מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים לפני ואחרי – עצות שימושיות

אם הגעתם להחלטה לנקות את שטיחכם, יתכן ואינכם מודעים שישנם מספר צעדים חשובים שיש לנקוט כדי להבטיח ניקוי שטיחים מוצלח. מאמר זה מפרט צעדים אלו.

כמו בכל הליך כל שהוא, הכנה בדרך כלל היא מרכיב מרכזי על מנת שדברים יקלחו בצורה חלקה. אלו הם אולי פיסות קטנות של יעוץ, אך עם בסיס חשוב על מנת לקבל את המרב האפשרי, וכן על מניעת נזקים בעת ניקוי השטיחים בביתכם.

הכנה ראשונית לניקוי שטיחים – מה עליכם לעשות

ניקוי שטיחים לפני ואחרי – עצות שימושיותבחר חברה המתמחה בניקוי שטיחים ובקש בדיקת השטיח עוד טרם הניקוי. בדרך זו תדע פרטים חשובים כגון משך זמן הניקוי, זמן היבוש, ועוד פרטים חשובים אחרים. במידה ואלו הם שטיחים מקיר לקיר השתדלו להזיז את הרהיטים הניתנים להזזה. מנקה השטיחים אמור לומר לך במידה שיתכן נזק פוטנציאלי לרהיטים או לשטיחים כתוצאה ממגע השטיח הרטוב עם הרהיט, ואיך למנוע אותו.

במקום להוריד וילונות הנוגעים בשטיח מומלץ לקשור אותם בעדינות בחצי הגובה, על מנת שלא יספגו מים מהשטיחים הרטובים. על וילונות הסופגים מים מהשטיחים מקיר לקיר יווצרו כתמי נזקי מים חומים בצורת טבעות, ובמידה מסוימת אף עובש.

הרחיקו ילדים ובעלי חיים מאזור הניקוי טרם ניקוי השטיחים עצמו.

אם אתם או הילדים אלרגים לאבק הימנעו מכניסה לאזור הניקוי בעת תהליך ניקוי השטיחים וזמן קצר לאחריו.

מומלץ לשאוב שטיחים טרם הניקוי על ידי שואב האבק הביתי שלכם, על מנת להיפטר משכבת האבק העליונה. וזאת על מנת שהניקוי שטיחים יהיה עמוק ויעיל יותר.

סדרו את חוטי החשמל כך שהם נמצאים מעל הרצפה, ולא יהוו מטרד בעת ניקוי השטיחים. מנקה שטיחים רבים נוהגים לעגל פינות באזורים שחוטי חשמל נוגעים בשטיחים.

אם יש כתמים ספציפיים שמדאיגים אותכם, הביאו זאת לידיעת מנקה השטיחים. וזאת על מנת שיינתן להם טיפול מקומי להסרת הכתמים. מנקה שטיחים מקצועי יזהה את סוג הכתם ומאפייניו, ובמידה האפשרית על ידי חומרים מתאימים יסירו על ידי טיפול מקדים לניקוי שטיחים עצמו.

דרשו ממנקה השטיחים לשים כיסויי פלסטיק על רגלי הרהיטים שנותרו על השטיח, כדי להגן על השטיחים מזליגת צבע אל סיבי השטיחים. צבע זולג ביתר שאת כשהשטיחים רטובים. יש לשים כיסויים גם אם אתם מנקים ספות וריפודים על גבי השטיחים.

מניסיון אישי לקוחות רבים נוהגים לנקות באותה העת גם ספות וריפודים וכן ניקוי מזרנים. אין להניח מזרן רטוב על גבי השטיח. הדבר יגרום נזק כמעט בוודאות.

יש להימנע מללכת על השטיח ככל האפשר לאחר הניקוי . במידה ואין הדבר אפשרי יש ללכת על השטיח יחפים או עם נעלים עם סוליות נקיות. קחו בחשבון שתהליך הייבוש תלוי במזג האוויר, תנועת אוויר אל החדר ומחוצה לו, סוג השטיח ועוביו.

ניקוי שטיחים עשוי להיות שירות יקר, אך הכרחי ונחוץ. טיפים אלו ימקסמו את הניקוי, וימזערו נזקים פוטנציאלים.

אנו מקווים שעזרנו לכם בשאלות שיכולות לצוץ בעת שגמלה ההחלטה לנקות את השטיחים בבית או במשרד. לשאלות נוספות צרו קשר ונשמח לעזור.

מאמרים שונים בנושא ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיח שאגי

ניקוי שטיח שאגי

  ניקוי ואחזקה שוטפת לשטיח שאגי מקצועי   שטיחי שאגי תופסים תאוצה בשוק והינם מהפופולריים ביותר בישראל, ואם זה בגלל מחירם הזול יחסית, נוחותם והמראה החמים והמפנק במיוחד בחודשי החורף הקרירים. שטיחי השאגי נחלקים לשתי קבוצות עיקריות שטיחי שאגי העשויים …

ניקוי שטיח כרמל – קינג דיויד

ניקוי שטיח קלאסי

שטיחי כרמל הם בין השטיחים הנפוצים ביותר בישראל וגם בעולם הגדול. שטיח נקי ורענן משפיע על האווירה הטובה והנעימה בבית, שטיח מרופט ומלוכלך, פוגם באווירה ובעיצוב הבית. ניקוי שטיחים באמצעות שואב האבק ישמור על ניקיון השטיח, אך לא תמיד זה מספיק.

איך ניקוי שטיחים עד ביתנו בהרצליה חסך לנו אלפי שקלים

גל אור המובילה בניקוי שטיחים וריפודים

משפחת רבינוביץ’ גרה מזה מספר שנים בעיר הרצליה וחיה בבית עם ילדים קטנים ושני כלבים חמודים. כשהזוג רבינוביץ’ נישאה לפני 8 שנים הם קנו שטיח קזאק בעבודת יד ושילמו עליו מיליון תועפות. השטיח מהסגנון הקווקזי הזה נבחר בקפידה על ידי מעצבת הפנים שעבדו איתה דאז מתוך כוונה להעניק צבעוניות לבית ולהפוך את הסלון למרכז העניינים בבית.

ניקוי שטיחים מקצועי

גל אור המובילה בניקוי שטיחים וריפודים

חולמים לנקות את השטיח שלכם? עשו זאת רק עם חברת ניקוי שטיחים מקצועית להרבה מאיתנו יש שטיח בבית שעברו עליו לא מעט שנים והוא נראה קצת בלוי ורעוע. הפתרון של קניית שטיח חדש אולי מתאים לכאלה שכבר לא אוהבים את …

ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח אפגני

שטיחים אפגניים הם שטיחים בעלי מראה מיוחד ומרהיב. אריגת השטיחים היא אחת המסורות העתיקות והמפותחות באפגניסטן, כל השטיחים עשויים מצמר טהור ומשובח המעניק להם עמידות.

ניקוי שטיח פרסי

ניקוי שטיח

שטיח פרסי נחשב לשטיח יוקרתי ובעל עיצובים מרהיבים. השטיח נארג בצורה ידנית, עשוי מחומרי גלם יקרים ומשובחים ובצבעים חדים ובוהקים. כדי ליהנות מהשטיח שנים רבות חשוב לתחזק אותו היטב ולנקות אותו באופן מקצועי על ידי אנשי מקצוע שהתמחו בכך.

יש לכם שטיח ישן? הזמינו ניקוי שטיחים ישנים מקצועי ולא תצטרכו לקנות שטיח חדש

גל אור המובילה בניקוי שטיחים וריפודים

השטיח הוא אחד הפריטים המרכזיים בעיצוב הבית וכאשר נכנסים לבית הדבר הראשון שנותן את הטון הוא השטיח. באם יש לכם שטיח ישן ומלוכלך, סביר להניח שהאווירה שתתקבל בבית תהיה לא נעימה ותתאים את עצמה למצב השטיח.

ניקוי שטיח תורכי

ניקוי שטיח אפגני

שטיח תורכי אותנטי הוא שטיח המעוגן במסורת שעליה הוא נשען. מאחורי השטיחים התורכיים עומדות הנשים התורכיות שאורגות אותם במשך חודשים ארוכים ולפעמים גם שנים. שטיחים טורקיים ידועים גם בשמם הנוסף “שטיחים אנטוליים”, מאחר ורובם מיוצרים בעיר אנטליה שבטורקיה.

ניקוי שטיח ארבל

ניקוי שטיח ארבל

שטיחי ארבל נחשבים לשטיחים איכותיים ויפים. הם מיוצרים על ידי חברת “שטיחי איתמר” בטכניקות מודרניות ובעיצובים מרהיבים. שטחי ארבל מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, חלק מהשטחים עשוי מחומרים טבעיים וחלק מחומרים סינטטיים.

ניקוי השטיחים המקצועי ביותר בחולון

ניקוי שטיח

גם לתושבי העיר חולון מגיעה חברת ניקוי שטיחים מקצועית גם תושבי חולון יודעים שהשטיח הוא אחד פרטי העיצוב המרכזיים בבית. הדומיננטיות של השטיח כה חזקה שלמעשה הוא זה הנותן את הטון העיצובי בבית. מכאן ניתן להסיק כי אם ברשותנו שטיח …

איך לתחזק את השטיח הביתי שלכם?

גל אור המובילה בניקוי שטיחים וריפודים

שטיח איכותי דורש ניקיון יסודי  ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לשמור על השטיח שלכם כמו חדש קראו את המאמר הבא ותלמדו כיצד לשמור על השטיח שלכם כמו חדש. כאשר הדבר נוגע בניקוי שטיחים, אנו חייבים מספר דברים על נושא …


גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.