מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים לפני ואחרי – עצות שימושיות

אם הגעתם להחלטה לנקות את שטיחכם, יתכן ואינכם מודעים שישנם מספר צעדים חשובים שיש לנקוט כדי להבטיח ניקוי שטיחים מוצלח. מאמר זה מפרט צעדים אלו.

כמו בכל הליך כל שהוא, הכנה בדרך כלל היא מרכיב מרכזי על מנת שדברים יקלחו בצורה חלקה. אלו הם אולי פיסות קטנות של יעוץ, אך עם בסיס חשוב על מנת לקבל את המרב האפשרי, וכן על מניעת נזקים בעת ניקוי השטיחים בביתכם.

הכנה ראשונית לניקוי שטיחים – מה עליכם לעשות

ניקוי שטיחים לפני ואחרי – עצות שימושיותבחר חברה המתמחה בניקוי שטיחים ובקש בדיקת השטיח עוד טרם הניקוי. בדרך זו תדע פרטים חשובים כגון משך זמן הניקוי, זמן היבוש, ועוד פרטים חשובים אחרים. במידה ואלו הם שטיחים מקיר לקיר השתדלו להזיז את הרהיטים הניתנים להזזה. מנקה השטיחים אמור לומר לך במידה שיתכן נזק פוטנציאלי לרהיטים או לשטיחים כתוצאה ממגע השטיח הרטוב עם הרהיט, ואיך למנוע אותו.

במקום להוריד וילונות הנוגעים בשטיח מומלץ לקשור אותם בעדינות בחצי הגובה, על מנת שלא יספגו מים מהשטיחים הרטובים. על וילונות הסופגים מים מהשטיחים מקיר לקיר יווצרו כתמי נזקי מים חומים בצורת טבעות, ובמידה מסוימת אף עובש.

הרחיקו ילדים ובעלי חיים מאזור הניקוי טרם ניקוי השטיחים עצמו.

אם אתם או הילדים אלרגים לאבק הימנעו מכניסה לאזור הניקוי בעת תהליך ניקוי השטיחים וזמן קצר לאחריו.

מומלץ לשאוב שטיחים טרם הניקוי על ידי שואב האבק הביתי שלכם, על מנת להיפטר משכבת האבק העליונה. וזאת על מנת שהניקוי שטיחים יהיה עמוק ויעיל יותר.

סדרו את חוטי החשמל כך שהם נמצאים מעל הרצפה, ולא יהוו מטרד בעת ניקוי השטיחים. מנקה שטיחים רבים נוהגים לעגל פינות באזורים שחוטי חשמל נוגעים בשטיחים.

אם יש כתמים ספציפיים שמדאיגים אותכם, הביאו זאת לידיעת מנקה השטיחים. וזאת על מנת שיינתן להם טיפול מקומי להסרת הכתמים. מנקה שטיחים מקצועי יזהה את סוג הכתם ומאפייניו, ובמידה האפשרית על ידי חומרים מתאימים יסירו על ידי טיפול מקדים לניקוי שטיחים עצמו.

דרשו ממנקה השטיחים לשים כיסויי פלסטיק על רגלי הרהיטים שנותרו על השטיח, כדי להגן על השטיחים מזליגת צבע אל סיבי השטיחים. צבע זולג ביתר שאת כשהשטיחים רטובים. יש לשים כיסויים גם אם אתם מנקים ספות וריפודים על גבי השטיחים.

מניסיון אישי לקוחות רבים נוהגים לנקות באותה העת גם ספות וריפודים וכן ניקוי מזרנים. אין להניח מזרן רטוב על גבי השטיח. הדבר יגרום נזק כמעט בוודאות.

יש להימנע מללכת על השטיח ככל האפשר לאחר הניקוי . במידה ואין הדבר אפשרי יש ללכת על השטיח יחפים או עם נעלים עם סוליות נקיות. קחו בחשבון שתהליך הייבוש תלוי במזג האוויר, תנועת אוויר אל החדר ומחוצה לו, סוג השטיח ועוביו.

ניקוי שטיחים עשוי להיות שירות יקר, אך הכרחי ונחוץ. טיפים אלו ימקסמו את הניקוי, וימזערו נזקים פוטנציאלים.

אנו מקווים שעזרנו לכם בשאלות שיכולות לצוץ בעת שגמלה ההחלטה לנקות את השטיחים בבית או במשרד. לשאלות נוספות צרו קשר ונשמח לעזור.

מאמרים שונים בנושא ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיח שאגי

ניקוי שטיח שאגי

  ניקוי ואחזקה שוטפת לשטיח שאגי מקצועי   שטיחי שאגי תופסים תאוצה בשוק והינם מהפופולריים ביותר בישראל, ואם זה בגלל מחירם הזול יחסית, נוחותם והמראה החמים והמפנק במיוחד בחודשי החורף הקרירים. שטיחי השאגי נחלקים לשתי קבוצות עיקריות שטיחי שאגי העשויים …

שטיח נקי בשביל השנה החדשה

ניקיון שטיחים לשנה החדשה

תמיד בשנה החדשה אנחנו אוהבים להתחיל דף חדש בנושאים שונים הקשורים לחיינו. אנחנו יכולים להתחיל דף חדש עם הנפש שלנו, עם הרגלים שאנו רוצים לאמץ לעצמנו, עם מטרות שאנו מציבים לנו להשגה או עם כל דבר אחר שנרצה לעשות השנה. …

ניקוי שטיח פרסי

ניקוי שטיח

שטיח פרסי נחשב לשטיח יוקרתי ובעל עיצובים מרהיבים. השטיח נארג בצורה ידנית, עשוי מחומרי גלם יקרים ומשובחים ובצבעים חדים ובוהקים. כדי ליהנות מהשטיח שנים רבות חשוב לתחזק אותו היטב ולנקות אותו באופן מקצועי על ידי אנשי מקצוע שהתמחו בכך.

ניקוי שטחים לאחר מעבר דירה

ניקוי שטיח אפגני

אתם עוברים לדירה חדשה. תתחדשו. אולם לפני שחברת ההובלות מגיעה כדי להוביל את הרכוש שלכם לדירה החדשה, רצוי מאוד לטפל בפריט אחד אשר נמצא כמעט בכל בית – השטיח. יתכן שגם נגיף הקורונה הגביר את המודעת לכך כי שטיחים ושאר …

כל הטיפים לנקיון שטיח שאגי לבד בעצמכם

סוגי שטיחים ואיכותם

יש לכם שטיח שאגי? יש מחיר לכך שהוא כך כל יפה שטיחי השאגי מפורסמים מאוד בשל המראה השעיר שלהם ונחשבים לשטיחים הנמכרים ביותר בשנים האחרונות בעולם. לצד היופי שלהם, ישנה תכונה פחות טובה והיא צבירת לכלוך שנתפס חזק מאוד בעומקי …

זוג מדרום הארץ: הסיפור שלנו על חברת ניקוי השטיחים ששידרגה לנו את הבית

איך מנקים שטיח באופן מיומן ומקצועי

אנחנו זוג בני 40 עם שלוש בנות חמודות וכלב קטן, המתגוררים במושב בדרום. המשפחה שלנו אוהבת לשבת כל יום בערב בסלון ולצפות בתכניות טלויזיה, לדבר ולצחוק ביחד. הסלון למעשה מהווה את מרכז הבית שלנו ואנו מבלים בו חלק ניכר מן הזמן.

איך ניקוי שטיחים עד ביתנו בהרצליה חסך לנו אלפי שקלים

גל אור המובילה בניקוי שטיחים וריפודים

משפחת רבינוביץ’ גרה מזה מספר שנים בעיר הרצליה וחיה בבית עם ילדים קטנים ושני כלבים חמודים. כשהזוג רבינוביץ’ נישאה לפני 8 שנים הם קנו שטיח קזאק בעבודת יד ושילמו עליו מיליון תועפות. השטיח מהסגנון הקווקזי הזה נבחר בקפידה על ידי מעצבת הפנים שעבדו איתה דאז מתוך כוונה להעניק צבעוניות לבית ולהפוך את הסלון למרכז העניינים בבית.

חיטוי שטיחים בזמן הקורונה

גל אור המובילה בניקוי שטיחים וריפודים

כמה טוב שיש שטיחים בבית או במשרד. ראשית, הם מוסיפים צבע וחן. בנוסף, נעים יותר לדרוך עליהם יחפים כשהולכים בבית, במיוחד בימי החורף הקרים. אולם שטיחים יכולים גם להוות מדגרה רצינית של אורגניזמים וחשוב אחת לכמה חודשים לבצע ניקוי וחיטוי …

ניקוי שטיח כרמל – קינג דיויד

ניקוי שטיח קלאסי

שטיחי כרמל הם בין השטיחים הנפוצים ביותר בישראל וגם בעולם הגדול. שטיח נקי ורענן משפיע על האווירה הטובה והנעימה בבית, שטיח מרופט ומלוכלך, פוגם באווירה ובעיצוב הבית. ניקוי שטיחים באמצעות שואב האבק ישמור על ניקיון השטיח, אך לא תמיד זה מספיק.

ניקוי שטיח קילים

ניקוי שטיח

שטיחים קילים הם שטיחי יוקרה הדורשים יחס מיוחד בעת הניקוי. ניקוי נכון ומוצלח של השטיחים הוא אומנות מקצועית הנרכשת רק לאחר ניסיון רב בתחום. שטיחי קילים נחשבים לשטיחי יוקרה בעלי איכות גבוהה ומראה יפה ומרהיב.

היתרונות של ניקוי השטיח בחורף

ניקוי שטיחים

אם אתם חושבים שלחכות עם ניקוי השטיח עד לאביב, כדי שתחשבו בשנית. יש מספר סיבות הגיוניות לכך שלהזמין ניקוי שטיחים מקצועי דווקא בעונת החורף זו הבחירה הנכונה. אחת הסיבות העיקריות היא מתוך ההבנה כי ככל שאתם מחכים זמן רב יותר …


גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .