מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

מה הדרך הנכונה ביותר לניקוי שטיחים איכותיים?

יש לכם בבית שטיח איכותי והוא כבר לא נראה כמו בעבר? גל אור יחזירו את האור לשטיח שלכם

השקעתם את מיטב כספכם בשטיח איכותי כי אתם מביני עניין ויודעים כי שטיח הוא פריט עיצובי שיכול לשנות את המראה של הבית כולו. גם אם אתם מקפידים על נקיון השטיח וגם אם לא, לפעמים יהיה זה בלתי מן הנמנע שתצטרכו להיעזר בחברת ניקוי שטיחים מקצועית שתחזיר את החיות לשטיח שלכם. אם הצטברו כתמים, ריחות והשטיח איבד את צבעו במרוצת השנים, אין זה סיבה מוצדקת לקניית שטיח חדש. בעזרת ניקוי מקצועי לשטיחים איכותיים, תוכלו במחיר סביר לתת לשטיח הישן שלכם מראה חדש ומרענן, כאילו יצא זה עתה משערי המפעל.

איך ניתן לנקות ולשמור על שטיחים איכותיים?

אז נכון, לא כל הזמן תשלחו את השטיח לנקיון שטיחים מקצועי ותצטרכו לדעת כיצד לטפל בו באופן יומיומי כדי שישמור על המראה שלו. כדי לשמור על השטיח נקי מאבק ושאתם תוכלו לנשום אוויר נקי, מומלץ לשאוב את השטיח לפחות פעם אחת בשבוע. כדאי להוציא לכלוך שנתקע בשטיח, רצוי אחת לחודשיים להפוך את השטיח למשך יומיים שלושה ולדרוך עליו. לאחר מכן הרימו את השטיח ואספו את הלכלוך שהצטבר על הרצפה.

טיפ נוסף העוזר לשמור על צבעו של השטיח אחיד בכל חלקיו, הוא סיבוב השטיח לכיוון הנגדי כדי שידרכו על כולו בצורה שווה וגם אם יש קרני שמש שיאירו על השטיח באופן אחיד.

אם נופל לכם על השטיח מאכל עם שומני, אלכוהול, קפה או כל דבר אחר, ישנן שיטות שאולי יצליחו לטשטש את הכתם, אך רוב האנשים לא באמת יודעים כיצד לנקות את השטיח ובאילו חומרים להשתמש. במיוחד אם מדובר בשטיחים איכותיים, אל תשחקו ושלחו את השטיח לחברת ניקוי שטיחים מקצועית.

ניקוי שטיחים איכותיים משתן של חיות מחמד

למי מאיתנו שיש חיות מחמד בבית, חשוב מאוד להיות עם היד על הדופק בכל העניין של עשיית הצרכים על השטיח. בכל מקרה מומלץ להוציא את השטיח מן הבית בכל התקופה שהגור עושה את צרכיו בבית ללא שליטה. לאחר תקופת הגמילה ניתן יהיה להחזיר את השטיח. אם בכל זאת חיית המחמד שלכם עשתה דתן על השטיח יש לשלוח את השטיח מיד לניקוי שטיחים מקצועי בכדי למנוע הרס בלתי הפיך בגלל החומציות החזקה. כדי להרחיק את חיית המחמד מהשטיח ניתן לפזר מעט פלפל חריף במספר מוקדים על השטיח.

ניקוי שטיחים איכותיים עושים אצל גל אור

כשמדובר בשטיחים איכותיים, אתם חייבים לקחת את בעלי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר. חברת גל אור היא החברה המובילה בישראל לניקוי שטיחים מכל הסוגים ומתמחים בניקוי מקצועי של שטיחים יקרים ואיכותיים. אנו משתמשים בחומרים המתקדמים ביותר של החברות המובילות בעולם בתחום נקיון השטיחים, על מנת שהלקוחות שלנו יקבלו את התוצאה הטובה ביותר ללא מקום לטעויות.

צרו קשר עוד היום עם המומחים של גל אור וקבלו הצעת מחיר לניקוי השטיח שלכם.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.