מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בחורף , כמה זה נחוץ לנו?

בוץ והרבה לכלוך על השטיח בחורף – כך נבצע ניקוי שטיחים בחורף

החורף בישראל, לא העונה הכי ארוכה בישראל אבל עדיין מביאה איתה גשמים רבים. יום גשום, הילדים חוזרים מהגן, הכלב חוזר מטיול למטה ואנשים נכנסים עם נעליים מלאות בוץ הביתה ודורכים על השטיח. כמה שזה לא נעים. הלוואי וכולם היו מקפידים על חליצת נעליים מחוץ הבית וניקיון הכלב לפני שנכנס חזרה הביתה, אך בפועל זה לא באמת קורה. אין מה לעשות וזו עובדה, השטיח בבית נוטה להתלכלך יותר בעונת החורף מאשר בקיץ. מה הפתרון לכך אתם שואלים? לא מספיק בשינוי הרגלים ובהקפדת יתר מכיוון שצריכים לתקן את המצב הקיים כאשר השטיח כבר מלא בוץ ומלוכלך. אתם יכולים לנסות להוריד את הכתמים והבוץ עם סמרטוט לח ולשפשף אבל לא רוב הסיכויים שהכתם לא יירד ותמיד יישאר סימן זיהוי כהה שיזכיר לנו להתעצבן כל פעם מחדש.

השטיח הוא פריט דומיננטי מאוד בבית ואם הוא מלוכלך אז הוא משרה אווירה לא נעימה על הבית כולו. החדשות הטובות הן שתמורת סכום לא גבוה במיוחד, תוכלו להחזיר את השטיח לקדמותו ואף לתת לו מראה חדיש יותר מאשר היה קודם לכן. איך עושים זאת? חברת נקיון שטיחים מקצועית.

אז איך לנקות בוץ ולכלכוך בחורף מהשטיח שלנו?

רק בעזרתה של חברה מקצועית לנקיון שטיחים תוכלו להחזיר לשטיח שלכם מראה יפה וריח ניחוח. חברת גל אור היא החברה הגדולה בישראל לנקיון שטיחים, מזרנים וספות והיא תבטיח לכם לקבל שטיח כמו חדש לאחר שהוא יעבור אצל בעלי המקצוע שלנו. נקיון השטיחים המקצועי יכול להסיר הרבה מאוד סוגים של כתמים שהצטברו על השטיח במהלך החורף ובכלל במשך שנות חייו. חברת גל אור תוכל להסיר כתמי בוץ, שמן, דם, שתן, סיגריות וכל לכלוך אחר שיעלה על הדעת.

תהליך ניקוי השטיחים של חברת גל אור הוא מקצועי ביותר וכולל בתוכו של שלב של חיטוי יסודי, המסוגל להשמיד עד 93% מכמות החיידקים המצויים על השטיח (ובחורף יש הרבה כאלה).

ניקוי שטיחים בחורף עם חומרים ירוקים בלבד

חברת גל אור כחברה מקצועית עם אחריות סביבתית וחברתית, רואה בשימוש בחומרים ירוקים כדבר בעל חשיבות רבה. החומרים שחברת גל אור משתמשת בהם הם ידותיתיים הן לסביבה והן לבריאות האדם. בנוסף, בגלל שהחומרים אינם מכילים חומרים כימיים מסוכנים, אין כלל סכנה שהשטיח יגיב בצורה לא צפויה לחומר ויווצרו כתמים.

החורף הזה זה הזמן הנכון לנקות את השטיח שלכם. התקשרו למומחים של גל אור והזמינו אותנו לנקות את השטיח שלכם לקבלת שטיח עם מראה חדש של ממש.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .