה יסודית את מושבי הרכב.

 

 

חומרי ניקוי מתאימים

צריך להכין חומרי ניקוי מתאימים. אם המושבים שלכם עשויים מעור צריך חומר מנקה עור שמתאים למושבי עור ואם הריפוד שלכם עשוי מבד הכינו חומר ניקוי לבדים אם זה אבקת כביסה או חומר ניקוי מיוחד שתקנו עבור ניקוי ריפודים לרכב. חשוב גם להכין ספוג או מברשת בעלת סיבים בקושי בינוני, מטליות מיקרופייבר , ומגבת.

 

ניקוי מושבי רכב מבד

 

 

 

מושבי הרכב בשימוש יום יומי

אתם עושים במושבי הרכב שימוש יום יומי. זה אומר כמה דברים, ראשית הם מתלכלכים הרבה, במיוחד במשפחות עם ילדים ועם בעלי חיים. ושנית אנחנו נמצאים במגע יום יומי עם מושבי הרכב וחשוב שלא יהיה בהם לכלוך חיידקים ועובש כדי לשמור על בריאותנו. חשוב מאוד לשמור על הניקיון של מושבי הרכב. מי שבאמת מקפיד על ניקיון עושה ניקוי תקופתי של מושבי הרכב בעזרת חברת ניקיון שמתמחה במושבי רכב. אבל חשוב גם לעשות לבד ניקוי עצמי כל כמה שבועות של מושבי הרכב כדי לשמור אותם נקיים נעימים ומחוטאים.

 

סוגים שונים של מושבי רכב

לכל אחד יש מושבי רכב שונים באוטו. יש מושבי רכב מצופים בבד ויש מושבי רכב מצופים בעור. יש גם מושבי רכב מצופים בעור מלאכותי. חשוב להתאים את שיטת הניקוי לכל סוג של מושבי רכב לפי החומר ממנו הם עשויים.

סוגי בד שונים במושבי הרכב

יש סוגי בד שונים במושבי רכב. גם במושבים אשר עשויים מבד יש בדים שדורשים טיפול מיוחד או שימוש בחומרים מתאימים וספציפיים ביותר ולכן כדאי לקרוא במדריך הרכב מאיזה בד עשויים המושבים וללמוד איזה חומרים מתאימים למושבי הרכב שלכם. אם אתם לא בטוחים ניתן לפנות ליצרני הרכב במייל ולשאול או אפילו לשאול במוסך מורשה של סוג הרכב שלכם. גם הם יכולים לדעת איזה סוג ניקוי מתאים לסוג הבד המצפה את מושבי הרכב שלכם.

 

 

קניה נכונה של חומרי ניקוי

כאשר אתם קונים חומרי ניקוי עבור ניקוי ריפודי רכב מבד שימו לב וקראו את ההנחיות והאזהרות שעל בקבוק חומר הניקוי בכדי לוודא כי חומר הניקוי מתאים לניקוי הבד של מושבי הרכב שלכם. כך תדעו אם חומר הניקוי יכול להתאים למושבי הרכב שלכם ותוודאו שהוא לא יקלקל את הריפוד או ייצור כתמים בהירים על הריפוד לאחר השימוש בו.

 

בדיקת השפעת חומר הניקוי על מושבי הרכב

חשוב לזכור לפני שאתם מתחילים לנקות את המושבים בחומר ניקוי כלשהו, לנסות את חומר הניקוי אשר בחרתם על אזור בלתי נראה ובלתי בולט בריפוד כדי לוודא כי חומר הניקוי לא גורם לכתמים לבנים אלא פוגע בצבע של הריפוד. עדיף לעשות בדיקה כזאת לפני שימוש בחומר הניקוי כדי למנוע מראש נזק על ידי חומר ניקוי שאינו מתאים לבד הריפוד הספציפי ברכב שלכם.

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.