מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

יש לכם שטיח ישן? הזמינו ניקוי שטיחים ישנים מקצועי ולא תצטרכו לקנות שטיח חדש

השטיח הוא אחד הפריטים המרכזיים בעיצוב הבית וכאשר נכנסים לבית הדבר הראשון שנותן את הטון הוא השטיח. באם יש לכם שטיח ישן ומלוכלך, סביר להניח שהאווירה שתתקבל בבית תהיה לא נעימה ותתאים את עצמה למצב השטיח. קיימים היום שיטות מקצועיות רבות ויעילות לניקוי שטיחים אשר תחסוכנה מכם קניית שטיח חדש. חברת גל אור היא החברה המקצועית ביותר בישראל לניקוי שטיחים עם הנסיון הרב ביותר בהפיכת שטיחים ישנים לחדשים. אחרי נקיון שטיחים ישנים של חברת גל אור אתם תרגישו כאילו יצאתם זה עתה מחנות השטיחים עם שטיח חדש, נקי ויפה.

הידעתם? שטיחים ישנים מכילים חיידקים רבים

מעבר למראה שהוא חשוב בהחלט, ישנה סיבה נוספת שחשוב כל כך לנקות את השטיח. במשך השנים מצטברים כמות חיידקים אדירה על השטיח ובסופו של דבר אנחנו נושמים את זה. הדבר גרוע בהרבה באם יש לכם בבית ילדים ובעלי חיים שנמצאים בקרבת יתר עם השטיח ובאים במגע איתו עם הפה והאף. חברת גל אור פיתחה שיטה ייחודית לניקוי שטיחים בה אנו מצליחים להשמיד מעל 90% מהחיידקים המצויים על השטיח ובכך להבטיח לכם אוויר נקי יותר לנשימה. בנוסף, אנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה ולאדם ולא בכימילקים מסוכנים שיכולים בין היתר ליצור ראקציה עם השטיח ולהשאיר כתם בלתי הפיך.

ניקוי שטיחים ישנים מכל לכלוך

חברת גל אור מתמחה בניקוי שטיחים ישנים לא משנה מה סוג הלכלוך. לסוגי אנשים שונים יש נטיות שונות להכתים את השטיחים בקפה, שתן, דם, שמן, צואה, עובש ועוד סוגים רבים ושונים של כתמים. בזכות ניסיון רב השנים של חברת גל אור, יש לנו הכרות מעמיקה עם דרכי הטיפול בכל כתם וכתם אשר יביאו לתוצאת ניקוי מקסימלית. עם השנים צברנו ניסיון ופיתחנו שיטות ניקוי שנמצאו יעילות ביותר ללא קשר לסוג הכתם על השטיח הישן. אנו יודעים להתמודד גם עם שטיחים ישנים ביותר אשר ספגו כתמים עמוקים.

הסרת ריחות רעים משטחים ישנים

מעבר לכתמים ולחיידקים, שטיחים ישנים סופגים ריחות לא נעימים במיוחד שיש בעלי חיים בבית. כאשר יש ריח חריף של שתן או צואה על שטיח ישן ניתן להזמין חברת ניקיון לניקוי נקודתי של אותו הכתם עם הריח הרע וניתן ואף רצוי לבצע ניקוי כללי לשטיח באותה ההזדמנות. כאשר אתם רואים שבעל החיים שלכם משתין על השטיח אתם יכולים למזער את הנזק ולספוג מיד את הנוזל עם נייר סוג. אל תשתמשו בחומרי ניקוי על דעת עצמכם כי אתם עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים. בשביל ניקיון מקצועי יש להזמין חברה מומחית לנקיון שטיחים ישנים ולסמוך עליהם שיעשו את העבודה.

יש לכם שטיח ישן? אין צורך לקנות חדש במקומו. צרו קשר עוד היום עם חברת גל אור ואנחנו נבצע מהפך  וחידוש לשטיח הישן שלכם, ונביא אותו למצב שישאיר אתכם עם פעורי פה.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .